Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Распродажа посуды Амвей. Акционные ценны

Распродажа посуды Амвей. Акционные ценны
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 1 577
(рейтинг объявления 1.17)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
4750 грн    
Актуально на
10 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
 • Статус: 0958113570, заказы по телефону или в в личку
 • Откуда: киев
 • Заходил(а): 15.12.2017 (19:21)

 

 

  Акция  !!    Цены акционные

Бесплатная доставка по Киеву и по Украине!!!

      Із Посудом зі сталі iCook вам гарантовані відмінний результат приготування їжі, універсальність і вишуканість.     Він називається VITALOK™ і використовує «водяний замок», що утворюється між кришкою посудини та її обідком і дозволяє продуктам фактично готуватись у власному соку, таким чином зберігаючи їхній смак і поживні речовини, а також природний колір і структуру. Це означає, що ви завжди готуватимете смачні страви, багаті на корисні речовини. І так, наче й цього замало, Посуд зі сталі iCook уможливлює багатоярусне приготування їжі, коли ви встановлюєте одну каструлю на іншу – усі на одній конфорці, заощаджуючи місце на плиті, а з часом – й електроенергію

  Фото 1 :iCook Мини набор   4036 гр грн

 

Цей набір дозволить вам із найменшою кількістю рідини готувати їжу за допомогою усе того ж чудодійного методу VITALOK™. Цей набір передусім сподобається тим, хто не відмовився б внести у кулінарію більше творчості та елементу несподіваності!  
До набору входять:
2-літрова каструля з кришкою
3-літрова каструля з кришкою

 

  Фото 2: iCook™ " базовый набор"     5600 грн

 • 4-литровая пароварка с крышкой
 • Вставная емкость для приготовления пищи на водяной бане
 • Двойная посудина для приготовления пищи на водяной бане
 • Комплект из 3-х посудин для смешивания с крышками                        
 • Объем:     10 предм.
 • http://www.amway.ua/product/101095,icook-basic-set

 

  Фото 3:   iCook™ "  Основной набор"         8000 грн

      Передбачає приготування їжі з мінімальною кількістю рідини, завдяки чому „замикає” в продукті утричі більше найважливіших вітамінів і мінералів, ніж традиційні кулінарні методи, „зберігаючи те, що дарує вам природа”

1-литровая кастрюля с крышкой  - Идеально подходит для приготовления овощей, фруктов, блюд из яиц, кремов из яиц и молока, каш, детского питания, глазури, горячего шоколада, соусов, а также для разогревания готовых блюд.

  Маленький сотейник с крышкой  - Используйте в качестве небольшой сковороды с длинной ручкой для поджаривания или подрумянивания продуктов, а также для приготовления блюд из овощей и фруктов.

Большой сотейник с крышкой  - Используйте в качестве сковороды или как сотейник, если колличество масла ограничено. Также подходит для приготовления жаркого, птицы (кусками) и других видов порезанного  на куски мяса путем запекания или тушения без использования масла.

Маленькая выпуклая крышка  - Маленькую выпуклую крышку можно использовать для приготовления больших по объему блюд, например целой курицы. Также её можно использовать как основу-подставку во время приготовления блюд в ярусах. Может служить подставкой для блюда, кастрюли или собственно как блюдо, на котором подают пищу.

http://www.amway.ua/product/101094,icook-starter-s...

 

  Фото 4:     iCook™"  Расширеный набор"- 8725 грн

 

  2-литровая кастрюля с крышкой   -   Для приготовления супов и варки овощей и фруктов.

 

3-литровая кастрюля с крышкой  -  Удобно для варки риса или больших овощей, таких как капуста.

8-литровая жаровня с крышкой   - Используйте для приготовления больших порций риса, супа, бульйона, тушеного мяса или рыбы, пасты.

Вставка-кольцо для приготовления пасты   - Используйте вместе с 8-литровой жаровней для приготовления пасты, морепродуктов или известного японского блюда темпура (овощи, рыба или морепродукты в яйце с мукой).  

Большая выпуклая крышка   - Если Вы пользуетесь этой крышкой вместе с 8-литровой жаровней, она позволит Вам приготовить объемные продукты целыми, не разрезая их, например большие куски мяса, целую курицу и  др.  Также ее можно использовать при многоярусном приготовлении блюд.  

Большая терка-вставка для приготовления пищи на пару   -    Вы сможете натирать продукты мелко или крупно, нарезать их ломтями и готовить на пару. Ее также можно использовать в качестве составляющею при многоярусном приготовлении еды, потому что она сочетается с 8-литровой жаровней или большим сотейником

 

 

Фото 5 : iCook Міні набір - Пароварка (набір)  - 4860 грн

   

  До набору входять:

4-літрова пароварка з кришкою
Вставна посудина для приготування їжі на водяній парі
Подвійна посудина для приготування їжі на водяній парі

 

  Фото 6: Багатофункціональні кухонні ножиці iCook™ - 57 9грн

 Виконують 10 функцій: різака для м’яса, ножиців для паперу, щипців для горіхів, консервного ключа, відкривача для пляшок, магніту, важеля, викрутки, ножиців для розрізання дроту, машинки для зачищення дроту та тесака для рубання кісток

 

Фото 7: iCook™ Сковорідка діаметром 30 см з кришкою 2320 грн

 Опірний до утворення іржі, появи подряпин, виїмок і плям за умови належного використання. Один із найкращих провідників тепла. Гігієнічний метал, на якому дуже рідко залишаються плями або з’являється іржа. Витримує нагрівання до 204° С. На них легко піднімати і перевертати продукти. Не нагріваються і залишаються прохолодними на дотик. Захищають ручки від вогню. Надійні, міцні і водночас дозволяють спостерігати за процесом приготування їжі, підтримуючи потрібну температуру всередині сковорідки.

 

Фото 8 : iCook™ Набір з трьох сковорідок із кришками 4750 грн

Забезпечує додаткову надійність і міцність, водночас запобігаючи псуванню посуду, зокрема появі подряпин та іншої шкоди, яку може спричинити використання металевих столових приборів. Опірний до утворення іржі, появи подряпин, виїмок і плям за умови належного використання. Один із найкращих провідників тепла. Гігієнічний метал, на якому дуже рідко залишаються плями або з’являється іржа. Витримує нагрівання до 204° С. На них легко піднімати і перевертати продукти. Не нагріваються і залишаються прохолодними на дотик. Захищають ручки від вогню. Надійні, міцні і водночас дозволяють спостерігати за процесом приготування їжі, підтримуючи потрібну температуру всередині сковорідки.

 

Фото 9: iCook™ Набір з 5 ножів - 4600 грн

Продаються в наборі разом з футляром для зберігання, що забезпечує захист та полегшує пошук потрібного ножа. Ножі також можна придбати по штучно. Ціну запитуйте.

 

Фото 10: Точило   для ножів та ножниць - 565 грн

  iCook точило для ножів та ножиць дозволить підтримувати виняткові робочі характеристики ножів та кухонних ножиць iCook. Надійний і зручний дизайн допомагає запобігти його ковзанню під час заточування інструментів, до того ж це точило складане, що спрощує його зберігання.

 Фото
Фото №1
4036 гр
Фото №2
3450 гр
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
2000
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Распродажа посуды Амвей. Акционные ценны
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
4750 грн
котенятко
 • Рейтинг: 9.69(100)
 • Откуда: киев