Пользователь
~ 11 мая 2026 (19:12) ~
З величезним задоволенням залишаю відгук прекрасному замовнику :)
Це не просто відповідальний уважний покупець, але і дуже світла доброзичлива людина.
Дякую за прекрасне спілкування, за замовлення, за те, що вибрали нашу улюблену косметику з Кореї, за подарований чудовий настрій... Дуже рада знайомству з неймовірно чуйною, уважною і позитивною людиною.
Бажаю щастя,Миру, яскравих фарб і справжнісіньких чудес -- Вам і Вашим близьким!!!!!!!!!!!!!!!!!!
З пов.
Це не просто відповідальний уважний покупець, але і дуже світла доброзичлива людина.
Дякую за прекрасне спілкування, за замовлення, за те, що вибрали нашу улюблену косметику з Кореї, за подарований чудовий настрій... Дуже рада знайомству з неймовірно чуйною, уважною і позитивною людиною.
Бажаю щастя,Миру, яскравих фарб і справжнісіньких чудес -- Вам і Вашим близьким!!!!!!!!!!!!!!!!!!
З пов.
2014 год
~ 22 марта 2014 (20:54) ~
Продавец отличный рекомендую!!!!!!
2013 год
2012 год
2011 год
~ 23 декабря 2011 (01:50) ~
Спасибо за миленький светильничек! очень понравился, и мне, и ребёнку, от сделки только позитив! удачных вам продаж!!
~ 01 июня 2011 (17:37) ~
очень понравились сандалики! супер-мупер! спасибо огромное!
0 год

