Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Ваш онлайн-психолог. Консультація через Skype та ooVoo

Похожие объявления

Ваш онлайн-психолог. Консультація через Skype та ooVoo
Состояние:
Новое
Доставка
Любая страна
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Украина, Киевская область, Киев
  • Заходил(а): 12.12.2017 (10:15)
09... (показать)
Мене звати – Катерина Когут.

Магістр психології. Практикую з 2008 року.

Консультую через Skype та ooVoo.

Заняття зі мною є поєднанням психоаналізу, тілесних практик та позитивного мислення.

Саме таке поєднання забезпечує стійкі результати в роботі з психологом, оскільки наші розум, душа та тіло нерозривно пов´язані між собою та є єдиним цілим.

Що це дає:

– психоаналіз – розуміння причин виникнення проблеми та варіанти її вирішення;

– тілесні практики – дозволяють по-справжньому звільнитися від негативних почуттів та забезпечують стійкість позитивних результатів, покращують самопочуття та зовнішній вигляд;

– позитивне мислення – створює необхідні фон та підґрунтя для самопізнання та саморозвитку, пришвидшує подолання проблем та забезпечує якісно новий рівень життя.

Проблеми, з якими я працюю як психолог (найбільш поширені серед звернень до мене):

1) проблеми у стосунках із самим собою . Самопізнання та аналіз того, що і чому саме так складається життєва ситуація. Усвідомлення потреби підвищити свою впевненість у собі та самоцінність, необхідності самоприйняття та любові до себе. Воління звільнитися від різноманітних страхів та фобій, отруйного почуття провини та болючих образ. Пошук власного покликання та справи всього життя. Бажання створити гармонію в собі. Опанування ефективними методами саморегуляції для гарного самопочуття. Вільна від блоків та обмежень творча самореалізація. Впровадження у власну діяльність стратегії процвітання та виключення руйнівних програм. Свобода від деструктивних установок щодо власної сексуальності та гармонізація цієї сфери.

2) проблеми у стосунках з іншими людьми . Підвищення власної впевненості у спілкуванні з оточуючими. Посилення вміння будувати з людьми прийнятні відносини. Здатність відмовляти та погоджуватися, виходячи з власних цінностей та інтересів. Звільнення від залежності від думки оточуючих. Підвищення власної ефективності через розуміння природи людських взаємин. Подолання страху критики та неуспіху. Впровадження у власну діяльність стратегії процвітання та виключення руйнівних програм. Розширення діапазону власних реакцій на дії оточуючих та опанування навичками управляння ситуацією.

3) сімейні проблеми . Налагодження стосунків в парі та сім’ї через розуміння природи людських взаємин. Звільнення від деструктивних батьківських сценаріїв та установок. Створення сприятливої атмосфери для життя та розвитку всіх членів родини. Опанування ефективними методами управління сімейною ситуацією. Подолання проблем та гармонізація сексуальної сфери подружжя.

Працюю з тими людьми, які дійсно мотивовані на роботу над собою і готові по-справжньому вкладатися у вирішення власних проблем. Для успішних результатів терапії до моїх професійних якостей та знань має додатися Ваше палке бажання змінити ситуацію на краще.

Є кілька форм співпраці, серед яких Ви можете обрати найбільш оптимальну для себе:
1) У вигляді одноразової консультації – аналіз ситуації, пояснення, що саме відбувається, та рекомендацій щодо подолання проблеми. (Паличка-виручалочка. Рятувальний круг в екстремальній ситуації. Здатний допомогти з вирішенням конкретної ситуативної проблеми).

2) У вигляді терапії, під час якої відбувається самопізнання, опрацювання та вирішення особистісних проблем, які спливуть в процесі аналізу. (більш тривалий, але і результати його зачіпають усі сфери життя – від особистої до самореалізації). Буває у форматі Інтенсив – заняття 1 раз на 3 дні, як правило 10-20 сеансів. Або Помірний – заняття 1 раз на тиждень, де ми розбираємо те, що назбиралося за тиждень, + пропрацьовуємо проблемні місця.
3) У вигляді занять за однією з програм: “Наведи лад у своєму Я”, “Знайди своє покликання”, “На вагу золота”, “Сам собі лікар”, “Стрибаємо вище стелі”, “Щасливі батьки щасливої дитини”, “Я – не чарівник, а просто вчуся” тощо (забезпечує інтенсивний саморозвиток за обраним напрямком + приємні бонуси у вигляді посилення впевненості у собі та пропрацювання програм, що стосуються покращення матеріального добробуту).
Тривалість   1 заняття: по Skype - 1 година, в режимі листування - 1,5 години.     Оплата на карту Приватбанку.  

Крім самого заняття будуть завдання для щоденної самостійної роботи. Результати необхідно буде фіксувати у вигляді невеликих самозвітів (рефлексії). З їх обговорення ми будемо починати наступне заняття.

Перед першим заняттям мені необхідно буде побачити фото в повний зріст без взуття та аксесуарів. Вигляд спереду, збоку та ззаду. Тобто мені необхідно побачити особливості Вашої постави і фігури, щоб включити в програму необхідні саме для Вас методики.

Також Вам необхідно одразу визначити, скільки часу на день Ви можете присвятити самостійним заняттям, в який час тощо. Для створення максимально збалансованої та підходящої саме для Вас індивідуальної програми.


Мої публікації (українською мовою) - http://behappy.pp.ua/category/blog/
Мої публікації (російською мовою) - http://behappy.pp.ua/ru/category/blogg/


Книжки, які варто прочитати -   http://behappy.pp.ua/category/mediabiblioteka/kniz...


Записатися на консультацію можна у цій темці або надіславши листа на пошту kk5@ukr.net


Додавайтеся до друзів у соцмережах:

у Фейсбуці - https://www.facebook.com/profile.php?id=1000016915...

у Контакті - https://vk.com/id133176771

у МейлРу - http://my.mail.ru/mail/ekaterina_kogut/

у Однокласниках -  https://ok.ru/profile/161322792239


Подробиці на сайті -   http://behappy.pp.ua

Don`t worry, be happy!


Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Ваш онлайн-психолог. Консультація через Skype та ooVoo
  • Доставка: Любая страна
  • Cостояние: Новое
300 грн
Екатерина5
  • Рейтинг: 9.69(100)
  • Откуда: Украина, Киевская область, Киев