Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Логоритміка для діток від 2х років.
Состояние:
Новое
Доставка
Киевский регион
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
наличными
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

1.00(100%)

 • Откуда: Украина, Киев
 • Заходил(а): 23.11.2017 (10:48)
(0... (показать)

  Шановны батьки!

Запрошуємо Ваших діток на  логоритмічні заняття!!!

Логоритміка - це система музично-рухових, мовно-рухових, музично-мовних ігор та вправ, спрямована на корекцію мовленнєвих порушень за допомогою рухів, як правило входить в систему комплексної корекції різних мовленнєвих патологій. Заняття з логоритміки проводяться як в спеціально відведений час, так і включаються в структуру логопедичного заняття.
 
Мета логоритміки - розвиток мовлення, за допомогою руху, темпу, слова. Мета ритміки - розвиток руху. Ритм - основа правильного формування мовлення, в тому числі його правильного сприйняття. Уміння відтворювати ритм сприяє сприйняттю ритмічного малюнка слів, складової структури та розвитку лінгвістичних здібностей. Завдяки розвитку рухової функції, стимулюється розвиток рухових центрів   пальців рук (дрібна моторика) і артикуляційна.
 
В процесі логоритмічних занять розвиваються як мовленнєві так і немовленнєві функції та процеси. Розвиток немовленнєвих процесів: слухової уваги і пам´яті, просторових уявлень і навичок зорової орієнтації на мовця, розвиток тонкої і загальної моторики, координація рухів, розвиток мімічної мускулатури, розвиток довільної уваги. Розвиток мовлення і корекція мовленнєвих порушень: розвиток темпу і ритму дихання, тривалості видиху, розвиток орального праксису, уточнення артикуляції ( положення губ, язика, зубів, при вимові того чи іншого звуку), просодики мовлення, формування фонематичного слуху, корекція звуковимови. Засобами є: рухові вправи, спрямовані на нормалізацію м´язового тонусу, вправи, що активізують увагу і виховують почуття ритму, самостійність, чіткість і диференційованість рухів, вправи на розвиток дихання. До методичних прийомів відносяться: показ вправ, спільне виконання рухів, словесна інструкція, пояснення з конкретним показом руху.
 
Завдання логоритміки :
Освітні: сприяють формуванню рухових умінь, навичок, просторових уявлень. Оздоровчі: м´язовий апарат, постава, дихання.
Корекційні: реалізуються в поетапності, з урахуванням вікових і особистісних особливостей, стану рухової сфери, особливостей порушення мовленнєвих і немовленнєвих процесів.
 
Заняття з логоритміки складаються з опорою на лексичні теми. Кожне заняття являє собою тематичну та ігрову цілісність, задіюється психологічна корекція настрою, опрацювання психічних станів. Загалом логоритмічні заняття спрямовані на всебічний розвиток дитини, вдосконалення її мовлення, оволодіння руховими навичками, вміння орієнтуватися в навколишньому світі, розуміння сенсу запропонованих завдань, на здатність долати труднощі, творчо проявляти себе.
 • Телефон:
  +380 (66) 073-57-51
  +380 (96) 931-74-71

 

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Логоритміка для діток від 2х років.
 • Доставка: Киевский регион
 • Cостояние: Новое
250 грн
discurso
 • Рейтинг: 1.00(100)
 • Откуда: Украина, Киев