325₴
Зволожуючий кондиціонер з акваксилом CP-1 Aquaxyl Complex Intense 500 ml
325₴
Характеристики товара:
| Состояние | Новое |
| Торговая марка | Esthetic Houseвсе товары бренда |
| Тип | Повседневные |
| Свойства | Восстановление, Защита, От выпадения, От секущихся кончиков, Питание, Придание густоты, Увлажнение, Укрепление |
| Тип волос | Для всех типов, Нормальные, Сухие |
| Объем, мл | 500 |
Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, Meest Express по всей Украине | Одесса | Наложенный платеж возможен | Актуально на: 23 ноября 2025
Информация о продавце
Premium магазин
"Maldishop - корейська косметика оригінал"
Premium магазин
"Maldishop - корейська косметика оригінал"
среднее время ответа 15 минут
Статус: Безкоштовне відправлення НП на суму 2000 грн
Регистрация: 06.03.2012
Заходил(а): 24.11.2025 (22:03)
Заходил(а): 24.11.2025 (22:03)
Откуда: Украина, Одесса
Разделы Premium магазина:
Догляд для волосся Креми для обличчя З Н И Ж К И Для очей креми та сироватки Сироватки, есенції, ампули Японські краплі для очей Патчі під очі та для обличчя Тонери, тонікі, місти-спреї Пінки для вмивання та очищення Пілінгі, скраби,скатки Гідр.масла, демакіяж Тканинні маски для обличчя Маски для обличчя Догляд для рук, ніг, тіла ВВ,СС,Cushion, пудри Гели алоэ, равлика та інше Макіяж очей Сонцезахисні креми та есенції Макіяж та догляд для губ Зубні пасти Тестери та мініатюри
Подробное описание: Зволожуючий кондиціонер з акваксилом CP-1 Aquaxyl Complex Intense 500 ml
Зволожуючий кондиціонер для волосся з акваксиломESTHETIC HOUSE CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner , 500 мл
Кондиціонер усуває сухість і ламкість волосся, надає йому пружності і живить по всій довжині, перешкоджає перерізу кінчиків.
Повертає волоссю гладкість і блиск, полегшує розчісування та укладання, сприяє відновленню структури волосся завдяки колагену, кератину, шовку, лецитину, протеїнам, амінокислотам та іншим корисним інгредієнтам у складі.
Запатентований комплекс рослинних цукрів Aquaxyl забезпечує зволоження волосся, допомагає відновити мляві та ламкі пасма, робить волосся більш еластичними, перешкоджає появі сухості.
Комплекс натуральних масел баобаба, жожоба та аргани відновлює структуру волосся, зміцнює його, надає блиск, гладкість, еластичність і м´якість.
Вітамін Е стимулює ріст волосся, зміцнює його і запобігає випаданню, усуває ламкість, надає локонам еластичність і м´якість. Нормалізує роботу сальних залоз, живить та оздоровлює шкіру голови.
Гідролізований колаген відновлює волосся зсередини і розгладжує кератинові лусочки. Збагачує локони колагеном, що веде до збільшення їхнього об´єму. Надає волоссю гладкості та блиску, усуває електризацію.
Гідролізований кератин і шовк відповідають за механічну міцність та захисні функції волосся. Відновлюють пошкоджені ділянки, заповнюючи порожнечі та пошкодження. Підсилюють регенерацію волосся, сприяють його живленню та зволоженню без обтяження. Сприяють зміцненню по всій довжині, перешкоджає утворенню кінчиків, що січуться.
Гідролізований лецитин благотворно впливає на шкіру голови та волосся, посилює регенерацію, ріст та харчування. Регулює роботу сальних залоз, прибирає надмірну жирність у прикореневій зоні та сухість на кінчиках. Інтенсивно відновлює глибоко пошкоджене волосся.
Цераміди є природним компонентом кутикули волосся, відновлюють її і повертають волоссю здоровий блиск і силу.
Протеїновий комплекс (пшениця, соя, кукурудза та рис) допомагає підтримувати оптимальний рівень зволоження волосся і інтенсивно живить його, надає гладкості та пружності, усуває дефекти текстури, помітно зміцнює коріння.
Амінокислотний комплекс (в т. ч. Аргінін, Тирозин, Фенілаланін, Валін, Треонін, Пролін) – збалансовано живить волосся, захищає його від зовнішніх негативних факторів, прискорює синтез власних кератину, колагену та еластину, стимулює ріст волосся.
Екстракт вівса виконує функцію м´якого пілінгу шкіри голови, захищає шкіру та кутикулу волосся від негативних факторів навколишнього середовища, а також регулює роботу сальних залоз. Перешкоджає появі лупи, зміцнює волосся, надає йому здорового блиску, пружності та об´єму.
Екстракт бурих водоростей Фукоідан інтенсивно зволожує, надає силу і блиск по всій довжині, зміцнює коріння та активізує ріст.
Шовкова пудра поглинає надлишок шкірного сала і сприяє зменшенню жирності шкіри голови.
Спосіб застосування:
Необхідну кількість засобу нанесіть на чисте вологе волосся і розподіліть по довжині. Через 2-5 хвилин ретельно змийте водою.
👍 Умови замовлення в MaldiShop:
🛒 Як замовити: тут, на Кідстаффі (через бланк замовлення або повідомлення)
або по моб. 0679070893 Viber/дзвінок.
⏳ Бронювання на товари в замовленні 48 годин.
🎁🎁🎁 Для замовленнь на суму 2000 грн та більше безкоштовна доставка Новою поштою або Укрпоштою !
💲 Оплата на банківську картку чи післяплата .
🚚 Відправлення замовлень :
-Новою поштою кожного дня (с понеділка по суботу);
-Укрпоштой протягот 2 рабочіх днів (с понеділка по суботу).
💛💙Ми завжди раді вашим замолвенням та з радістю відповімо на ваші запитання !
Предложения от магазина
Другие объявления продавца
Информеры
Зволожуючий кондиціонер з акваксилом CP-1 Aquaxyl Complex Intense 500 ml
325₴













