Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

CHI SILK INFUSION жидкий шелк инфузия для восстановления волос

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

CHI SILK INFUSION жидкий шелк инфузия для восстановления волос
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Откуда: Украина, Закарпатская область, Мукачево
  • Заходил(а): 16.12.2017 (12:00)

Відновлюючий шовковий комплекс на основі натурального рідкого шовку, без парабенів.Виробник - країна : FAROUK SYSTEMS GROUP - USAОб´єм: 15мл , Ціна: 80грн.  
Є велика кількість штук в наявності.
Не розлив!!!! В оригінальній упаковці.


Призначений для щоденного догляду за нормальним і схильним до сухості волоссям, а також за волоссям, що піддавалося освітленню або іншим хімічним процедурам.

Незмивний, відновлюючий, унікальний комплекс, збагачений натуральним шовком, протеїнами сої та пшениці. Робить волосся здоровим, еластичним, неймовірно м´яким, слухняним і блискучим , не "обтяжуючи» його. Захищає волосся від шкідливого впливу навколишнього середовища і оберігає від пошкодження під час гарячої укладання.

Шовкова інфузія Silk Infusion - для всіх типів волосся, створена на основі натурального шовку, входить до складу системи, призначеної для щоденного застосування і використовується в догляді за нормальним і схильним до сухості волоссям, а також за волоссям, що піддається освітленню або іншим хімічним процедурам. Гель має в якості основного компонента натуральний шовк, як найближчий за складом матеріал до людського волосу.

Відновлююча Шовкова Інфузія Silk Infusion CHI - це насичений засіб, що володіє неймовірними відновлюючими властивостями, що не потребує змивання. Збагачена натуральним шовком, протеїнами сої та пшениці, забезпечує органічну взаємодія з тканиною волоса.

Застосування:
Нанести невелику кількість на долоні і рівномірно розподілити на чисте, злегка вологе волосся і можна приступати до укладання. Підходить для щоденного застосування, має здатність надавати волоссю доглянутий і здоровий зовнішній вигляд, сліпучий блиск.

Результат:
Відновлюючий гель для волосся Шовкова Інфузія проникає в волосся, зміцнюючи його. Робить волосся неймовірно м´якими, слухняним і блискучим, не "обтяжуючи» його.

В основі дії системи :
Запатентована технологія Cationic Hydrating Interlink (Катіонний Зволожуючий Взаємозв´язок) створена спеціально для косметичних засобів, дія яких заснована на властивостях шовку. Завдяки їй, амінокислоти шовку проникають глибше в структуру волосся і міцно утримуються в ньому, відновлюючи структуру волосся і забезпечуючи неперевершене зволоження, силу і еластичність.

Практика довела, що косметика без парабенів допомагає у вирішенні різних проблем, пов´язаних зі шкірою (зневоднення і ознаки старіння).

Крім того, косметика без хімії, а значить натуральна косметика - це не проста суміш води, екстрактів і рослинних масел. Сучасні виробники натуральної косметики дуже ефективно з´єднують сучасні наукові досягнення і дари нашої природи. Крім того, що органічна косметика має високу концентрацію екологічно чистих компонентів, кожна формула органічної косметики ще й окремо сертифікується і патентується .

Косметика без парабенів і консервантів повністю нешкідлива, так вона містить тільки рослинні компоненти і не має ніяких консервантів.

 

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
CHI SILK INFUSION жидкий шелк инфузия для восстановления волос
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
80 грн
IraB
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Украина, Закарпатская область, Мукачево