Пользователь
2015 год
~ 01 мая 2015 (21:01) ~
Продавець обдурила мене. Продала мені ходунці з порваним сидінням, хоча в переписці запевняла, що товар як новий. Будьте обережні!
ответ для herbera
14 ноября 2015 (20:56)
Сидіння було прошито, але не якісно, я з цим згодна. Проте на функціональність це, а ж ніяк не впливало. Крім того, я вам повернула 3 частину початкової вартості. Наврядчи потрібно жалітися, за такі гроші - ходунки такого стану не придбати. Дякую.