Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Vichy Dercos серия по уходу за волосами

Vichy Dercos серия по уходу за волосами
Просмотры объявления
сегодня: 2 | всего: 7 663
(рейтинг объявления 7.52)
Состояние:
Новое
История продаж
Актуально на
11 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
 • Статус: Безкоштовна доставка Від суми замовлення
 • Откуда: Україна
 • Заходил(а): 15.12.2017 (21:05)
(0... (показать)

ЗАПРОШУЄМО В МАГАЗИН ЗДОРОВ’Я ТА КРАСИ   S ofi S taff

!!! ВАЖЛИВА Інформація для покупця !!!

 • Оплата:  100% платежем на карту Приват банку або Накладним платежем через перевізника;
 • Повернення  та обмін  здійснюється при форс мажорних ситуаціях ;
 • Доставка:  Самовивіз    м. Львів (вул. Гетьмана Мазепи);   Новою поштою  (35 грн -Фіксована ф\вартість)     Укрпоштою Експрес  (22 грн - Фіксована вартість)
 • Формування замовлення:   На сайті   http://sofistaff.com.ua/  замовлення приймаються онлайн з 9 до 24 год.   На Кідстафф:  Через кнопку ЗАКАЗАТЬ або надання даних про відправлення.  

Докладніше:   +380663495341  

+380979736115 ( Viber)

SofiStaff  БЕЗКОШТОВНО ВІДПРАВИМО ЗАМОВЛЕННЯ В ПЕРІОД З 1.11 ДО   31.12

Безкоштовна доставка   УКРПОШТА ЕКСПРЕС  на замовлення від суми 250 грн

Безкоштовна доставка  НОВОЮ ПОШТОЮ  на замовлення від суми 400 грн

http://sofistaff.com.ua/

Докладніше

http://sofistaff.com.ua/category/vichy/    

DERCOS

Фото 1) Живильно-відновлююч а серія:

Деркос -Живильно-відновлюючий шампунь-крем для сухого та пошкодженого волосся

Шампунь 2 в 1 для сухого пошкодженого волосся.
Для чоловіків та жінок з сухим, пошкодженим і ламким волоссям. Подвійна ефективність: відновлення та живлення. Засіб насичений керамідами, що відновлюють міжклітинний цемент і зміцнюють волосся і захищають його. Відновлене від коренів до кінчиків, Ваше волосся м´яке і блискуче.
 

Гіпоалергенна формула без парабенів та силікону. Ефективність доведена під дерматологічним контролем.

Відновлює та живить волосся.

 

Флакон 200 мл – 223 грн

 

Деркос -Живильно-відновлюючий бальзам для сухого та пошкодженого волосся .

Подвійна ефективність: відновлення та живлення. Засіб насичений керамідами, що відновлюють міжклітинний цемент і зміцнюють волосся і захищають його. Відновлене від коренів до кінчиків, Ваше волосся м´яке і блискуче.

Гіпоалергенна формула без парабенів та силікону. Ефективність доведена під дерматологічним контролем.

Пом´якшує волосся, робить його слухняним, відновлює та живить.

Живильно-відновлююча маска для сухого та пошкодженого волосся

 

Тюбик 150 мл – 256 грн

 

  МАСКА ДЛЯ СУХОГО ВОЛОССЯ   Відновлює та живить волосся по всій довжині вже після 10 застосувань, залишає їх м`якими та шовковистими. Надає природнього блиску.     Для жінок та чоловіків ыз послабленим та пошкодженим волоссям, які бажають відновити природню красу волосся.

Банка  200 мл – 356 грн


Фото 2) Деркос -Себо-регулюючий шампунь-догляд для жирного волосся.   Волосся легке та слухняне.   Для чоловіків та жінок з жирною шкірою голови.   Себо - регулюючий комплекс походить від виняткового поєднання чотирьох спеціально підібраних поверхнево - активних компонентів , які ретельно збалансовані , щоб обмежити поширення шкірного сала вздовж волосся . Ці речовини зберігають природний баланс шкіри голови і регулюють жирність. Ультракомфортна формула, що зробить Ваше волосся сяючим та слухняним.

Гіпоалергенна формула без парабенів та силікону. Ефективність доведена під дерматологічним контролем.

Легке, більш об´ємне волосся.

 

 Флакон 200 мл - 223 грн  

 

  Фото 3) Деркос - Шампунь проти лупи посиленої дії для сухого волосся   Шампунь проти лупи, який допомагає зберегти мікробіом шкіри голови і видаляє до 100% видимої лупи. Для чоловіків та жінок із помітною лупою, сухим волоссям   та/або зі шкірою голови, що свербить. Технологія із Дисульфідом Селену допомагає зберегти мікробіом (мікроорганізми, які від природи присутні на поверхні шкіри). Освіжає та очищує шкіру голови. Протестований під дерматологічним контролем. Без парабенів. Видаляє до 100% видимої лупи. Антирецедивний ефект зберігається протягом 6 тижнів.

 

Флакон 200 мл - 223 грн  

Флакон 390 мл –   347 грн  

 

  Фото 4) Деркос - Шампунь проти лупи посиленої дії д ля  нормального та жирного  волосся   Шампунь проти лупи, який допомагає зберегти мікробіом шкіри голови і видаляє до 100% видимої лупи.   Для чоловіків та жінок із помітною лупою, сухим волоссям та/або зі шкірою голови, що свербить. Технологія із Дисульфідом Селену допомагає зберегти мікробіом (мікроорганізми, які від природи присутні на поверхні шкіри). Освіжає та очищує шкіру голови. Протестований під дерматологічним контролем. Без парабенів. Видаляє до 100% видимої лупи. Антирецедивний ефект зберігається протягом 6 тижнів.


Пробник 7 мл - 6 грн

Флакон 200 мл - 223 грн  

Флакон 390 мл –   347 грн  

  Амінексил – серія проти випадіння волосся.

  Фото 5)    Деркос -Тонізуючий шампунь з Амінексилом   ПРОТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ   Єдиний шампунь з Амінекилом - ефективна молекула, що бореться з випадінням волосся.   Для чоловіків та жінок, які страждають на невелику, або помітну втрату волосся. Амінексил - ефективна фармацевтична молекула, яка бореться з випадінням волосся, є результатом 10 років досліджень і захищена 2 патентами. Її ефективність була доведена в порівнянні з плацебо. Молекула працює шляхом боротьби із затвердінням колагену навколо волосяної цибулини , забезпечує пружність і еластичність волосся навколо коренів, дозволяє волоссю міцно закріпитися в шкірі голови. Лабораторії Vichy розробили тонізуючий шампунь в якості доповнення до лікування проти випадіння волосся. Це єдиний шампунь з Амінексилом. Волосся стає сильнішим від коренів аж до самих кінчиків. * Підтверджено лабораторним тестами.

Флакон 200 мл - 223 грн  

Флакон 400 мл –  347 грн


Деркос -Тонізуючий кондиціонер з Амінексилом   ПРОТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ 150 мл - 230 грн 199 грн


 

Фото 6)   Амінексил Клінікал 5 - інтенсивний засіб проти випадіння волосся для жінок     ПРОТИ ВИПАДІННЯ, ДЛЯ ГУСТОТИ ВОЛОССЯ   - ПРОБЛЕМА ВТРАТИ  

Коробка 21*6 мл -   1207 грн
1 ампула - 40 грн
Носик - 30 грн

Амінексил Клінікал 5 - інтенсивний засіб проти випадіння волосся для чоловіків

ПРОТИ ВИПАДІННЯ, ДЛЯ ГУСТОТИ ВОЛОССЯ   - ПРОБЛЕМА ВТРАТИ ВОЛОССЯ
Коробка 21*6 мл -   1207 грн
1 ампула - 40 грн
Носик - 30 грн

  Плоди 10 років досліджень, довели, що Амінексил є інноваційною фармацевтичною молекулою, яка бореться з випадінням волосся. Вона працює шляхом боротьби із затвердінням колагену навколо волосяної цибулини * для того, щоб зберегти пружність і еластичність навколо кореня волосся, дозволяючи йому, закріпитися у шкіри голови. Амінексил, в поєднанні з SP 94, спеціально розроблений для покращення якості волосся. Шляхом забезпечення цибулини енергією елементів, необхідних для росту, він сприяє росту сильнішого, більш товстого волосся. Вітаміни В6 і РР живлять та покращуюють волосся.

Вперше їх дія посилюється двома стимуляторами:
- Аргінін, щоб стимулювати мікроциркуляцію крові і допомогти забезпечити шкіру голови поживними речовинами, які сприяють росту цибулини.
- Новий м´який масажний аплікатор із закругленим, ергономічним, бронзовим наконечником підходить для всіх типів волосся, навіть найбільш чутливого.Засіб можна вмасажувати безпосередньо в шкіру голови, стимулюючи тим самим мікроциркуляцію.
Щільність відновлюється,   волосся міцнішає.
Застосовуйте 1 монодозу на день для інтенсивної терапії.   в якості профілактики: тричі на тиждень протягом 6 тижнів.
Тримайте аплікатор вертикально. Поверніть його повністю так, щоб аплікатор більше не міг рухатись. Натисніть на кнопку і наносіть на проблемні зони. Вмасажуйте в шкіру голови. Не змивайте.

Фото 7)   Неожен і к – Серія для зміцнення та росту волосся

Деркос Неожен і к - шампунь для волосся зміцнюючий зі Стемоксидином   ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ   Діє на п’ятьскладових для покращення стану волосся: зміцнює, збільшує густоту, надає об`єм, укріплює, стимулює утримання волосини у волосяному фолікулі Для чоловіків та жінок, що мають рідке волосся, спричинене випадінням. Перший шампунь для збільшення густоти волосся із запатентованою молекулою Стемоксидин та технологією “ПРО ДЕНСІФІАН”. Без парабенів Гіпоалергенно Кристалічна формула з ультра легкою текстурою збагачена стайлінг інгредієнтами, які наче покривають кожну волосину, та роблять її більш товстішою, не обтяжуючи волосся.  

Флакон 200 мл – 248 грн

Флакон 400 мл – 380 грн

 

  Фото 8)   Деркос Неоженік - засіб для росту нового волосся   ПРОТИ ВИПАДІННЯ, ДЛЯ ГУСТОТИ ВОЛОССЯ   - РІСТ НОВОГО ВОЛОССЯ   Перший засіб для росту нового волосся: запатентована молекула Стемоксидин 5%.

1700 нових волосин  за 3 місяці Волосся має певний життєвий цикл: фазу активного росту, фазу стабілізації та фазу випадіння. Між двома життєвими циклами волосяний фолікул знаходиться у стані спокою. В цьому стані волосяний фолікул не функціонує та залишається порожнім.  
Чим довше триває стан спокою, тим більше фолікулів стають пустими. Густота волосся зменшується, а шкіра голови стає більш помітною.
Після 20 років досліджень був розкритий секрет росту нового волосся
та досліджений процес активації «сплячих» фолікул для створення  
нового волосся.1-а молекула з біоміметичною дією, яка створює оптимальне середовище для правильного функціонування стовбурових клітин. «Сплячі» волосяні фолікули пробуджуються.  

Коробка 28*6 мл - 1811 грн

Носик 40 грн
Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Vichy Dercos серия по уходу за волосами
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
Sofistaff
 • Рейтинг: 9.70(100)
 • Откуда: Україна