200₴
Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF50 Тональний крем пептид
200₴
Характеристики товара:
| Состояние / Пол | Новое (с бирками/в упаковке) / Женский |
| Торговая марка | Enoughвсе товары бренда |
| Тип | Тональная основа, Тональный крем |
| Вид | Жидкие, Кремовые |
| Свойства | Восстановление, Лифтинг, Омоложение, Питание, Увлажнение |
| Оттенок | Бежевый |
Доставка: Нова Пошта, Укрпошта по всей Украине, самовывоз покупателем | Закарпатская область, Мукачево | Наложенного платежа нет | Актуально на: 03 ноября 2025
Информация о продавце
Premium магазин
"MyKosAll"
Premium магазин
"MyKosAll"
среднее время ответа 10 минут
Статус: БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НП від 2500грн УП від 2000грн
Регистрация: 26.09.2018
Заходил(а): 07.11.2025 (21:24)
Заходил(а): 07.11.2025 (21:24)
Откуда: Украина, Закарпатская область, Мукачево
Разделы Premium магазина:
Тональні засоби, пудра Гидрофільні олії та бальзами Очищення обличчя Скраби і пілінги Тонери Маски для обличчя Тканинні і гідрогелеві маски Патчі Сироватки для обличчя Крем для обличчя, очей і шиї Сонцезахисні засоби Набори косметики Маска для губ, тінт, бальзам Засоби для рук, ніг і тіла Догляд за волоссям Зубна гігієна Туш для вій, засоби для брів Пробники Різне
Подробное описание: Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF50 Тональний крем пептид
Тон 13 ЕХР 05.02.2026Тональний крем Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF50+ PA+++ створює на шкірі гладке покриття, яке маскує почервоніння і нерівності тону, не западає в пори і зморшки, дарує природний сатиновий фініш. Підтримує пружність, вирівнює тон.
Засіб не пересушує і не підкреслює лущення, утримує вологу в шкірі завдяки зволожувальним активам у складі. М´яка кремова текстура легко розподіляється і відмінно тушується, не окислюється, м´яко підлаштовуючись під тон шкіри. Забезпечує додатковий захист від сонця, перешкоджає фотостарінню.
Комплекс із 8 пептидних компонентів (пептиди і фактори росту) стимулює клітинну регенерацію, сприяє розгладженню зморшок, чинить протизапальну й антиоксидантну дію, стимулює вироблення власного колагену.
Додаткові діючі компоненти:
Гідролізований колаген проникає глибше, ніж звичайний колаген, та інтенсивно зволожує, допомагає утримувати вологу в епідермісі, підвищує еластичність і гладкість рельєфу.
Гіалуронат натрію - низькомолекулярна формула гіалуронової кислоти, насичує епідерміс вологою, підтримує еластичність і гладкість рельєфу.
Екстракт центелли азіатської заспокоює, знімає подразнення і почервоніння, зміцнює стінки судин, бореться з набряком і зменшує ознаки куперозу, а також підвищує еластичність.
Арбутин - потужний освітлювальний актив, відбілює пігментацію і перешкоджає синтезу меланіну, усуває тьмяність і нерівний тон.
Бета-глюкан - антиоксидант, захищає і відновлює пошкоджену шкіру, перешкоджає старінню, підвищує місцевий імунітет.
Спосіб застосування: після всіх етапів догляду нанесіть тональний засіб на обличчя, розтушуйте пальцями або за допомогою пензля, спонжа, або б´юті-блендера. За необхідності закріпіть тон за допомогою пудри або фіксатора макіяжу.
100g
Повернення не передбачене.
Другие объявления продавца
Информеры
Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF50 Тональний крем пептид
200₴













