Пользователь
2015 год
~ 19 мая 2015 (09:32) ~
Наталія-надійний та відповідальний продавець, приємна у спілкуванні людина) На безліч моїх питань я отримала своєчасні, детальні й правдиві відповіді. Дуже вдячна Вам за якісні й красиві речі! Буду обовязково звертатися ще) Вдалих Вам продажів!
ответ для Татося
26 мая 2015 (11:40)
Спасибо Вам, за теплые слова и пожелания удачных продаж. Хоть я в этом деле новичок,буду стараться и совершенствоваться. Мы всегда по жизни что-то начинаем впервые.