Пользователь
Рег-яРегистрация: 01.03.2012 | ВходПоследний вход: 08.02.2017 (17:09)
2012 год
~ 25 октября 2012 (11:01) ~
Спасибо за участие в СП! И за приятное общение:)
Приятно было с Вами сотрудничать, рада буду видеть снова! Удачи Вам!!!
Приятно было с Вами сотрудничать, рада буду видеть снова! Удачи Вам!!!
~ 21 мая 2012 (18:12) ~
Аня - чудовий покупець! З нею дуже легко співпрацювати, а також приємно спілкуватись ;) Завжди буду рада мати з Вами справу і всім рекомендую! Бажаю багато вдалих угод і всього доброго! :)