Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

интернет-магазин corso. Комисия 10 процентов и вес- 3 євро за кг.

интернет-магазин corso. Комисия 10 процентов и вес- 3 євро за кг.
Просмотры объявления
сегодня: 2 | всего: 3 215
(рейтинг объявления 2.49)
Состояние:
Новое
История продаж
Актуально на
20 октября 2016
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

6.56(100%)

  • Откуда: Lviv
  • Заходил(а): 25.10.2016 (09:00)

Характеристики товара:

  • Страна
  • Германия

Хочу запросити вас до закупівель у німецькому інтернет-магазині CORSO!

 
Коротко про магазин
 
Отож, Corso- це оптовий магазин, де зібрані речі з усіх німецьких каталогів із знижками до 90%. Простіше кажучи, щоб ви зрозуміли, - дискаунт, аутлет, а чи стоковий магазин. Ціни на сайті вказані без ПДВ. 19%, це ПДВ додається уже при оплаті замовлення. Доставка по Німеччині 15 євро, але більше 1 євро на особу ніколи не було. Мінімальна сума замовлення 250 євро, тому після того як набирається замовлення на 250 євро я можу уже закривати кошика і робити наступний викуп
 
Як розрахувати вартість речі
 
вартість речі на сайті + 19% (ПДВ) + 10%  + вага (з розрахунку 3 євро за кг.) + доставка по Німеччині (15 євро на усіх бажаючих ділиться) + доставка до вашого населеного пункту
 
 
Терміни доставки:
4-6 тижнів. Це максимально і залежить від того, наскільки швидко магазин обробить замовлення. У середньому весь процес займає 2-3 тижні.
 
Ціни на сайті можуть бачити тільки зареєстровані користувачі, які є підприємцями. На жаль, пароль я свій надати не можу, даю  тільки російський сайт шукач знижок, де представлено весь каталог товарів з корзо. Дуже часто хтось неправильно скопіює дані і блокує мій акаунт, а на його відновлення іде кілька днів.
 
Окрім того, прошу писати лінки у темці і я буду вам вказувати ціни речей. За побажаннями можу зробити скріни сторінок і виставити їх у темі.
 

Замовлення приймаю в бандлер

http://pokupky2707.bunddler.com/

 
вказуєте
Нік
П.І.Б.
місто, адреса
конт. телефони
кур"єрську службу (Нова пошта, Делівері,а  чи Укрпошта)
Лінк (ссилочка) на річ, код чи артикул, колір, розмір і можливі заміни, ціна
 
Оплата
 
Здійснюється 100 % оплата вартості товару на сайті упродовж двох-трьох днів після підтвердження замовлення на карточку Приватбанку по курсу банку на момент купівлі товару. При оплаті прошу враховувати 0.5 % банківської комісії, яку з отримувача знімає банк, якщо оплачуєте через приват24, а чи інші платіжні системи!
 
ВАЖЛИВО! Якщо упродовж двох робочих днів не буде сума оплачена, то буде проводитися перерахунок по курсу на момент оплати, при умові, якщо курс євро зросте. Прохання поставитися з розумінням!
 

 
Увага! Товар поверненню чи обміну не підлягає[/U]. Рідко, але трапляється, що сайт присилає речі не того кольору, розміру або фасону чи з ознаками браку. В такому випадку речі не можна повернути чи замінити, однак, попри це, їх оплачує замовник. Окрім того, відповідальність за вибір розміру, моделі і кольору несе тільки ви. Наголошую, що я є посередник між вами та інтернет-магазином, а не магазин чи виробник, тому за вибір розміру, колір, модель та інше відповідаєте тільки ви, я можу сказати тільки думку із власного досвіду. Купівля у інтернет-магазинах - це ризик на який ми з вами ідемо свідомо, прошу це усвідомити
 
Бажаю гарних покупок і приємних вражень від шопінгу!

 

УВАГА! ВАЖЛИВО!  

Обов´язковою умовою є:     після того, як ви оплатили за вагу - пишете на пошту pokupky2707@gmail.com дані на відправку!  
Фото
Фото №1

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
интернет-магазин corso. Комисия 10 процентов и вес- 3 євро за кг.
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
mariana_l
  • Рейтинг: 6.56(100)
  • Откуда: Lviv