1250₴
Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence 150 ml
1250₴
Характеристики товара:
| Состояние / Пол | Новое / Женский |
| Группа товаров | Тоник, тонер |
| Тип кожи | Жирная, Комбинированная , Нормальная, Проблемная, Сухая, Чувствительная |
| Возраст | 15+ |
| Свойства | Омоложение, Питание, Тонизирование |
| Объем, мл/г | 150 |
Доставка: Нова Пошта по всей Украине | Днепр | Наложенного платежа нет | Возврат: не предусмотрен | Актуально на: 05 мая 2026
Информация о продавце
Premium магазин
"HappyBeauty"
Premium магазин
"HappyBeauty"
Регистрация: 12.08.2023
Заходил(а): 07.05.2026 (17:42)
Заходил(а): 07.05.2026 (17:42)
Откуда: Украина, Днепр
Подробное описание: Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence 150 ml
Двофазна есенція на основі гідролату зеленого чаю та екстракту матча забезпечує комплексний догляд: відновлює баланс шкіри, регулює виробництво себуму, покращує еластичність, зміцнює природний захисний бар´єр. У складі поєднано потужні антиоксиданти, рослинні екстракти, м´які кислоти та пептиди, які разом працюють на глибоке зволоження, тонізацію та розгладження текстури. Делікатно коригує проблему розширених пор, надлишкової жирності та тьмяності, спричинених накопиченням себуму та відмерлих клітин.Натхненням для створення формули став вулканічний острів Чеджу - регіон з унікальним складом грунту, де вирощують один із найцінніших антиоксидантних сортів зеленого чаю в світі. Основу есенції складає 71% гідролату листя зеленого чаю, що повністю замінює очищену воду в складі. Він захищає клітини від вільних радикалів, зменшує почервоніння та періодичні висипання, допомагає підтримувати оптимальний рівень зволоженості.
У поєднанні з екстрактом матча, природнім джерелом поліфенолів та EGCG, бореться з втратою пружності, попереджає раннє старіння, тонізує, робить шкіру більш гладкою і свіжою.
За контроль себуму та роботу з порами відповідають ніацинамід в комбінації з PHA та LHA. Есенція м´яко регулює жирність в Т-зоні, зменшує тьмяність та вирівнює мікрорельєф без пересушування, тому підходить як для комбінованої, так і для чутливої шкіри.
Формула посилена комплексом пептидів та постбіотиків, які підтримують пружність, стимулюють оновлення та зміцнюють епідермальний бар´єр.
Двофазна технологія імітує оптимальне співвідношення води та ліпідів в шкірі: 85% водної частини з гідролатом зеленого чаю інтенсивно зволожує та заспокоює, а 15% кремової частини з керамідами утримує вологу та робить шкіру м´якою і захищеною. Перед використанням есенцію потрібно добре струсити, щоб об´єднати дві фази та активувати її дію.
Засіб чудово підходить для багатошарового нанесення, легко комбінується з будь-якими сироватками та кремами, посилюючи зволоження та антиоксидантний захист.













