Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Подарункове видання Енеїда І. Котляревського

Подарункове видання Енеїда І. Котляревського
Просмотры объявления
сегодня: 4 | всего: 1 623
(рейтинг объявления 0.15)
Состояние:
Новое

Автор объявления ограничил возможность связаться с ним неавторизированным пользователям.

Актуально на
11 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

 • Статус: В личку не отвечаю
 • Откуда: Киев
 • Заходил(а): 12.12.2017 (23:15)

Характеристики товара:

 • Язык
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Твердая


Пропоную до Вашої уваги нову книгу
"Енеїда" Іван Котляревський
(подарункове видання)
 
Видавець "Корбуш" 2011
 
Особливості видання
 • Книга надрукувана на шведському папері   Munken Print  з високими архівними властивостями;
 • Для виготовлення кришки використаний зносостійкий палітурний матеріал   Sumerio Liso  виробництва Іспанії;
 • Оригінал-макет видання повністю ідентичний колекційному варіанту;
 • Тираж 900 прим;
 • Мова видання: українська.

 

У комплекті пропонується багатобарвна яскрава упаковка (картонна коробка), яка забезпечує захист книги при транспортуванні і буде зручна в тому випадку, якщо Ви захочете піднести книгу в якості подарунка.

Ілюстрації

Ілюстрації Оксани Тернавської до цього видання дійсно вражають, адже книгу готували три роки. Майстерно вимальовані пензлем художниці персонажі, знайомі з дитинства кожному українцеві, позбавились аскетизму А. Базилевича (найвідомішого ілюстратора «Енеїди»), і комфортно розмістились в розкішних декораціях українського бароко.

Відомо, що мистецтво книжкової ілюстрації дуже наближено до театру, і художник книги – це головний режисер дії. А у цій книзі О.Тернавська стала і костюмером, і бутафором, і декоратором. Та, навіть, провела кастинг для всіх героїв. Створено неповторний світ! І тому книга виглядає як яскравий фільм, персонажі якого прийшли до нас із глибин віків.

У книзі 42 повнополосні, 39 півполосних ілюстрацій, а також 20 допоміжних елементів оздоблення та декору. Все це змушує читача ще і ще раз повертатися до книги – тексту та ілюстрацій. А коментар О. Ф. Ставицького дозволить розібрати всі родзинки тексту поеми. Ми впевнені, що закривши книгу ви неодмінно захочете ще не один раз повернутись до неї, щоб знову і знову перегортати її яскраві сторінки.

Історія створення книги

Історія видання «Енеїди» Івана Котляревського налічує більше двохсот років. Поему ілюстрували безліч разів. Серед художників, що доторкнулися до створення літературних образів Котляревського дуже багато талановитих і знаменитих - Василь Корнієнко, Григорій Нарбут, Валентин Гордійчук, Анатолій Базилевич. Напевно, в майбутньому, прийдуть нові покоління майстрів, які по-новому, по-іншому представлять безсмертний твір - не дивно, адже з перших рядків поеми читач буквально занурюється в такий фантастичний і водночас такий реальний світ грецьких богів і героїв з українським характером.

«Енеїда»  – перша друкована книга українською народною мовою, три перші частини якої було видано ще у 1798 році. Видано, попри заборону на друк книг українською мовою 1720 року. Історична, літературна пам’ятка української культури, з якої фактично розпочато відлік української літературної мови, безперечно, заслуговує саме такого видання! Адже осмислення «Енеїди» як початку нової української літератури стало фактом культурної самосвідомості, тоді як сама поема була і залишається в центрі читацької, літературознавчої та культурологічної уваги. Важливо й те, що «Енеїда» Котляревського стала першим друкованим твором, який було написано «народною» мовою. На сторінках поеми автору вдалося передати яскравий етнічний колорит, життя і побут українського народу, його звичаї, традиції спілкування, мову, життєві деталі та особливості світосприйняття.

 


Ціна у видавця 1500 грн  

http://ua.korbush.com/product-category/eneida
Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff. Автор объявления запретил связь с ним неавторизированным пользователям. Рекомендуем Вам пройти регистрацию или войти в Ваш аккаунт, чтобы полноценно использовать все доступные инструменты для покупки, продаж и общения на сайте.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Подарункове видання Енеїда І. Котляревського
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
akniram
 • Рейтинг: 9.70(100)
 • Откуда: Киев