Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Судочки контейнеры и банки для хранения ИКЕА.

Судочки контейнеры и банки для хранения ИКЕА.
Просмотры объявления
сегодня: 3 | всего: 7 223
(рейтинг объявления 4.05)
Состояние:
Новое
История продаж
Актуально на
09 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Откуда: Lviv
  • Заходил(а): 14.12.2017 (01:03)

Пропоную мега-зручні, супер-якісні і дуже дешеві контейнери торгової марки IKEA (ИКЕА) для зберігання всього, чого хочеться:))

Я сама користуюсь більшістю з них і дуже задоволена! Їх якість не йде в жодне порівняння з якістю того барахла, котре продають у нас на базарах чи навіть в магазинах. Контейнери щільно закриваються кришками, не гнуться, не деформуються після нагрівання, заморожування, миття в посудомийці.

Всі контейнери і банки (крім металевих) можна нагрівати в мікрохвильовці і мити в посудомийці!


фото № 1 -   ПРУТА, 601.496.73

Набір контейнерів, 17 шт.

фото № 2 - Контейнер, зелений, 28x38x20,

https://ikea-club.com.ua/ua/sku-60239584

Розміри товару:
Ширина: 28 см
Глибина: 38 см
Висота: 20 см

Головні риси:
Можна зберігати спортивний інвентар, садові інструменти або аксесуари для прибирання. Штабелюються, забезпечуючи економію місця, коли ви не використовуєте контейнери. Контейнер зручно піднімати і переносити завдяки інтегрованим ручкам.


фото № 3 - Велика скляна банка з кришкою на закрутку

https://ikea-club.com.ua/ua/sku-00030262  

Розміри товару:

Висота: 18 см
Об´єм: 1.8 л
Головні риси:
Фронтальне відкривання кришки забезпечує легкий доступ до вмісту. Прозорий матеріал, з якого зроблена ємність, дозволяє побачити вміст незалежно від того, де вона стоїть.
 

фото № 4 - Набір контейнерів, 3 шт,  


Довжина: 20 см
Ширина: 14 см
Висота: 8 см
Об´єм: 1.2 л
Кількість в упаковці: 3 шт

Головні риси:
Кілька порожніх ємностей можна складати одну в іншу для економії місця при зберіганні. Підходить для зберігання різних продуктів від шинки, сиру і т.п. до готових порцій. Прозорий матеріал, з якого зроблена ємність, дозволяє побачити вміст незалежно від того, де вона стоїть. Кілька контейнерів можна ставити один на інший; дозволяє економити місце в холодильнику / морозильнику.  


фото № 5 - Банки для спецій, 4 шт

https://ikea-club.com.ua/ua/sku-40064702  

Висота: 8 см

Об´єм: 15 сл
Кількість в упаковці: 4 шт
Головні риси:
Прозорий матеріал, з якого зроблена ємність, дозволяє побачити вміст незалежно від того, де вона стоїть.  

фото № 6 - Набір з 5 контейнерів різного розміру


Головні риси:

Кілька порожніх харчові контейнери можуть бути укладені один на одного для економії місця в шафах. Корисний набір базових контейнерів для всіх видів продуктів харчування - від м´яса і сирів по частинах страв. Скорочення харчових відходів, зберігаючи залишки їжі в мікрохвильовій печі контейнери і їх іншої їжі. Кілька харчові контейнери можуть бути укладені один на одного для економії місця в холодильнику і морозильній камері.  


фото № 7 - Набір з 4 контейнерів


Головні риси:

Кілька порожніх харчові контейнери можуть бути укладені один на одного для економії місця в шафах. Корисний набір базових контейнерів для всіх видів продуктів харчування - від м´яса і сирів по частинах страв. Скорочення харчових відходів, зберігаючи залишки їжі в мікрохвильовій печі контейнери і їх іншої їжі. Прозорий посудину дозволяє легко знайти речі, які потрібно, незалежно від того, де вона знаходиться. Кілька харчові контейнери можуть бути укладені один на одного для економії місця в холодильнику і морозильній камері.  


  Фото № 8 - ФЕСТМОЛТІД, 702.846.51  Контейнер для сніданку

https://ikea-club.com.ua/ua/sku-70284651

Довжина: 22 см
Ширина: 14 см
Висота: 7 см

Головні риси:
Контейнер з двома знімними вставками, які утворюють 3 відділення, тому ви може покласти в окремі ємності, наприклад, основне блюдо, салат і соус. Герметична кришка запобігає проливання і зберігає вміст. Можна використовувати для зберігання їжі, також зручно брати з собою. У цьому контейнері зручно зберігати невеликі порції їжі. Прозора кришка забезпечує зручний огляд вмісту контейнера. Тепер не доведеться витрачати час на пошуки потрібних продуктів в холодильнику або морозильнику.фото № 9 - КУЛЛАР, 202.336.97 Контейнер для сніданку  

Довжина: 23 см
Ширина: 15 см
Висота: 8 см
Головні риси:
Сумка -холодильник прекрасно підходить для контейнерів КУЛЛАР. Тепер зберігати продукти і брати з собою їжу дійсно зручно. Герметична кришка запобігає проливання і зберігає вміст. Можна використовувати для зберігання їжі, також зручно брати з собою. У контейнері зручно зберігати порцію їжі, щоб взяти її на роботу або дати дитині в школу. У цьому контейнері зручно зберігати невеликі порції їжі. Прозора кришка забезпечує зручний огляд вмісту контейнера. Тепер не доведеться витрачати час на пошуки потрібних продуктів в холодильнику або морозильнику. Кілька порожніх ємностей можна складати одну в іншу для економії місця при зберіганні.  


фото № 10 - ІКЕА / 365 +, 401.319.09 Контейнер, білий, червоний, 34x25x12 см            


Довжина: 34 см
Ширина: 25 см
Висота: 12 см
Об´єм: 6.5 л
Головні риси:
Під знімною гратами накопичується рідина і конденсат, що дозволяє довше зберігати свіжість продуктів. Можна використовувати для зберігання овочів і фруктів у холодильнику і будь-яких продуктів в морозильнику. Отвори в кришці і закруглені кути забезпечують рівномірне нагрівання в СВЧ - печі. Прозора кришка забезпечує зручний огляд вмісту контейнера. Тепер не доведеться витрачати час на пошуки потрібних продуктів в холодильнику або морозильнику. Кілька порожніх ємностей можна складати одну в іншу для економії місця при зберіганні. Герметична кришка захищає вміст від заморожування, а також запобігає проливання. Ідеальне рішення для зберігання і транспортування продуктів. Кілька контейнерів можна ставити один на інший; дозволяє економити місце в холодильнику / морозильнику.

є ще інших розмірів -  https://ikea-club.com.ua/ua/sku-00128584


більше контейнерів дивіться тут -
                 

 

Оплата на картку Приватбанку

 мінімальна сума замовлення - 300 грн

Більше можна подивитись, вибрати і замовити   на сайті -   http://ikea-club.com.ua/  

 
СП товарів ІКЕА за доступними цінами   -   https://www.kidstaff.com.ua/tema-3777198.html
 
 
 

 Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Судочки контейнеры и банки для хранения ИКЕА.
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
Natasja
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Lviv