350₴
Гребінець для волосся Tangle Teezer The Original Mini. Оригінал
350₴
Характеристики товара:
| Состояние | Новое (с бирками/в упаковке) |
| Торговая марка | Tangle Teezerвсе товары бренда |
Доставка: Нова Пошта, Укрпошта по всей Украине, самовывоз покупателем | Киевская область, Бровары | Наложенного платежа нет | Актуально на: 22 декабря 2025
Информация о продавце
Регистрация: 11.02.2012
Заходил(а): 24.12.2025 (11:48)
Заходил(а): 24.12.2025 (11:48)
Откуда: Украина, Киевская область, Бровары
Подробное описание: Гребінець для волосся Tangle Teezer The Original Mini. Оригінал
Tangle Teezer The Original Mini — мініформат знаменитого гребінця Tangle Teezer the Original. Завдяки унікальній дворівневій будові зубчиків гребінець легко та дбайливо розплутує волосся від коренів до кінчиків.Компактний формат The Original Mini дає змогу завжди носити його із собою, він поміститься навіть у дуже маленьку сумочку. Підходить для розчісування сухого і вологого волосся.
У разі регулярного застосування Tangle Teezer волосся набуває здорового вигляду і блиску, стає гладким і шовковистим.
Гребінець Tangle Teezer The Original Mini створений знаменитим британським стилістом Шоном Палфрі, у якого за плечима понад тридцять років досвіду роботи в індустрії.
В наявності:
- Sunshine Yellow ПРОДАНО
- Peach Smoothie ПРОДАНО
- Marine Splash
- Bubblegum Pink
Розмір: 9,5х6х4см
Країна-виробник: Великобританія
Товар обміну та поверненню не підлягає.
Оплата на картку ПриватБанку.
Відправка наступного дня після оплати.
Можливий самовивіз у м. Бровари

























