Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
СП серії книжок  Цікаво знати.
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 1 695
(рейтинг объявления 2.39)
Состояние:
Новое
История продаж
Актуально на
11 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце


Серія книжок "Цікаво знати..."  

https://bohdan-books.com/catalog/series/105316/Ціна видавництва МІНУС 10%!

 


Є можливість купити або всю серію, або будь-які на вибір.


Ціна видавницива = 45 грн, наша ціна =     40 грн !

Серія з 6-ти книжок: ціна видавництва = 270 грн,   наша ціна =     240 грн !

 


В цій серії:


Три "П": повторне використання, помірність, переробка

Повторне використання, помірність, переробка — три важливі означення на літеру «П», які навчають, що ми можемо зробити, аби зменшити забруднення довкілля. Коли ми помірно використовуємо речі, то допомагаємо зберігати землю, на якій живемо, чистою, а воду, яку п´ємо, — свіжою. Повторно використовувати - це також чудова ідея. Знайдіть нове застосування речам, які уже хотіли викинути. Ми можемо переробляти папір, консервні банки, скляні пляшки тощо. Помістіть це у спеціальні контейнери, звідти їх заберуть і перероблять на нові та корисні речі. Три «П» — хороший спосіб зробити нашу планету чудовим місцем для життя. А книга підкаже, як це здійснити.

Фрагмент для ознайомлення:  https://bohdan-books.com/catalog/book/105361/

 

П’ять органів чуття

Як це класно — бачити, чути... пізнавати наш чудовий світ! На сторінках цієї книги хлопчики та дівчатка досліджують свої п´ять органів чуття: зір, слух, запах, дотик і смак, граючись на природі, слухаючи музику, готуючи їжу на кухні та займаючись багатьма іншими захоплюючими справами. Розділ наприкінці книги містить різні цікавинки та поради для батьків. Ілюстрації Роса М. Курто Переклад з англійської Ольги Радчук

Фрагмент для ознайомлення:   https://bohdan-books.com/catalog/book/105319/

 

З чого все зроблено?

Цукерки роблять із цукру, а цукор одержують із рослин. Твій светр може бути виготовлений із овечої вовни, багато мостів збудовано з каменю. Речі, які ми використовуємо щодня, зроблені з різних матеріалів: дерева, паперу, металу, скла, вовни тощо. І для кожної речі потрібно взяти правильний матеріал: для однієї природний, для іншої — штучний. Можеш уявити, що було б, якби ми спробували зробити цю книгу з металу? Авжеж, ти б не зміг (змогла) нею скористатися! А вона ж така цікава й пізнавальна!

Фрагмент для ознайомлення: https://bohdan-books.com/catalog/book/105318/


Як хто ходить

Перш ніж малюки зіпнуться на ніжки і навчаться ходити, вони повзають чи «бігають» навкарачки. Діти, які не можуть ходити самостійно, використовують милиці або пересуваються в інвалідних візках. Деякі дідусі та бабусі спираються на ціпки — це чимось схоже на ходьбу на трьох ногах. Багато тварин ходить на чотирьох ногах, комахи — на шести, а павуки — на восьми. Деякі тварини та комахи літають — наприклад, птахи, кажани, сонечка і метелики. Прочитай цю книгу і дізнаєшся, як хто пересувається від одного місця до іншого.

Фрагмент для ознайомлення:  https://bohdan-books.com/catalog/book/105353/

 

Чотири стихії

Наша планета — дивовижна. І життя на ній залежить від чотирьох стихій. На сторінках цієї книги хлопчики та дівчатка досліджують основні стихії: повітря, землю, воду і вогонь. Вони дізнаються, як і чому кожна з них відіграє надзвичайно важливу роль і в природі, і в життєдіяльності людини. Розділ наприкінці книги містить різні цікавинки та поради для батьків.

Фрагмент для ознайомлення:  https://bohdan-books.com/catalog/book/105352/

 

Родинне дерево

Родинне дерево — це схема родинних стосунків, що поєднують тебе і твоїх предків, тобто родичів, які народилися раніше за тебе. Намалюй схему родинного дерева і приклей фотографії членів твоєї сім´ї на його різних гілках. Помісти найстаршого вгорі. А наймолодшого — внизу. Ти та твої брати й сестри, звичайно ж, будуть унизу. Потім напиши ім´я кожного під його чи її фотографією. Ти щойно зробив (зробила) своє власне родинне дерево. А допомогла тобі в цьому книга! Ілюстрації Роса М. Курто Переклад з англійської Марії Шурпік

 Фрагмент для ознайомлення:   https://bohdan-books.com/catalog/book/105320/Наявний асортимент книжок:  

https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-550886.htm...


Під замовлення будь-які книжки українських видавництв, за цінами, нижче видавничих!


.Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
СП серії книжок Цікаво знати.
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
Мама Степана
  • Рейтинг: 9.67(98)
  • Откуда: Киев