Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Книга Саме життя
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 494
(рейтинг объявления 0.05)
Состояние:
Новое
Цена
15 грн    
Актуально на
17 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
не предусмотрен
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Ирпень в Киеве возможна встреча пересылка
  • Заходил(а): 19.11.2017 (08:57)
06... (показать)

Характеристики товара:

  • Язык
  • Украинский
  • Тип обложки
  • Мягкая

 

Щасливе життя без абортів

 

Інформую про вперше видану в Україні унікальну книгу видатної пані психолога і психіатра Ванди Пултавської «Саме життя». На батьківщині авторки (Польща) ця повчальна книга вже вийшла п’ятьма виданнями впродовж дев’яти останніх років.

              Славнозвісна пані доктор розповідає про різноманітні випадки з її багатої практики і пояснює, як треба організувати щасливе життя без абортів.

Чудовий український переклад книги виконав відомий журналіст, письменник, перекладач, вчитель польської мови Євген Ґолибард

 

Передмова перекладача українського видання

 

Вихід цієї книги українською мовою – це, без жодного перебільшення,   дивовижна, надзвичайна подія в читацькому просторі. Дивовижна за своїм змістом ця книга, яка впродовж короткого часу вже п’ять разів перевидавалася у Польщі, на батьківщині А втора.

Дивовижна й пані Автор цієї книги, доктор медицини, фахівець з психології й психіатрії, мати чотирьох дітей і «співмати» тисяч дітей, збережених нею для народження.

Доктор Ванда Пултавска відома кожному мешканцю Польщі своєю самовідданою працею на ниві просвітництва, зокрема у сфері побудови добрих і щасливих стосунків у родинах. Пані Ванда допомагає розв’язувати проблеми родин на фундаменті високої духовності, християнської моралі й раціональної організації життя.

Ця книга надзвичайно потрібна в Україні всім, а передусім – жінкам і чоловікам, котрі хочуть створити щасливе подружжя, батькам, котрі прагнуть добре підготувати своїх дітей і уберегти їх од глупоти, а особливо потрібна молоді, яка не дуже вміє відрізняти грішне од праведного, а тому нерідко торує собі дорогу до нещастя.

Численні реальні випадки і діалоги, що їх наводить в цій книзі шановна пані Автор, взято нею з її особистої лікарської практики і вони дуже корисні для нас своєю ненав’язливою повчальністю.

Зрештою, пані доктор не повчає, а лише розповідає нам про те, як вона знаходила вихід у різноманітних непростих ситуаціях, допомагаючи людям, котрі приходять до неї тоді, коли вже ніхто не може їм допомогти.

Одним із головних напрямків діяльності Ванди Пултавскої є збереження життя ненароджених дітей. І хоча в книзі відображено події в Польщі, практичний досвід наших братів за Бугом може бути дуже корисним для України, чисельність населення якої впродовж двадцяти років зменшилась майже на 8 мільйонів осіб.

Чи кожен чоловік в Україні усвідомлює, що головну, найважливішу, найгуманнішу і найвідповідальнішу функцію на землі – функцію творення людства – виконують жінки?

Молодь дуже завчасно починає цікавитись статевими стосунками, причому, переважно (якщо не винятково) з точки зору емоційних вражень, приємності зближення, а не наслідками і не відповідальністю, яка є невід’ємним елементом зближення.

Ще у червні 2008 року в УНІАН за підтримки Благодійного Фонду «Розвиток України» було проведено конференцію « круглого столу» на тему «Аборт – виправдане право на вбивство. Як зупинити масове винищення ненароджених українців?».

Громадськість та медики стверджують, що Україна перебуває серед п’ятірки світових лідерів за кількістю абортів. Фахівці наголошують на тому, що явище стало масовим.

За офіційною статистикою   щорічна кількість абортів в Україні становить близько 300  000, тоді як громадські організації заявляють, що фактично цей показник є, як мінімум, вдвічі більшим. Дехто з виступаючих на згаданій вище конференції «круглого столу» навіть заявляв, що впродовж майже 20 років Незалежності в Україні здійснено 20 мільйонів абортів.

Але якщо навіть прийняти на віру половину цієї цифри, то 500  000 абортів щорічно – це війна; війна, в якій жертвами стають ні в чому не винні діти.

А отже не якісь вороги, а самі громадяни України, власними руками здійснюючи не менше півмільйона абортів щорічно, ведуть війну проти власного народу!

Разом із тим, лікарі стурбовані випадками смерті жінок внаслідок абортів, а також кажуть, що досі мало уваги приділяється проблемі реабілітації жінок після переривання вагітності.

Директор Інституту репродуктивної медицини Федір Дахно стверджує,   що аборт ніколи не проходить безслідно:

Це травма фізична, моральна, емоційна, гормональна, це травма соціальна і психологічна. Це величезне зло, це величезна біда. Але право на аборт мусить залишитися, – вважає лікар.

Деякі громадські організації в Україні пропонують повністю заборонити аборти через прийняття відповідного закону. Більш помірковані фахівці радять обмежити доступ до цієї «послуги» та заборонити її на пізніх стадіях вагітності.

Отже, не рак, не СНІД, не наркотики, не серцево-судинні хвороби, а здійснення абортів – як засіб «дозволеного» вбивства ненароджених дітей – є головною причиною зменшення населення України у середньому на 350  000 щорічно.

Зрештою, якою б не була полеміка щодо достовірності цифр стосовно абортів (як мінімум половина яких виконується без розголосу в приватних гінекологічних кабінетах і не потрапляє до офіційної статистики), неспростовним залишається очевидний факт: відбувається   війна, яку Українці ведуть проти себе самих!

Тому про це мало тільки говорити, мало кричати, а треба допомогти людям не лише зрозуміти, що аборт – це звичайне вбивство, а так організувати своє життя, щоб не вбивати.

Бо нація, яка щороку вбиває не менше півмільйона своїх майбутніх громадян, не має перспективи і ніколи не зможе навести лад у своїй країні.

Бо кожне вбивство не лише забирає життя іншої людини, воно суттєво змінює тих, хто це вбивство вчиняє. Такі особи з нормальних людей перетворюються на вбивць.

Їх починають непокоїти докори сумління, багато хто з цих психічно ушкоджених людей не витримує і опускається в усвідомленні своєї нікчемності, починає заливати своє горе горілкою, а буває що й накладає на себе руки. Бо їх психіка, травмована цим невиправним злочином, не може знайти ані спокою, ані виправдання вбивству дітей.

Вбивство – це такий феномен людської поведінки, страшні наслідки якого вбивця здатен відчути лише після доконаного факту. Лише тоді приходить справжнє усвідомлення трагедії – безповоротність загубленого життя і абсолютна неможливість будь-що змінити, навіть якщо б дуже хотілося.

В реальних умовах України однією з першочергових причин абортів є низький рівень суспільної моралі, зокрема у молодіжному середовищі. Підтвердженням цьому – літньо-осінній пік збільшення кількості абортів унаслідок радісного піднесення випускників шкіл і вищих навчальних закладів, пляжного сезону та літніх відпусток.

Нещодавно я зробив спробу прочитати короткий курс творчого мислення для учнів 9-А класу в одній із київських шкіл. Спроба не увінчалася особливим успіхом, хоча б тому, що цілком дорослим молодикам цікавішим було крутити на уроках кубик Рубіка, ніж намагатися зрозуміти сенс формули суспільства,   п’яти правил системного підходу та восьми законів існування і розвитку систем.

Але найбільш радісне (я б навіть сказав – сповнене неприхованої й відверто непогамованої жаги) пожвавлення у молодих людей викликало моє дотичне зауваження щодо необхідності розв’язання ними проблеми входження в доросле життя. Бо дорослість вони розуміють переважно з позицій можливості сексуальних стосунків, жодним чином не пов’язуючи це з відповідальністю за їх наслідки.  

Саме для того, щоб рятувати життя дітей, рятувати молодь і подружнє життя, а отже й майбутнє України від невігластва, глупоти і безвідповідальності, вийшла ця книга, яка повинна бути в кожній   сім’ї, котра хоче бути щасливою.

Тому хочу ще раз, із особливою сердечністю, подякувати вельмишановній пані доктор Ванді Пултавскій за цей дорогий подарунок для українського читача.

 

Євген Ґолибард

 

 

 

 

 

В наличии 1000 экземпляров.

Цена книги 18 грн. Оптовым покупателям скидка. При выкупе всего тиража цена за книгу 15 грн.  Фото
Фото №1
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Книга Саме життя
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
15 грн
Pani_Helena
  • Рейтинг: 9.68(100)
  • Откуда: Ирпень в Киеве возможна встреча пересылка