Пользователь
2014 год
2013 год
~ 14 октября 2013 (20:29) ~
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (22:10) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Потрібно 6 корзин розміри 37.5x60x40 ширина, довжина, висота. Скажіть ціну з кришками та без. По типу фото 7. Колір фото 4. Термін виконання можна і 3 місяці (якщо це вплине на зниження ціни).
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (22:21)
Добрий вечір!!! Всі наші корзинки лаковані, а на фото - просто різної якості фото. Ціна без кришки - 220 грн, а з кришкою- 250 грн. Я зрозуміла , так, розміри донишка і кришки, відповідно =37.5 на 60, а висота корзинки 40? Вам потрібні, лише такі корзинки за розміром? Точно - точно, тому що , вони можуть відрізнятися 1-1.5 см, ручна робота, не автомат, і товщина лозини може бути різна, тоді ірозміри, трошки відрізняються. Дирочки для рук слід робити?
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (22:53)
Все вірно зрозуміли.
Корзини ставимуться на шафу. Верх шафи має розмір 150х60. ми маємо вже 2-і корзини які купили в епіцентрі. Вони зарозміром такі як вам написав. Якщо усі 6- будуть більше на 1-1,5 то буде не добре, але якщо одна більше інша менше то нічого страшного. Думаю щотоді ліпге менше на 1см. Із жінкою пораджусь з приводу кришки та думаю будемо замовляти.
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (22:57)
можливі відхилення....ми будемо старатися, щоб їх не було. А Ви можете зробити фото ваших ящичків?
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное
05 марта 2013 (22:55)
Підскажіть орієтовну вартість доставки. Наприклад Новою поштою і чи не буде дешевше Укрпоштою чи чимось іншим. ми знаходимось у Миколаєві.
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (23:00)
Я б Вам радила- доставка Інтаймом - перевірено, дешевше.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (22:59)
НАм бажано максимально щоб було схоже на такі корзини. Юо як написав що вже 2-і такі маємо. https://pic1.kidstaff.net/pictures_user/44/159020/...
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (23:01)
Радьтеся, і я чекаю замовлення.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (23:00)
https://pic1.kidstaff.net/pictures_user/44/159020/...
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (23:10)
гарантую, наші набагато міцніші, ніж Китай.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (23:00) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
https://www.kidstaff.com.ua/tema-2951104.html
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (23:10)
Вам вирішувати.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
03 августа 2013 (10:13)
Треба 2-і корзини кольору соломи (як на фото), а 4-ри світліші (свіло жовті - бежеві) - максимально наближені до кольору шафи на останніх фото (IMG_1297.jpg). Всього 6-ть корзин.
Дайте свій e-mail + номер картки для предоплати.
Можливо відправте спершу 2-і, а потім ще 4-ри.
От колір там де 2-і корзини
от колір там де 4-ри корзини (той що світліший.)
ответ для doslidnik
03 августа 2013 (22:27)
Доброго вечора!!! Перегляньте мої всі фото- корзин- колір справжньої лози. Світліші, з часом, загорять, і стануть темніші. Розміри ф.1 чи ф.2?
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
04 августа 2013 (08:19) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Ви робите плетення не з цілої лози, а з половинок?
ответ для doslidnik
04 августа 2013 (11:23)
по технології- є великі палки( цілі), а для менших речей- береться окорована лоза.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
04 августа 2013 (08:22) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Виходить якщо згідно вашого фото1, берем колір той що світліший та беремо колір той що темніший. Я вірно Вас зпрозумів, колір той що світліший стане такий ячк темний?
ответ для doslidnik
04 августа 2013 (11:18)
світліший колір- це ми для декору, перевертаємо лозу, але вона не гладенька( зворотня сторона чищеної лози).
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
04 августа 2013 (20:18) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Сделан заказ (товаров: 1) просмотреть заказ
Ответить
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
15 августа 2013 (19:15) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Ви робите плетення не з цілої лози, а з половинок?
ответ для doslidnik
04 августа 2013 (11:23)
по технології- є великі палки( цілі), а для менших речей- береться окорована лоза.
От ваша відповідь - вихожить у мене маленька річ?
ответ для doslidnik
15 августа 2013 (19:36)
великпалки ідуть для основ - крісел, диванів...а корзини для білизни - це маленькі речі.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
15 августа 2013 (19:52) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Вартість із цілої лози дорожча? В мене ж на фото видно що зроблено з цілої лози.
ответ для doslidnik
15 августа 2013 (19:54)
Дорожча, звичайно.
16 августа 2013 (16:21)
я відповіда на всі ваші питання. Можете відправляти, зробимо нові.
16 августа 2013 (22:05)
у мене за всі роки на Кідстаффі, не було такого..щоб щось не підходило...Вибачте.
Ответить Оформить заказ
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (22:10) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Потрібно 6 корзин розміри 37.5x60x40 ширина, довжина, висота. Скажіть ціну з кришками та без. По типу фото 7. Колір фото 4. Термін виконання можна і 3 місяці (якщо це вплине на зниження ціни).
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (22:21)
Добрий вечір!!! Всі наші корзинки лаковані, а на фото - просто різної якості фото. Ціна без кришки - 220 грн, а з кришкою- 250 грн. Я зрозуміла , так, розміри донишка і кришки, відповідно =37.5 на 60, а висота корзинки 40? Вам потрібні, лише такі корзинки за розміром? Точно - точно, тому що , вони можуть відрізнятися 1-1.5 см, ручна робота, не автомат, і товщина лозини може бути різна, тоді ірозміри, трошки відрізняються. Дирочки для рук слід робити?
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (22:53)
Все вірно зрозуміли.
Корзини ставимуться на шафу. Верх шафи має розмір 150х60. ми маємо вже 2-і корзини які купили в епіцентрі. Вони зарозміром такі як вам написав. Якщо усі 6- будуть більше на 1-1,5 то буде не добре, але якщо одна більше інша менше то нічого страшного. Думаю щотоді ліпге менше на 1см. Із жінкою пораджусь з приводу кришки та думаю будемо замовляти.
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (22:57)
можливі відхилення....ми будемо старатися, щоб їх не було. А Ви можете зробити фото ваших ящичків?
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Отметить как обработанное
05 марта 2013 (22:55)
Підскажіть орієтовну вартість доставки. Наприклад Новою поштою і чи не буде дешевше Укрпоштою чи чимось іншим. ми знаходимось у Миколаєві.
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (23:00)
Я б Вам радила- доставка Інтаймом - перевірено, дешевше.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (22:59)
НАм бажано максимально щоб було схоже на такі корзини. Юо як написав що вже 2-і такі маємо. https://pic1.kidstaff.net/pictures_user/44/159020/...
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (23:01)
Радьтеся, і я чекаю замовлення.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (23:00)
https://pic1.kidstaff.net/pictures_user/44/159020/...
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (23:10)
гарантую, наші набагато міцніші, ніж Китай.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
05 марта 2013 (23:00) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
https://www.kidstaff.com.ua/tema-2951104.html
ответ для doslidnik
05 марта 2013 (23:10)
Вам вирішувати.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
03 августа 2013 (10:13)
Треба 2-і корзини кольору соломи (як на фото), а 4-ри світліші (свіло жовті - бежеві) - максимально наближені до кольору шафи на останніх фото (IMG_1297.jpg). Всього 6-ть корзин.
Дайте свій e-mail + номер картки для предоплати.
Можливо відправте спершу 2-і, а потім ще 4-ри.
От колір там де 2-і корзини
от колір там де 4-ри корзини (той що світліший.)
ответ для doslidnik
03 августа 2013 (22:27)
Доброго вечора!!! Перегляньте мої всі фото- корзин- колір справжньої лози. Світліші, з часом, загорять, і стануть темніші. Розміри ф.1 чи ф.2?
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
04 августа 2013 (08:19) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Ви робите плетення не з цілої лози, а з половинок?
ответ для doslidnik
04 августа 2013 (11:23)
по технології- є великі палки( цілі), а для менших речей- береться окорована лоза.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
04 августа 2013 (08:22) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Виходить якщо згідно вашого фото1, берем колір той що світліший та беремо колір той що темніший. Я вірно Вас зпрозумів, колір той що світліший стане такий ячк темний?
ответ для doslidnik
04 августа 2013 (11:18)
світліший колір- це ми для декору, перевертаємо лозу, але вона не гладенька( зворотня сторона чищеної лози).
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
04 августа 2013 (20:18) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Сделан заказ (товаров: 1) просмотреть заказ
Ответить
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
15 августа 2013 (19:15) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Ви робите плетення не з цілої лози, а з половинок?
ответ для doslidnik
04 августа 2013 (11:23)
по технології- є великі палки( цілі), а для менших речей- береться окорована лоза.
От ваша відповідь - вихожить у мене маленька річ?
ответ для doslidnik
15 августа 2013 (19:36)
великпалки ідуть для основ - крісел, диванів...а корзини для білизни - це маленькі речі.
Ответить Оформить заказ
doslidnik
0.40(100%)
Ваша переписка | Мой покупатель
Добавить в список пользователей
Вопрос обработан
15 августа 2013 (19:52) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
Вартість із цілої лози дорожча? В мене ж на фото видно що зроблено з цілої лози.
ответ для doslidnik
15 августа 2013 (19:54)
Дорожча, звичайно.
16 августа 2013 (16:21)
я відповіда на всі ваші питання. Можете відправляти, зробимо нові.
16 августа 2013 (22:05)
у мене за всі роки на Кідстаффі, не було такого..щоб щось не підходило...Вибачте.
Ответить Оформить заказ