417₴
Пушер для маникюра двусторонний Zinger 2х сторонний лопатка топорик B150 S
417₴
Характеристики товара:
| Состояние | Новое |
| Торговая марка | Zingerвсе товары бренда |
Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, Meest Express по всей Украине, самовывоз покупателем | Запорожье | Наложенный платеж возможен | Возврат: не предусмотрен | Актуально на: 27 февраля 2026
Информация о продавце
Premium магазин
"UASALE.COM.UA"
Premium магазин
"UASALE.COM.UA"
Регистрация: 19.08.2014
Заходил(а): 01.03.2026 (10:06)
Заходил(а): 01.03.2026 (10:06)
Откуда: Украина, Запорожье
Разделы Premium магазина:
Маникюрные наборы Zinger Анальные игрушки Вибраторы Фаллоимитаторы Лубриканты смазки Пролонгаторы Насадки на член Эрекционные кольца Вагинальные шарики, тренажеры Страпоны фаллопротезы Strap-on Секс куклы мастурбаторы БДСМ садомазо атрибутика Эротическая одежда Массажеры простаты Клиторальные стимуляторы Вакуумные помпы для мужчин Секс машины автоматические Игры секс приколы Подарки сувениры Возбуждающие средства Презервативы
Подробное описание: Пушер для маникюра двусторонний Zinger 2х сторонний лопатка топорик B150 S
🌟 Ідеальний Пушер для Кутикули Zinger P10 – Незамінний інструмент для ідеального манікюру!Пушер Zinger B-150-S-SH-Salon 14 см для манікюру. Оптимальний інструмент для відсунення кутикули. Дві лопатки різного розміру — для різних за формою та розміром нігтів. Пушер виготовлений із високоякісної нержавіючої гіпоалергенної сталі.
👌 З одного боку пушера розташований спеціально відшліфований шпатель, який акуратно і дбайливо відштовхує кутикулу, не ушкоджуючи ніжну шкіру навколо нігтя. Тонко заточена кромка гарантує чистий та точний поділ, дозволяючи вам створити ідеальний контур для кожного нігтя.
✨ З іншого боку – універсальна лопатка, що ідеально підходить для видалення залишків шкіри та підготовки нігтьової пластини до нанесення лаку. Рівна поверхня інструменту ідеально згладжує нігтьове ложе, роблячи ваш манікюр бездоганним.
🖤 Ергономічна рукоятка пушера, виконана з протиковзкою текстурою, забезпечує впевнене та комфортне утримання інструменту під час всього процесу манікюру. Це дозволяє вам зосередитися на деталях, не побоюючись випадкового зісковзування та травм.
🎨 Довжина пушера Zinger складає 14 см, що робить його ідеальним інструментом як для професійного салонного використання, так і домашнього догляду. Він легко чиститься та підходить для дезінфекції, що гарантує безпеку та гігієну при кожному використанні.
💎 Пушер Zinger не тільки зручний у використанні, але і красивий – його стильний і сучасний дизайн гармонійно виглядатиме у вашому манікюрному наборі.
Секрет кращого результату: тепла водна ванна для рук значно спростить процес відсунення кутикули.
Увага! Товар поставляється без роздрібної упаковки













