Пользователь
Рег-яРегистрация: 25.10.2014 | ВходПоследний вход: 04.03.2020 (19:33)
2015 год
~ 28 марта 2015 (13:17) ~
Дякую за пальтішко! Я дуже задоволена вашими речами. Якість і ціна відповідає товару. Рекомендую цього продавця!
~ 15 января 2015 (13:05) ~
Дякую за сарафан для дівчинки!!!!! Рекомендую цього продавця! Ціни дешевші чим в магазині!!!! Якість супер!!!!! Старший син носить чудово переться. А для дівчат то взагалі голова крутиться все дуже гарне!!!! Ще раз дякую!!!!
ответ для Вера одежда
15 января 2015 (13:37)
Дякую, Віра, за теплі слова, мені дуже приємно.Хай дівчинка росте вам на радість!
2014 год