~ 29 сентября 2015 (18:57) ~
Замовляла шапочку,шарфик ведмедик Тедді!!!! Шапочка просто супер!!!! Зроблено якісно! рекомендую
ответ для 316054
29 сентября 2015 (19:09)
все пройшло на УРА! всім рекомендую як відповідального покупця!!! дякую за замовлення)