Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Краска на основе индийской хны ТМ Chandi

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Краска на основе индийской хны ТМ Chandi
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Статус: https://vk.com/ekodomvalery
  • Откуда: Украина, Киевская область
  • Заходил(а): 01.12.2016 (20:06)

Рада представить Вам краску для волос ТМ Chandi на основе индийской хны.

Серія «100% НАТУРАЛЬНА» Цена 218 грн.

Фарба на основі натуральної очищеної хни та цілющих індійських трав, ретельно фарбує волосся в насичений натуральній колір та запобігає появі лупи. Ідеальний варіант для алергіків, вагітних та для жінок, що годують груддю.

При використані фарби Чанді значно зменшується випадіння волосся, прискорюються ріст, волосся набуває здорового та доглянутого вигляду. 100% натуральна фарба для волосся Чанді, що складається виключно з лікувальних Індійських трав, це унікальна можливість оздоровлення вашого волосся під час його фарбування.

Склад : індійська хна вищого гатунку , індигофера , азадирахта індійська , амла , екліпта , центела азійська , терміналія чебула , терміналія белірика , жатропха куркас , акація концина .

Час фарбування від 1год. 30 хв. до 3 год.

 

 

Серія «Органік» Цена 231 грн.

Фарба на основі натуральної очищеної хни та цілющих індійських трав, ретельно фарбує волосся в насичений натуральній колір та чудово зафарбовує сивину натуральними пігментами. За допомогою фарби Чанді серії Органік з’явилась унікальна можливість оздоровлення вашого волосся під час його фарбування. При використані фарби Чанді значно зменшується випадіння волосся, прискорюються ріст, волосся набуває здорового та доглянутого вигляду.

Склад : індійська хна вищого гатунку , амла , брингарадж та допоміжні хімічні складові (закріплювач кольору) в мінімальній необхідній кількості для ріновмірного зафарбовування сивини: лимона кислота , карбонат магнію , p-phenulene diamine , переоксид барію. На жаль, як показали випробування зразків з десяти накращих заводів Індії, без закріплювача кольору сивина зафарбовується не однорідно та збільшується час фарбування.

Час фарбування від 20 хв. до 1год. 30 хв.

Фасовка: фасується заводським способом на підприємстві в Індії в суцільні 100 грамові пакети.

Фарба продається у вигляді порошку, який перед фарбуванням розводиться гарячою водою до середньої густини.

Однієї упаковки вистачає від 3 до 5 фарбувань, якщо довжина волосся до плечей.

Порошок басми (Indigofera tinctoria) Цена 125 грн. – натуральна індійська фарба для волосся , що в поєднанні з хною дає насичені темні відтінки, робить волосся більш здоровим, густим та об’ємним, додає блиску. Басма має антибактеріальні властивості, сприяє росту волосся та захищає від появи лупи.

Порошок чистой хны Chandi, 100г Цена 133 грн.

Хна является натуральным красителем из сухих листьев лавсонии неколючей, которая произрастает в странах с жарким и сухим климатом. Листочки, которые растут на высоких ветках наиболее ценные и дорогие, потому что имеют наилучшее окрашивающее свойство. Хна используется для окрашивания и оздоровления волос, а также для росписи по телу. Хна известна своим укрепляющим действием на волосы. Она лечит ослабленные и поврежденные волосы. В состав хны входят витамины и полезные для волос вещества.

Хна делает волосы сильнее и толще, питая и укрепляя волосяные луковицы и корни. Регулярное применение хны подарит вашим волосам объем, сделает их более густыми. Хна предотвращает выпадение волос и появление преждевременной седины, очищает кожу головы, снимает воспаления, устраняет перхоть. Хна исполняет роль кондиционера для волос, делает волосы мягкими и послушными.

Состав: 100% порошок хны (lawsonia inermis)

Объем: 100г

 

Все цвета подробнее можно посмотреть в галерее:

https://www.kidstaff.com.ua/gallery-249418.html

 
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Краска на основе индийской хны ТМ Chandi
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
218 грн
Valeryaekotovary
  • Рейтинг: 4.81(100)
  • Откуда: Украина, Киевская область