750₴
Сироватка освітлювальна Manyo Galac Whitening Vita Serum
750₴
Характеристики товара:
| Состояние | Новое (с бирками/в упаковке) |
| Торговая марка | Manyoвсе товары бренда |
| Возраст | Универсальный |
| Объем, мл/г | 50 |
Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, Meest Express по всей Украине, самовывоз покупателем | Винница | Наложенный платеж возможен | Актуально на: 09 мая 2026
Информация о продавце
Регистрация: 09.06.2023
Заходил(а): 09.05.2026 (12:09)
Заходил(а): 09.05.2026 (12:09)
Откуда: Украина, Винница
Подробное описание: Сироватка освітлювальна Manyo Galac Whitening Vita Serum
Для шкіри усіх типів, жирної, пігментованої, комбінованої, нормальної, сухої.Антиоксидантна сироватка на основі обліпихової води, стабільного вітаміну С, Е, В3, галактомісісу вирівнює загальний тон шкіри, надає сяйва, тонізує, прибирає сліди втоми, захищає шкіру від фотостаріння, підвищує еластичність, а також бореться з дрібними недосконалостями, висипаннями, прискорює процес загоєння, регулює вироблення себуму, зменшує видимість пор.
Основні діючі компоненти
40% обліпихової води – пом’якшує та живить шкіру, перешкоджаючи сухості та лущенням, сприяє розгладжуванню дрібних зморшок, робить шкіру пружною, відбілює ластовиння та пігментацію.
Фільтрат дріжджів галактомісіс – природний антиоксидант, посилює імунний захист шкіри, знімає запалення, запобігає появі висипань, звужує пори і бореться з післязапальною пігментацією, має ліфтинг-ефект, робить шкіру щільною, покращує мікрорельєф.
5% Ніацинамід – захищає клітини від старіння та окисного стресу, вирівнює тон, має потужну освітлювальну дію, попереджує зневоднення, відновлює захисні функції та активно працює з недосконалостями, знімає запалення та контролює роботу сальних залоз.
Вітамін С (форма Sodium Ascorbyl Phosphate) – стимулює синтез колагену, покращує тонус і еластичність, антиоксидант, вирівнює тон і надає сяяння, бореться з пігментацією, освітлює веснянки, а також зменшує зморшки та ущільнює шкіру.
Вітамін Е – стимулює процеси оновлення клітин, перешкоджає старінню та зберігає м’якість та гладкість шкірних покривів, а також надає антиоксидантний захист, чудово зволожує та дарує «glow» ефект, роблячи шкіру доглянутою та сяючою;
Пантенол – заспокоює, знімає подразнення і лущення, надає судинозвужувальну дію і в лічені секунди знімає почервоніння.
Кераміди, сквалан, холестирол і фітосфінгозин – зміцнюють захисний бар’єр, попереджаючи лущення.
Екстракт кореня куркуми – захищає клітини від вільних радикалів і перешкоджає утворенню меланіну, має протизапальний ефект, стимулює вироблення колагену.
Спосіб застосування: Нанесіть кілька крапель сироватки після етапу тонізації та розподіліть масажними рухами до повного поглинання.


















