Пользователь
Рег-яРегистрация: 22.09.2012 | ВходПоследний вход: 11.05.2017 (00:24)
2013 год
~ 27 марта 2013 (19:30) ~
Ірочка, лише НАЙКРАЩІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з моєї сторони!!!
Чудовий покупець, дуже мила, привітна та щира дівчина. До покупки відноситься дуже відповідально і чесно, миттєва оплата.
Дякую за співпрацю!!!
Всього Вам найкращого!!!
Чудовий покупець, дуже мила, привітна та щира дівчина. До покупки відноситься дуже відповідально і чесно, миттєва оплата.
Дякую за співпрацю!!!
Всього Вам найкращого!!!
ответ для ЛяЛюша
29 марта 2013 (20:03)
ДЯКУЮ. я в свою чергу хочу добавити що Вам слід майстер класи давати по продажу!!! Є чому у Вас повчитись!
~ 23 марта 2013 ~
Спасибо,спасибо, спасибо!!! Очень приятно было иметь с вами дело! Заглядывайте ко мне еще!!!
2012 год