Пользователь
Рег-яРегистрация: 15.02.2018 | ВходПоследний вход: 15.02.2021 (19:12)
2019 год
~ 03 февраля 2019 (02:03) ~
Доброго часу доби. Після місяця очікування, хотів би написати відгук про дану люину. Підштовхнуло мене до цього - повний ігнор від покупця впродовж місяця.
Пані створила замовлення, попросила номер карти і пропала.
Угоди не було, але хочу попередити інших продавців щоб були обережними. Не радив би нічого відправляти буз предоплати. Фото прикріпив.
Пані створила замовлення, попросила номер карти і пропала.
Угоди не було, але хочу попередити інших продавців щоб були обережними. Не радив би нічого відправляти буз предоплати. Фото прикріпив.
