Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Продам систему очистки воды
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 238
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
5500 грн    
Возможен торг
Актуально на
19 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
указано в объявлении
Возврат
не предусмотрен
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

4.15(98%)

  • Откуда: Мариуполь
  • Заходил(а): 23.11.2017 (18:45)

 

Система очищення води Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL є самим розумним рішенням, зручна для встановлення на будь-яких робочих поверхнях, з нею Ви будете заощаджувати гроші, тому що не треба бути купляти бутильовану воду і витрачати кошти на електроенергію, але перш за все, вона захистить Ваше здоров´я і навколишнє середовище.
Компактний, гарний і простий в експлуатації прилад відмінно виглядає на будь-якій кухні або в іншому місці, де б Ви хотіли помістити його - в офісі, майстерні, приймальні ... Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL – це інтелектуальна система нового покоління, створена виключно для того, щоб підвищити якість Вашого життя і захистити Ваше здоров´я.
Концепція системи Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL втілює в собі сучасні уявлення про здоровий спосіб життя, дизайн, екологію, економіку та інтелектуальний підхід і відповідає вимогам майбутнього.
Передбачаючи зростаючий попит на чисту питну воду разом з обмеженими можливостями її отримання, компанія ZEPTER INTERNATIONAL розширить можливості своїх клієнтів за допомогою системи очищення води Edel Wasser і подарує їм власне джерело чистоти - необмежену кількість абсолютно чистої, прозорої питної води для всіх потреб.
Ергономічний і елегантний дизайн виробу підтверджує стиль ZEPTER INTERNATIONAL, визнаного в усьому світі експерта в області здорового способу життя. Встановіть систему очищення води Edel Wasser від ZEPTER в своєму будинку і кожен день насолоджуйтеся невичерпним джерелом чистої джерельної води.
   
 

 

Нагору  
 


ЧИСТА, ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА ПРЯМО З ВАШОГО КРАНУ
ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я Кращий спосіб зберегти Ваше здоров´я і здоров´я Вашої сім´ї – це можливість постійно користуватися чистою, прозорою водою прямо з Вашого крана. Система очищення води Edel Wasser від ZEPTER забезпечить Вас найчистішою водою для всіх Ваших потреб. Випиваючи на день 2-3л води, очищеної системою Edel Wasser, Ви зможете поліпшити загальний стан організму, зміцнити імунну систему і зберегти Ваше здоров´я.

При видаленн із води шкідливих забруднюючих речовин, Ви уникнете тої небезпеки, що несуть в собі ці токсичні речовини і ті небажані наслідки, які вони можуть мати для Вашого здоров´я в короткостроковій і в довгостроковій перспективі.

Хімічні методи, що застосовуються для очищення води в системі централізованого водопостачання, можуть залишити шкідливі домішки, а також вплинути на смак Вашої питної води. Все це усувається комплексним процесом 5-ступеневої фільтрації води. Антибактеріальний фільтр, який представляє собою останню лінію оборони для здоров´я Вашої сім´ї, гарантує очищення Вашої води від шкідливих бактерій і вірусів, що призводять до хвороб.

Ваша краса стане помітною, якщо Ви будете пити більше води, зовнішній вигляд Вашої шкіри, волосся і нігтів покращаться, очі засяють новими блиском. Побалуйте Ваше обличчя, вмиваючись тільки очищеною водою. Ваше тіло з гідністю оцінить підвищене споживання води, а ті, хто займаються спортом і фітнесом, відразу побачать кращі результати. Давайте Вашим домашнім тваринам і рослинам воду, очищену Edel Wasser від ZEPTER, і вони теж будуть Вам вдячні! Система очищення води Edel Wasser від ZEPTER видаляє з води всі шкідливі речовини, забезпечуючи Вас чистою, прозорою, джерельною водою, яку так приємно пити.
   
ЗМІНІТЬ ЯКІСТЬ ВАШОГО ЖИТТЯ Заощаджуйте гроші, зберігайте своє здоров´я і бережіть навколишнє середовище з цим інтелектуальним і ефективним пристроєм, що суттєво поліпшує якість Вашого життя. Миття овочів і фруктів, приготування їжі з чистою водою поліпшить смак Ваших страв і забезпечить Вам більш здорове харчування. Накип піде в минуле і Ваш посуд, і кухонні прилади залишаться блискучими і служитимуть довше. Навіть в зволожувачах повітря чиста вода з Edel Wasser допоможе Вам дихати з більшою користю для здоров´я. Вода, очищена системою Edel Wasser від ZEPTER, задовольнить будь-яку Вашу потребу - налийте чисту воду в Вашу парову праску, щоб надалі уникати слідів накипу на Вашому одязі. Чай і кава набудуть новий чудовий смак з водою з Edel Wasser. Зберігайте воду для прохолодних літніх напоїв у холодильнику.
Гарний, компактний, сучасний дизайн дозволить системі мати вражаючий вигляд в будь-якому місці, де Ви вирішите встановити цей «фонтан здоров´я» у Вашій оселіі. Зробіть використання системи очищення води Edel Wasser від ZEPTER і концепцію вживання здорової, чистої води принципом Вашого життя.
   

 

Нагору  
 


5 СТУПЕНВ ФІЛЬТРАЦІЇ ЩОБ ГАРАНТУВАТИ ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ

ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА  
МУЛЬТИФІЛЬТРАЦІЇ EDEL WASSER:

ЕТАП 1,2: ПОПЕРЕДНІЙ НЕО-ФІЛЬТР
Має функцію видалення хлору, неприємних запахів, летючих органічних сполук (ЛОС).

ЕТАП 3: МЕМБАРАНА ЗВОРОТНЬОГО ОСМОСУ
Мембрана видаляє такі забруднюючі речовини, як п’ятивалентний миш´як, барій, кадмій, селен, радій 226/228, тривалентний хром, шестивалентний хром, свинець, нітрати і нітрити. ЯК ПРАЦЮЄ ЗВОРОТНІЙ ОСМОС? Вода проходить крізь мембрану зворотнього осмосу, де під впливом сили тиску вода відділяється від розчинених в ній забруднень. Це один з найпоширенішихзасобів очищення води у світі.

ЕТАП 4: ІННО-ФІЛЬТР
Інно фільтр має функцію видалення залишків запахів і покращення смаку води. На цьому етапі відбувається також видалення слідів хлору і летючих органічних сполук (ЛОС).

ЕТАП 5: АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ФІЛЬТР
Містить срібло, яке запобігає розмноженню мікроорганізмів і зберігає цілісність фільтру.

ZEPTER EDEL WASSER ПРАЦЮЄ ПІД ДІЄЮ ТИСКУ,
тобто під тиском води без використання електроенергії. У районах з високим тиском води, особливий механізм регулює внутрішній тиск води, щоб запобігти будь-яким пошкодженням і роботі пристрою.
Це зручно і практично, навіть для заповнення великих емностей, наприклад, для приготування їжі: просто прижміть важіль до кінця і Ви маєте безперервну подачу води.

Оплата договірна  

На будь-які запитання відповім за телефону 0965683802Фото
Фото №1
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Продам систему очистки воды
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
5500 грн
katrus10
  • Рейтинг: 4.15(98)
  • Откуда: Мариуполь