Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
ЗНО-2019
Состояние:
Новое
Цена
95 грн    
Актуально на
19 февраля 2019
Доставка
по всей Украине
Способ доставки
Нова Пошта, Укрпошта, самовывоз покупателем
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
не предусмотрен
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
 • Откуда: Винница
 • Заходил(а): 19.02.2019 (18:18)
09... (показать)

Характеристики товара:

 • Жанр
 • Школьные
 • Язык
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Мягкая

1). ГЛАЗОВА О. П./УКРАЇНСЬКА МОВА. КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ТА ДПА.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
Посібник структуровано за основними змістовими лініями шкільного курсу української мови за 5-11 класи:
-        лаконічно викладені мовні правила та теоретичний матеріал у схемах та таблицях;
-        алгоритми для вироблення здатності вправно та швидко розпізнавати й аналізувати мовні явища;
-        близько 900 тренувальних завдань;
-        довідковий матеріал;
-        відповіді до усіх завдань.
Завдання, що пропонуються в посібнику, різноманітні як за темами програми і формою подання, так і за рівнем складності – від найпростіших до логічних і практичних.

Посібник укладено відповідно до програми з української мови для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО на 2019 р., стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з української мови.

Ціна:       95,00 грн.

2). ОЛЕКСІЄНКО Л.П./УКР.ЛІТЕРАТУРА. КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТ.ДО ЗНО ТА ДПА.

Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української літератури – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
Посібник структуровано за окремими тематичними розділами та підрозділами. У кожному розділі матеріал сконцентровано на знакових художніх творах, які потенційно можуть бути у тестових завданнях формату ЗНО. Посібник містить позначки-посилання на класи, у яких вивчається зазначена тема, що дозволяє здійснювати підготовку вже із 7 класу як самостійно, так і на уроках української літератури.
Теоретичні відомості подані у форматі таблиць і схем, що допомагає опанувати інформацію у вигляді схеми: «прочитав – вивчив – запам’ятав», а візуальне сприйняття полегшує оволодіння фактичним матеріалом і приносить бажаний результат – знання.
Посібник має близько 700 тестових завдань
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з української літератури для закладів загальної середньої освіти, стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з української мови.

Ціна:       95,00 грн.

3). БЕВЗ В.Г./МАТЕМАТИКА. КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ТА ДПА.

Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з математики – доступний, сучасний, комплексний тренажер для набуття математичних знань і формування умінь їх застосовувати на практиці. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
Посібник структуровано за основними змістовими лініями шкільного курсу математики за 5-11 класи та містить:
-        короткі теоретичні відомості (згруповані у 7 тем);
-        приклади розв’язування типових задач до відповідної теми;
-        близько 1000 тренувальних завдань (22 тематичні тести по 30 завдань кожний, з яких 20 завдань – з вибором однієї правильної відповіді, 4 завдання на встановлення відповідності, 2 завдання відкритої форми, кожне з яких складене з двох підзавдань і ще 4 завдання відкритої форми);
-        довідковий матеріал (основні формули);
-        відповіді до усіх завдань.
Завдання, що пропонуються в посібнику, різноманітні як за темами програми і формою подання, так і за рівнем складності – від найпростіших до логічних і практичних.
Посібник укладено відповідно до програми з математики для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО на 2019 р., стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з математики.

Ціна:       95,00 грн.
4). ГУК. О.І./ІСТОРІЯ УКРАЇНИ. КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ТА ДПА.
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з історії України – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
Посібник містить теоретичний матеріал відповідно до програми ЗНО та ДПА з історії України за 6-11 класи (32 теми) із закріпленням матеріалу у формі тренувальних тестів (близько 1200) у форматі ЗНО – завдання містять ілюстрації (кольорові та чорно-білі фотографії, зображення культурно-історичних пам’яток, репродукції картин та ін.), схеми і карти.
Посібник містить позначки-посилання на класи, у яких вивчається зазначена тема, що дозволяє здійснювати підготовку вже із 6 класу як самостійно, так і на уроках історії.
У тестах запропоновано завдання всіх типів, що їх використовує УЦОЯО для перевірки історичної компетентності учнів та абітурієнтів протягом останніх років. До всіх завдань у збірнику подано відповіді.
Збірник допоможе виявити рівень сформованості історичної компетентності:
-        хронологічної компетентності – здатності орієнтуватися в історичному часі;
-        просторової компетентності – здатності орієнтуватися в історичному просторі;
-        інформаційної компетентності – здатності працювати з різними видами джерел інформації, творчо підходити до розкриття змісту історичних джерел, виявляти і критично аналізувати різні кути зору авторів джерел на одне і те ж історичне явище;
-        логічної компетентності – здатності визначати і застосовувати основні поняття для аналізу та пояснення фактів, а також зіставляти різні інтерпритації історичних подій, явищ і процесів.
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з історії України для закладів загальної середньої освіти, стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з історії України.

Ціна:       95,00 грн.
5). КОНСТАНТИНОВА О.М./АНГЛІЙСЬКА МОВА.КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ ДЛЯ ПІДГ.ДО ЗНО ТА ДПА.
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з англійської мови – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
Структура посібника і обсяг завдань відповідають структурі екзаменаційного матеріалу державного іспиту з англійської мови.
Посібник містить стратегії виконання типових завдань у форматі ЗНО, тренувальні матеріали для підготовки ДПА та ЗНО відповідно до рівнів В1 та В2, приклади виконання завдань з коментарями і відповідями, автентичні аудіозаписи носіїв мови, а також 5 зразків варіантів тестів, що перевіряють вміння та навички з усіх розділів іспиту: «Аудіювання», «Читання», «Використання мови», «Письмо».
Тренувальні завдання і типові варіанти тестів можуть бути використані для розвитку навичок аудіювання, читання і письма у всіх, хто вивчає англійську мову, для проведення репетиційних іспитів, а також для самостійної підготовки до ДПА і ЗНО з англійської мови.
До довідкового розділу посібника включені тести для аудіювання, теоретичний матеріал з граматики, лексики і письма, а також відповіді до всіх тренувальних завдань і зразків варіантів тестів.
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з англійської мови для закладів загальної середньої освіти, стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з англійської мови.

Містить аудіювання носієм англійської мови.

Ціна:       95,00 грн.

6). СЛІПЧУК І.Ю./БІОЛОГІЯ. КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ТА ДПА.
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з біології – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
У пропонованому посібнику міститься теоретичний матеріал, який викладено в короткій і доступній формі за весь шкільний курс – з 6 по 11 класи. До нього введено розділ «Біорізноманіття» та окремі поняття, які включені до програми 10-11 класів (рівень стандарту), затвердженої наказом МОНУ від 23.10.2017 р. №1407 і будуть вивчатися тільки з 2018-2019 н.р.
Кожен розділ супроводжується прикладами тестових завдань (близько 600), що дозволяють перевірити свої знання. У кінці посібника наведено відповіді до тестів, які допоможуть перевірити себе і заповнити наявні прогалини.
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з біології для закладів загальної середньої освіти, стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з біології.
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з біології – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
У пропонованому посібнику міститься теоретичний матеріал, який викладено в короткій і доступній формі за весь шкільний курс – з 6 по 11 класи. До нього введено розділ «Біорізноманіття» та окремі поняття, які включені до програми 10-11 класів (рівень стандарту), затвердженої наказом МОНУ від 23.10.2017 р. №1407 і будуть вивчатися тільки з 2018-2019 н.р.
Кожен розділ супроводжується прикладами тестових завдань (близько 600), що дозволяють перевірити свої знання. У кінці посібника наведено відповіді до тестів, які допоможуть перевірити себе і заповнити наявні прогалини.
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з біології для закладів загальної середньої освіти, стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з біології.

Ціна:       95,00 грн.

7). ПРИБОРА Н.А./ХІМІЯ. КОМПЛЕКСНЕ ВИДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ТА ДПА.
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з хімії – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.
В основу посібника покладений метод узагальнення і систематизації здобутих знань з хімії за 7-11 класи. Особливістю його є використання елементів програмованого навчання.
Увесь теоретичний матеріал розподілений за розділами, які, своєю чергою складаються з кількох тем (рубрик). У кінці кожної теми (або пункту) є завдання, мета якого – перевірити ступінь засвоєння змісту рубрики. Відповіддю на нього може бути запис формули, рівняння реакції, здійснення розрахунків, визначення назв речовин тощо.
Перевірити ступінь засвоєння змісту усього розділу можна під час виконання тестових завдань різних форматів, наведених після теоретичного матеріалу. Посібник містить близько 2000 різних тестових завдань.
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з хімії для закладів загальної середньої освіти, стане гарним помічником для учнів і вчителів, слухачів підготовчих курсів, а також для всіх зацікавлених і бажаючих повторити та поглибити свої знання з хімії.
Ціна:       95,00 грн.


Фото
Фото №1
95 грн.
Фото №2
95 грн.
Фото №3
95 грн.
Фото №4
95 грн.
Фото №5
95 грн.
Фото №6
95 грн.

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Другие объявления продавца

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Похожие объявления

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ТОП объявления
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
ЗНО-2019
 • Доставка: по всей Украине
 • Cостояние: Новое
95 грн
Nikolay911
 • Рейтинг: 9.70(100)