Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Книга Дитина не слухає. Що робити Ліля Дубинська
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Статус: Вайбер на указаном номере. В доме новорожденный:)
  • Откуда: Киев
  • Заходил(а): 17.01.2018 (13:00)
06... (показать)
 

Перша книжка із серії для дбайливих батьків "МАМАТАТАМ".


Ця книжка – чудовий порадник і помічник для тих батьків, які мають проблеми у стосунках зі своїми дітьми. Назвати її «чарівною кнопкою», яка відразу розв’яже всі проблеми, – не можна. Це радше путівник, що вкаже правильний маршрут до дитячого серця, до відкритих, довірливих і теплих стосунків.

У ній подано алгоритм для батьків, як почати працювати над собою: стежити, що кажеш, намагатися зрозуміти, що рухає малям і що воно відчуває, контролювати свої реакції. А ще авторка підкаже, як навчитися любити дитину не для себе, а для неї: вчасно підставити руку, а не носити на руках, направити, але не відвести, домовлятися, а не тиснути.

Ліля Дубинська - дитячий психолог з понад двадцятирічним досвідом приватної практики. Тривалий час публікувалася у журналі для батьків «Твой малыш» та працювала на «гарячій лінії».

Із власної практики переконалася, що навіть 15-ти хвилинна порада батькам може допомогти їм змінити та налагодити стосунки з дітьми. Спілкування з дітьми та батьками базує на принципі: завжди знайдеться рішення будь-якої проблеми, треба лишень навчитися висловлювати одне одному свою любов і віру в цінність кожної, маленької чи дорослої, людини.

 

Язык: Украинский Год издания: 2016 Возраст ребенка: Родителям Количество страниц: 128 Иллюстрации: Нет иллюстраций Формат: 60х90/16 (~145х215 мм) Переплет: Мягкий Бумага: Офсетная ISBN: 978-966-2665-79-6 Вес: 150 гр.
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Книга Дитина не слухає. Що робити Ліля Дубинська
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
45 грн
Zvezdochkina
  • Рейтинг: 9.60(99)
  • Откуда: Киев