Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Лялька-мотанка Молодиця Олена 42 см
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 201
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
350 грн    
Актуально на
20 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

 • Статус: Традиционные украинские куклы-мотанки на заказ
 • Откуда: Киев
 • Заходил(а): 24.11.2017 (09:09)
06... (показать)

Характеристики товара:

 • Тип
 • Куклы
 • Обереги
 • Работа
 • Ручная
 

Пропоную до вашої уваги свої мотанки, що зроблені з любов’ю і чекають на своїх господарів і прикрасять будь-яку   домівку.

(Можу зробити ляльку-мотанку на замовлення).  


Більше робіт - в моїй галереї https://www.kidstaff.com.ua/gallery-418709.html                          Молодиця Олена

(чудовий подарунок близьким)Використані матеріали: деревина, лляна та бавовняні тканини , бавовняні та лляні нитки, мішковина, джутовий шпагат, мереживо, канва з вишивкою , стрічки, бісер, метал, (в середині мотанки – зерно,   гроші – символ багатства) .

Висота ляльки 42 см

 

Ціна 3 5 0 грн.Ляльки-мотанки з´явилися ще в давні часи. Мотанки робили з найпростішого матеріалу – сіна, клаптиків тканини, ниток.

Хатня мотанка є оберегом, захисником дому, в якому вона знаходиться та родини, якій вона належить, а зараз ще й національним вишуканим подарунком

  Мотанка є посередником між старшим та молодшим поколінням, в ній закладені любов і віра в добро та захист від злих сил. Кожна лялечка є індивідуальним витвором.

  Зараз стає популярною авторська лялька - автентична, стилізована.   Ляльки мотанки виготовляються з натуральної тканини: льону бавовни, мішковини, шпагату. Використовуються для оздоблення, мереживо, тасьма, вишивка.
Українська народна іграшка поєднала в собі життя і побут народу, звичаї та традиції, обряди та ритуали. Їх, зазвичай, одягали в український народний одяг. Специфікою будь-якої ляльки-мотанки є те, що вона не має обличчя.

  Замість людських рис у неї на обличчі хрест – символ Сонця, поєднання духовного та тілесного.   Дитячі психологи впевнені, що саме ця особливість сприяє розвиткові дитячої уяви . Такі ляльки передавалися з покоління в покоління.

  Є ляльки-мотанки, які слугують оберегами та мають особливу силу: це берегині, нерозлучники, ґадзині, молодиці. Лялька з дитиною – знак матері-берегині сімейного вогнища. Голову ляльки обов’язково потрібно вінчати або косою, або ж хустиною, намисто на ляльці-мотанці – це символ достатку та багатства. Також в ляльку кладуть зерно та гроші.
Є ляльки-мотанки у вигляді козачків, якими можуть бавитися хлопчики . У такий спосіб їм не тільки прищеплюється інтерес і любов до національного коріння, але й соціальну роль оборонців.
Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Лялька-мотанка Молодиця Олена 42 см
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
350 грн
Azazelj
 • Рейтинг: 9.70(100)
 • Откуда: Киев