Пользователь
2020 год
2018 год
~ 10 октября 2018 (11:55) ~
Хочу залишити відгук про цього продавця. Замовила зимовий комбінезон Next , у оголошенні було вказано, що товар у ідеальному стані, із нюансів- потерті резиночки для взуття. По факту - надріз під карманом(фото додаю). Коли на це було вказано продавцю, отримала відповідь, що цей нюанс не заважає при ходьбі- значить усе норм???!!! Щодо самого стану: комбінезон невипраний, катишки незістрижені. Намагалася домовитись з продавцем про повернення, але вона, навіть, чути про це не захотіла. Замовляла наложненим платежем, але на Укрпошті огляд дозволили ( фото додаю) лише після оплати, я з хворою дитиною на руках не мала змоги оглянути річ на місці, тому зробила це вдома і дефект помітила одразу. Але продавець виявилася недобросовісною і брехливою людиною. На зауваження про те, що що нюанс не був вказаний, відповіла , що вона його просто не бачила!!! А остання фраза «вбила» взагалі: «Мені теж треба годувати своїх дітей!» - і кинула трубку ( виходить за рахунок інших )
Матусі, будьте обвачні, не повторюйте моїх помилок!!! Не купуйте у цього продавця! ( Оцінку виставила наперед, так як я новачок на Кідстаффі і спочатку усе здавалося добре). Поменьше б таких продавців, то б і до інтернет- магазинів було б більше довіри!!!
Матусі, будьте обвачні, не повторюйте моїх помилок!!! Не купуйте у цього продавця! ( Оцінку виставила наперед, так як я новачок на Кідстаффі і спочатку усе здавалося добре). Поменьше б таких продавців, то б і до інтернет- магазинів було б більше довіри!!!
ответ для Xenya-2950
10 октября 2018 (14:51)
По-перше я сказала вибачте, але треба йти кормити малого, а не «Мені теж треба годувати своїх дітей!», це ви вже придумали, а по -друге комбінзон був постіраний після сезону, нащот катишок це все таки річ б/у а не нова тому сліди носки допускаються. І по телефоні сказали що він мені подобається і кромі проріза все добре. Ви мали можливість оглянути на почті, треба було одразу відправляти назад, а не прикриватися хворою дитиною. І ще якщо ви неготові купляти б/у речі за пів ціни, тоді йдіть в магазин і купляйте нові з бірками, там жодних нюансів небуде. Чи ви хочете нову річ купити за ціною б/у?.Якщо б я хотіла вас надурити як ви пишите то взагалі б невідправила комбінзон.І перш ніж бажати поганого моїм дітям подумайте про своїх, це великий гріх.
2015 год
2014 год
2013 год
~ 20 апреля 2013 (22:53) ~
Спасибо за покупку. Всем рекомендую ответственного и порядочного покупателя!
~ 04 марта 2013 (10:29) ~
Замечательный продавец! Все рассказала, на все вопросы касательно лота ответила, товар соответствует описанию. Рекомендую очень,очень!!! Спасибо вам огромное за туфельки, очень выручили :)
ответ для jasminee_scarlet
04 марта 2013 (12:25)
Гарно дякую,і вам дякую,носіть на здоровячко.
~ 22 февраля 2013 (22:54) ~
Сделка прошла отлично!Очень внимательный,ответственный и добрый продавец!ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!удачных вам сделок!
ответ для odessitka000
22 февраля 2013 (23:38)
Дякую гарно,і вам теж всього найкращого,рада що все підійшло.
2012 год

