685₴
Парфумована вода ROSE Les Couleurs by Lambre 202 як My Way Armani 50ml
685₴
Характеристики товара:
| Состояние / Пол | Новое / Женский |
| Торговая марка | Lambreвсе товары бренда |
| Аромат | Гурманский, Ориентальный, Сладкий, Фруктовый, Цветочный |
| Объем, мл | 50 |
Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, Meest Express по всей Украине, самовывоз покупателем | Чернигов | Наложенного платежа нет | Возврат: в течение 14 дней, при сохранении упаковки (обратную отправку оплачивает покупатель) | Актуально на: 20 января 2026
Информация о продавце
среднее время ответа менее суток
Статус: Французская парфюмерия и косметика LAMBRE
Регистрация: 11.03.2012
Заходил(а): 23.01.2026 (13:39)
Заходил(а): 23.01.2026 (13:39)
Откуда: Чернигов
Подробное описание: Парфумована вода ROSE Les Couleurs by Lambre 202 як My Way Armani 50ml
весь каталог Ссылка на эту галерею: https://www.kidstaff.com.ua/gallery-569132.htmlОтправляю укрпочтой или новой почтой, по вашему выбору.
Lambre -це якісна парфумерія і косметика виробництва Франції. (штрихкод на фото)
Lambre 202 для прихильниць аромату My Way - Giorgio Armani.
Lambre -це якісна парфумерія і косметика виробництва Франції. (штрихкод на фото)
Сучасний квітковий аромат для нового покоління. Початкові ноти представлені бергамотом з італійської Калабрії і єгипетським флердоранжем. У серці розпускається індійська тубероза, яка в поєднанні з жасмином дарує аромату сяйну жіночність. Шлейф композиції посилюється бурбонською ваніллю із Мадагаскару, віргінським кедром із США і білим мускусом. Разом вони народжують яскраве сяйво, запрошуючи нас відкрити нові горизонти.
СІМЕЙСТВО АРОМАТІВ:
КВІТКОВО-ДЕРЕВНІ
ВЕРХНІ НОТИ:
персик, червоні фрукти, груша, бергамот
НОТИ «СЕРЦЯ»:
апельсиновий цвіт, тубероза, жасмин, магнолія
БАЗОВІ НОТИ:
кедр, сандал, ваніль
Обсяг 50мл, є в мініверсії, також роблю відливанти
ЯКОГО КОЛЬОРУ ТВІЙ СВІТ?
Напевно, у кожного з нас є улюблений колір, певний відтінок, який викликає у нас позитивні емоції та підвищує впевненість у собі. Як правило, це колір, в якому ми обираємо одяг чи аксесуари. А ми тобі ще пропонуємо… надушитись улюбленим кольором.
Презентуємо колекцію Les Couleurs, натхненну кольорами.
Презентуємо колекцію Les Couleurs, натхненну кольорами. ROSE належить оптимісткам, які не соромляться дивитися на світ крізь рожеві окуляри. Аромат відкривається цитрусовою солодкістю і мʼяко переходить у свіжий жасмин, у шлейфі якого звучить ароматний кедр.
Візьміть його з собою в мандрівку - і мандрівка перетвориться на захоплюючі пригоди. І хто сказав, що це легковажно? Це віра в те, що кожен день твого шляху наближає тебе до мети, дарує радість відкриттів, нові емоції і неймовірні враження.
Створений парфумерами Carlos Benaim i Bruno Jovanovic.
Другие объявления продавца
Похожие объявления
Информеры
Парфумована вода ROSE Les Couleurs by Lambre 202 як My Way Armani 50ml
685₴

























