470₴
958. Туфлі шкіряні Medicus 38,5 р. повнота Н
470₴
Характеристики товара:
| Состояние | Б/У (в идеальном состоянии) |
| Размер | 38.5 |
| Торговая марка | Medicusвсе товары бренда |
| Тип | Мери Джейн |
| Каблук, высота | Низкий |
| Стелька (см) | 25 |
| Внешний материал | Натур. кожа |
| Внутренний материал | Натур. кожа |
| Цвет | Черный |
Доставка: Нова Пошта, Укрпошта по всей Украине, самовывоз покупателем | Киев | Наложенный платеж возможен | Актуально на: 24 апреля 2026
Информация о продавце
Регистрация: 03.06.2012
Заходил(а): 27.04.2026 (20:21)
Заходил(а): 27.04.2026 (20:21)
Откуда: Киев
Подробное описание: 958. Туфлі шкіряні Medicus 38,5 р. повнота Н
958. М´які та комфортні туфлі - мокасини на каблучку відомого німецького бренда "Medicus" у відмінному стані: ідеально чисті устілки, набійки ідеальні - стокСтиль "Сasual", комфорт, модель "Mary Jane" (туфлі з ремінцем) на низькому підборі.
Модель, як у "Pikolinos" (Португалія): елементи ручної роботи та деталі, використання декоративних швів, перфорації, оригінальної прострочки. Вони схожі по духу, тому що обидва бренди роблять акцент на м´якій шкірі, анатомічній устілці та зручній колодці.
Назва говорить сама за себе. Це взуття преміум-комфорт, яке відповідає найвищим стандартам. Німецьке взуття MEDICUS - для тих, хто шукає зручне та комфортне взуття. Виготовляється зі шкіри найвищої якості, дозволяє нозі дихати, зменшує потовиділення та створює приємну легкість при ходьбі. Всі вироби бренду є ортопедичними: м´яка, податлива шкіра не дає ногам втомлюватись. Ортопедична колодка є профілактикою плоскостопості. Істинно німецька якість. Нога в них просто відпочиває. Медичні аспекти не залишені поза увагою: лекала рекомендовані медиками, виготовлені з урахуванням анатомічної будови стопи, не тиснуть, не труть – виправдовують свою назву. Елегантна, але зручна п´ята доводить, що краса буває без страждань”
Колір чорний
Матеріал верху, підкладка та устілка - все з натуральної шкіри, м´якої та еластичної
Позначка на устілці «Nature» вказує на використання натуральних матеріалів (шкіра, нубук), комфорт для стопи та природне положення ноги
Декоровані перфорацією та крупною строчкою
Перетинка на липучці дає можливість регулювати на будь-який підйом
Посередині миска є вставка (витачка) з розширювальної еластичної гумки
Устілка анатомічна, під устілкою підкладений мякий пружний піноматеріал, який поглинає ударне навантаження під час ходьбі
Розмір 6 вказано, по довжині устілки йдуть на наш 38,5 р.
Устілка - 25,2 см, ширина - 8 см
Повнота – Н, комфортна збільшена, розраховані на обхват стопи в "кісточках" (міряти по колу) 23-24,3 см
Каблук - 5 см, товщина підошви в носовій частині - 0,8 см
Можу надати додаткові фото
Дивіться інші мої оголошення, тут не всі, більше на Клубку
Лояльні умови покупки: можливий обмін, повернення (обговорюється до покупки)

























