Пользователь
2020 год
~ 24 сентября 2020 (10:45) ~
Хочу вам подякувати за босоніжки і за таку ціну на мега-якісне взуття! Вони просто бомбезні! Я в них закохалася! Удачі вам у всьому!
ответ для Natalisa2
30 сентября 2020 (22:16)
Дуже приємно , що Вам підійшли і сподобались ))) Носіть з задоволенням ))))) Дякую за приємну співпрацю ))
2015 год
2014 год
~ 27 марта 2014 (20:14) ~
Спасибо Вам большое! Приятно было сотрудничать! От сделки один позитив!!!!
Рекомендую)
Рекомендую)
ответ для oksanasharapova
27 марта 2014 (21:18)
Вам також дякую за якісну покупку.Все дуже неймовірно швидко.Приємний продавець та лише позитивні емоціі.Буду звертатись ще.