Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Видавництво Старого Лева - дітям дошкільного віку і родинні альбоми

Видавництво Старого Лева - дітям дошкільного віку і родинні альбоми
Просмотры объявления
сегодня: 5 | всего: 18 648
(рейтинг объявления 10)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
150 грн    
Актуально на
12 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
(0... (показать)

Характеристики товара:

 • Издательство
 • Вид. Старого Лева
 • Жанр
 • Детские
 • Сказки
 • Язык
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Твердая

«Скажіть, ви ще й досі не чули про Львів?

Мерщій замовляйте із сотню квитків,
Запрошуйте друзів, знайомих, родину,
І разом до Львова гайда на гостину!»


Радо запрошую кожного з Вас познайомитись із сучасним і яскравим видавництвом, назва якому –   «Видавництво Старого Лева» . Талановиті автори, професійні перекладачі, найкращі українські художники, надзвичайно майстерний та високий поліграфічний рівень - все це творить обличчя видавництва. Обличчя, яке впізнають, поважають та щиро люблять.Можливо, саме ваша крихітка – маленький допитливий читач – стане черговим прихильником видань «Старого Лева». Книжки дійсно чудові, зроблені майстерно, з повагою та любов’ю до читача та турботою про його художній смак. Гортайте, читайте, обирайте та отримуйте насолоду від спілкування із справжньою літературою.

Путеводитель по книгам нашего магазина


Витрина со всеми нашими книгами ВКОНТАКТЕ - https://vk.com/market-110310295
ВСЕ книги нашего склада в одном файле xls - https://vk.com/topic-110310295_34931872
Тематические подборки и подборки по возрастам
-   https://www.kidstaff.com.ua/tema-21720687.html


Условия заказа здесь:     https://clck.ru/9U2Md

Все книги в наличии

Доставка - Новой почтой ежедневно по будням, укрпочта - вторник-пятница
Вторая часть До Старого Лева у гості               https://www.kidstaff.com.ua/tema-12640005.html

Книжки А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА в наличии         https://www.kidstaff.com.ua/tema-21478984.html

Шануймо рідне. Читаймо українське. Дитячі книжки українських видавництв                 https://www.kidstaff.com.ua/tema-11106229.html

 
0+
А я у гай ходила. Тичина Павло         http://starylev.com.ua/ya-u-gay-hodyla         - 40 грн. 0-3
Дуже-дуже весняний вірш українського класика Павла Тичини для наймолодших читачів. Знайомий і батькам, і бабусям та дідусям малят.  

На болоті. Савка Мар´яна         http://starylev.com.ua/na-boloti         - 40 грн. 0-3
Усі пташки і звірятка готуються до зими. А як же маленькі жабки, які живуть на болоті? Як їм зимувати? Може, хатку збудувати чи сплести теплі шалики?

Пава з павенятами. Лущевська Оксана         http://starylev.com.ua/pava-z-pavenyatamy         - 40 грн. 0-3
«Пава з павенятами» Оксани Лущевської – це вірш-гра. Разом з батьками дітки не тільки прочитають про сімейку пав, але й, бавлячись, вчитимуться відрізняти, де права і де ліва рука. Водночас книжечка допоможе розвинути уяву: це ж так цікаво, коли долонька може бути або хвостиком пави, або схиленим деревом айви або навіть справжньою зливою!

Пташині скоромовки. Рудська Марися         http://starylev.com.ua/ptashyni-skoromovky         - 40 грн. 0-3
Книжечка скоромовок допоможе наймолодшим читачам у вимові складних слів і буквосполучень. А, крім цього, діти навчаться розрізняти різних пташок, яких з ноткою гумору зобразила художниця Марися Рудська.

Сімейка. Калинець Ігор         http://starylev.com.ua/simeyka         - 40 грн. 0-3
Віршик-забавлянка відомого поета-шістдесятника Ігорядля найменших читачів і їхніх батьків. І хлоп’ятка, і дівчатка не відмовляться, якщо тато чи мама погуцикають їх на коліні, розповідаючи цього кумедного віршика про сімейку маленького хлопчика – його братика-Нароверігнатика, бабусю-Похатікручуся та дідуся-Пішкиобійдуся.

Нині Рождество Божого Дитяти. Садовщук Катерина         http://starylev.com.ua/nyni-rozhdestvo-bozhogo-dyt...         - 40 грн. 0-3
Важко уявити собі українське Різдво без колядок. Але їх є безліч, яку ж малятам вивчити найперше? Колядка «Нині Рождество Божого Дитяти» розповість їм не лише про диво Різдва, а й про те, як українці вітають народження Ісуса і як самі діти можуть привітати його та навіть побавитись із ним.

Їде святий Миколай. Лотоцький Антін         http://starylev.com.ua/yide-svyatyy-mykolay         - 40 грн. 0-3
Усі діти з нетерпінням чекають на прихід святого Миколая.     А хто ж допомагає святому пакувати подарунки, хто впрягає коників і витріпує кожух, аж довкола хурделить? І як Миколай добирається до малечі?

Білі мухи. Рильський Максим         http://starylev.com.ua/bili-muhy         - 40 грн. 1-4
Вірш класика української літератури про сніг, знайомий не одному поколінню: і мамам з татами, і дідусям та бабусям. Саме час, щоб його вивчили і наймолодші читачі ВСЛ, адже в ньому стільки радості від снігу і зимових забав!

Кучеряві повертаються у місто. Прохасько Мар´яна         http://starylev.com.ua/kucheryavi-povertayutsya-u-...         - 40 грн. 0-3
Ви думаєте, що книжка - це передовсім текст? Або, принаймні, текст з ілюстраціями? Думаєте, що читати можна тільки слова? А спробуйте прочитати малюнки і розповісти цю історію своїм дітям. Або послухайте, як вони описують те, що бачать на ілюстраціях, і яка історія складається у них. Чи зробіть це разом. Ця книжка про звичайну сім´ю Кучерявих. І навіть якщо ви не кучеряві, з вами, можливо, трапляються схожі пригоди. Отже, вам час познайомитися.

Кучеряві думають, що робити в дощ. Прохасько Мар´яна         http://starylev.com.ua/kucheryavi-dumayut-shcho-ro...         - 40 грн. 0-3
 Це друга книжка Мар’яни Прохасько про звичайну сім´ю Кучерявих. І навіть якщо ви не кучеряві, з вами, можливо, трапляються схожі пригоди. От, наприклад, а що ви робите у дощ?

Кучеряві відмовляються від ялинки на Різдво. Прохасько Мар´яна         http://starylev.com.ua/kucheryavi-vidmovlyayutsya-...         - 40 грн. 1-4
Чому родина Кучерявих відмовляється від ялинки на Різдво і чим її замінить? Про це розповість різдвяна книжка з серії про Кучерявих.

Абетка. Кротюк Оксана       http://starylev.com.ua/abetka     - 100 грн. 2-6
Цю «Абетку» просто не можливо випустити з рук! Навіть якщо малий розумник чи розумниця не розуміє літер, вони точно знають, що співати вміють усі, от хоч би і єноти. Що слон має великі вуха, за якими може заховатися багато чого цікавого. Приміром, букви. Великі й кольорові. А вже що таке ці букви, навіщо вони потрібні, в якому порядку розміщені, і які з них починаються веселі й красиві слова - все це легко зможуть пояснити їм батьки.

3+
Баранчик Рассел . Скоттон Роб       http://starylev.com.ua/baranchyk-rassel     - 80 грн.     3-5
Це – баранчик Рассел. Він не завжди й не все робить так, як решта овець у його отарі. А сьогодні у нього безсоння: всі сплять, а він – ні. Як тільки не намагався Рассел приспати сам себе, нічого не допомагало. Чи вдасться Расселові здолати капосне безсоння? Хутчій перегорніть сторінку, щоб про все дізнатися.

Баранчик Рассел і Різдвяне Диво . Скоттон Роб   http://starylev.com.ua/baranchyk-rassel-i-rizdvyan...     - 100 грн. 3-5
Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу!

Бабусина господа. Міхаліцина Катерина     http://starylev.com.ua/babusyna-gospoda     - 80 грн.
Здавалося б, хто живе в бабусиній господі? Звісно, бабуся. А якщо уважно пригледітися, роззирнутися довкола, прислухатися, то виявиться, що тут так багато цікавих мешканців. Тут і ласий до сметанки котик, і збитошні мишенята, і кумедний пес Бровко, і кроленята, каченята, гуси, ластівки, і ще багато іншої живності – тваринок, птахів, комашок, з якими варто подружитися

Кіт на ім´я Сплет. Скоттон Роб     http://starylev.com.ua/kit-na-imya-splet     - 80 грн. 3-5
Кіт на ім’я Сплет уперше йде до школи і дуже хвилюється: раптом він там ні з ким не заприятелює? Тому, про всяк випадок, ховає у коробку з обідом своє хатнє мишенятко – Сеймура – і бере його з собою до школи. Учителька, пані Горошинка, знайомить Сплета з класом і розпочинає урок. Коли Сеймур вистрибує з коробки, кошенята роблять те, що й усі коти – вони ловлять мишеня! Бідолашний Сплет! Невже він втратить і свого давнього приятеля, і всіх нових?! Мудра пані Горошинка втручається саме вчасно, і її учні вивчають новий, дуже важливий урок… Виходить, у Котячій школі може бути дуже цікаво!

Закоханий Сплет. Скоттон Роб     http://starylev.com.ua/zakohanyy-splet     - 80 грн. 3-5
У День святого Валентина Сплет підготував особливу валентинку для дуже особливої істоти. Її звати Кицюня. Вона навчається зі Сплетом в одному класі й подобається йому навіть більше, ніж рибні палички чи морозиво. Та от біда, Кицюня, здається, геть байдужа до Сплета. Часом навіть знущається з нього: то хвоста у вузлик зв’яже, то штурхне у кругленьке пузце… А ще ж і суперник у Сплета є – не хто інший, як Спайк. Чи допоможе Сплетові святкова й щира валентинка завоювати лапку та серце Кицюні?...

Татусева книга. Вакуленко-К. Володимир     http://starylev.com.ua/tatuseva-knyga     - 55 грн.
Хоч і не кожен татко пише вірші для своїх малюків, однак читати цю книгу може кожен! Бо ці веселі, грайливі віршики, написані люблячим татом, Володимиром Вакуленком-К, для свого сина, безперечно, стануть улюбленими серед багатьох українських дітей. Вірші цікаві, ритмічні, їх легко запам’ятовувати і декламувати.

Тихі віршики на зиму. Савка Мар´яна       http://starylev.com.ua/tyhi-virshyky-na-zymu     - 80 грн. 3-6
Зима – це казковий час, особливо для дітей. З`їжджати з гори на санчатах, ліпити сніговика, колядувати і зустрічати Новий рік – скільки чудових занять і вражень     для малечі!

Корова спекла коровай. Фалькович Григорій     http://starylev.com.ua/korova-spekla-korovay     - 60 грн. 3-6
У віршах Григорія Фальковича відчувається мрійливість, усмішка, забава з читачем.     На сторінках цієї книжки, яку чудово проілюструвала в ніжних акварельних тонах Євгенія Гайдамака, можна зустріти таргана-хулігана, корову, яка спекла коровай і любить ходити в кіно, нечепур та нечупар, які завжди ходять парами, та багатьох інших кумедних персонажів.

Мануель і Діді. Мозер Ервін     http://starylev.com.ua/manuel-i-didi     - 80 грн. 3-6
Життя двох мишенят Мануеля і Діді сповнене пригод. У них друзі проявляють свою допитливість, дотепність, винахідливість та відвагу. Мануель завжди має багато ідей, а Діді щоразу готовий допомогти йому реалізувати їх. Книжка австрійського письменника Ервіна Мозера з авторськими ілюстраціями привабить маленьких читачів короткими текстами і симпатичними малюнками. Вона допоможе дітям знаходити у житті дивовижне, бачити прекрасне і пізнавати нове. А також – дізнатися про те, що найдорожчий скарб – твій друг.

Одного Разу на Різдво. Гербіш Надійка     http://starylev.com.ua/odnogo-razu-na-rizdvo     - 60 грн. 3-6
У цій дивовижно світлій та домашній казці живе справжній дух Різдва. Родина їжачків - тато, мама та троє їхніх діток - не лише разом готуються до свята, переказують історію про народження Ісуса, а й приймають несподіваних гостей - двох маленьких ховрашат, які заблукали у лісі. Усі разом вони вчаться бути мудрими, розважливими і відкривати серця для доброти.

Рік у місті. Богуцька Катажина         https://bilyjlebid.in.ua/p552327412-mst-bogutska-k...       - 150 грн.

«Рік у місті» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» міста з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень або вночі. На двох додаткових розворотах — презентація героїв та інтерактивна гра. «Рік у місті» можна розглядати годинами. Ця незвичайна книжка розвиває уяву, спостережливість і вміння оповідати, стимулює логічне мислення та пошук причинно-наслідкових зв’язків, а передусім — гарантує чудову розвагу на багато-багато годин.

Рік у лісі       https://bilyjlebid.in.ua/p545381180-rk-u-ls-.html       - 150 грн. 3-7
«Рік у лісі» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра. Ви дізнаєтеся про звички тварин: Хто де мешкає? Хто спить вдень, а хто — вночі? Хто що їсть? Хто як готується до зими? Які звірята і птахи паруються на все життя, а які — тільки на шлюбний період? Хто робить найкращі запаси, а хто є найбільшим лісовим лінюхом? Кого не застане зима? Хто та як довго опікується потомством? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї незвичайної книги.

Таємничий обід. Лукащук Христина     http://starylev.com.ua/tayemnychyy-obid     - 30 грн. 3-7
Юліан думає, що його старший брат ускочив у халепу. Щоб дізнатися, в чому річ, він подається назирці за братом і потрапляє… на урочистий обід до ресторану. Це для хлопчика справжнє випробування – адже біля його тарілки стільки розмаїтих ложок, виделок та ножів. Чи вдасться хлопцеві впоратися з нелегким завданням – пообідати в товаристві, дотримуючись етикету? А чи довідається він братову таємницю?

Ведмідь не хоче спати. Була Оксана       http://starylev.com.ua/vedmid-ne-hoche-spaty       - 100 грн. 3-7
Як і кожного року, наприкінці осені ведмідь зібрався спати. Він завершував останні приготування і чекав, коли прийдуть туконі, щоб допомогти влаштуватись у барлозі. Однак йому зустрівся зубр, який розповів, як живуть взимку ті, хто не спить. Що робитиме ведмідь тепер, коли знає правду - взимку весело, а хто спить, той все пропускає?

Абетка ремесел і професій. Репета Надія       http://starylev.com.ua/abetka-remesel-i-profesiy       - 100 грн. 3-7
Що виготовляють бондар, різьбяр чи гончар, чим займаються журналіст, друкар, цукерник? Про це все малята дізнаються, прочитавши віршовану «Абетку ремесел і професій» Надії Репети, героїв якої чудово намалювала Мар’яна Петрів. Книжка ідеально підійде малим «чомучкам» і їхнім батькам, які з її допомогою зможуть пояснити дітям особливості різних фахів і ремесел.

Таке цікаве життя. Цілик Ірина       http://starylev.com.ua/take-cikave-zhyttya     - 80 грн. 4-6
«Таке цікаве життя» Ірини Цілик - дійсно цікаве і насичене. Читаючи цю книгу ви дізнаєтеся про те, що ґава - дуже розумний птах, що театр починається з вішака, а машиністка київського фунікулера дружить з білками. І про те, чому не можна їсти сніг, хто в музеях слідкує за тим, щоб відвідувачі не кидали обгортки від цукерок і не крали картини, як улітку падають зірки, хто такий Боб Марлі та чому коти розумні, але іноді так і не скажеш. А ще на сторінках «Такого цікавого життя» - безліч веселих малюнків художниці Христини Лукащук, які бавляться в гру «підміни мене» зі словами. Словом, читати цю книжку не перечитати, дивитися не передивитися.
 
Босоніжки для стоніжки. Савка Маряна.     http://starylev.com.ua/bosonizhky-dlya-stonizhky       - 80 грн.     4-6
«Босоніжки для стоніжки» – нова книга чудових віршів для дітей відомої поетеси і «мами» ВСЛ Мар’яни Савки. Добрі і веселі віршики про стоніжку, для якої потрібно купити півсотні пар взуття; про Мишку, яка, мріючи про нове хутерко, затягнула до своєї нірки… котячий хвіст; про Корову, яка навіть уміє вишивати; про маленького Равлика, про кота, акулу і лиса та багатьох інших звірят, яких намалювала художниця Юлія Пилипчатіна.         «Босоніжки для стоніжки» мають ще одну «родзинку»: художниця залишила читачам простір для співтворчості, отож вони зможуть розмалювати і взуття для стоніжки, і листя на дереві й веселих мишенят.

Белла-балерина. Ґарн Лаура Еймі       http://starylev.com.ua/bella-baleryna       - 80 грн. 4-6
Белла народилася в родині Басетів, собак із короткими ніжками. Усі знають: Басети не танцюють! Однак Белла з цим не згодна, бо в неї є велика мрія і ще більше бажання її здійснити. Цю дивовижну історію, вигадану американською письменницею Лаурою Ґарн, проілюструвала Валерія Соколова – всесвітньовідома художниця з львівським корінням.

От би мені коника! Кротюк Оксана       http://starylev.com.ua/ot-meni-konyka       - 30 грн. 4-6
Навіщо жирафа вбрала гарну сукню і дев’ять разочків намиста, чому в леопарда усе в цятку, чому океан називається Тихий – на всі ці запитання малята знайдуть відповідь, прочитавши віршики Оксани Кротюк з її нової збірки.

Під землею. Під водою. Мізелінські Олександра та Даніель             http://starylev.com.ua/pid-zemleyu-pid-vodoyu             - 300 грн. 4-7
Ця книжка-алігат* відкриє таємниці підземного та підводного світів. І найперше покличе у незвичайну подорож углиб Землі, де читач зустріне спелеологів, шахтарів і пасажирів метро; знайде скам’янілі кістки динозаврів, стародавні предмети, яким сотні років, а також їстівні корені. А ще мандруватиме лабіринтами печер, спуститься на дно найглибших у світі шахт, щораз глибше і глибше – аж до розжареного ядра Землі... А тоді вирушить у незвичайну подорож глибинами морів і океанів, де зустріне рекордсменів-водолазів і науковців на дослідницьких кораблях, натрапить на казково кольорових риб, морських велетнів і дивних створінь, що живуть у воді. Випробує стародавні підводні човни, зануриться у глибоководні колодязі і відкриє рештки затонулого «Титаніка». Великі й детальні ілюстрації поведуть щораз глибше і глибше – від скупаних сонцем коралових рифів аж до зануреного у пітьму й холод найглибшого місця океанів. * алігат – поєднання в одній книзі двох літературних творів. Щоб прочитати другий твір, потрібно перевернути книгу і читати з другого боку.

Карти з мапою України.     Александра і Даніель Мізелінські         http://starylev.com.ua/karty             - 300 грн. 6+
Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Книга відкриє перед вами найцікавіші місця світу і Батьківщини. Понад 50 великих карт проведуть вас 6 континентами та 42 країнами, серед яких вперше з’явилася карта України. Безліч детальних зображень немов перенесуть вас у неймовірні куточки планети і заохотять побачити ще більше. Вдалої подорожі!

Хтось, Або Водяне Серце. Амеліна Вікторія             http://starylev.com.ua/htos-abo-vodyane-serce         - 60 грн. 4-9
Головний герой цієї книжки – Хтось. І щоб дізнатися, хто ж він насправді, йому доведеться постаратися: навчитися читати, знайти команду однодумців і разом втілювати мрії. Весела і дуже красива історія для найменших про ту задачку, яку їм самим зовсім скоро доведеться вирішувати: хто я і яка моя мрія? А трапилася ця історія у великому акваріумі, великому й круглому, як наша планета...

Про драконів і щастя. Міхаліцина Катерина             http://starylev.com.ua/pro-drakoniv-i-shchastya         - 80 грн. 4-10
Цю історію про кумедних і милих драконів зі смішними іменами-язиколамками написано разом з дітьми і для дітей. Дракони в ній живуть, веселяться, закохуються, вони просто собі щасливі. І той, хто зазирне в книжку, неодмінно їм усміхнеться. А потім схопить ручку або фломастер і візьметься домальовувати те, що так завбачливо не домалювала художниця.


5+
Марійчині пригоди. Думанська Оксана             http://starylev.com.ua/mariychyni-prygody             -         80 грн. 5-8
У житті малої Марійки, як і її однолітків-дошкільнят, кожна подія стає визначною – чи то зламаний зуб і похід до лікаря,         чи образа на сусіда, який дражниться, складання вірша чи написання листа Святому Миколаю.         А ще ж є й справді визначні події – народження маленького братика, похід до школи. Унікальність книжки Оксани Думанської у тому, що в її героїні маленькі читачі не лише упізнають самих себе, а й знайдуть підказку, як можна вчинити в тих чи інших непростих ситуаціях.

Засинай. Прокидайся . Вдовиченко Галина                 http://starylev.com.ua/zasynay-prokydaysya             - 60 грн. 5-8
«Засинай. Прокидайся» – чотири короткі історії відомої письменниці Галини Вдовиченко для наймолодших читачів. Одні з них слід читати дітям на спокійний сон, а інші – на гарне радісне прокидання і зустріч нового дня. Це книжка-перевертайка – її можна розгорнути і читати з обох сторін. З однієї сторони –«Засинай» – дві історії: про те, як засинають машинки, і про Лялечку, яка казала, що ніколи-преніколи не спить. З іншого боку – «Прокидайся» – діти зустрінуть тих самих героїв, але вже вранці. Прекрасні ілюстрації до книжки створила художниця Віолетта Борігард.

Казка про Старого Лева. Савка Мар´яна             http://starylev.com.ua/kazka-pro-starogo-leva         - 82 грн. 5-8
Старий Лев, втомившись володарювати, оселяється у славному Львові, у чудовій мансарді з вікнами на площу Ринок. Одного разу під час дощу стеля його помешкання починає текти – без ремонту не обійтися, і Старий Лев просить допомоги у своїх найближчих друзів – Крокодила, Слона та Жирафи. Щойно друзі прибувають до Львова, з ними стаються дивовижні історії... Ця віршована казка –справжня візитка міста Львова, де ледь не щодень стаються дива.

Хто росте у парку. Міхаліцина Катерина         http://starylev.com.ua/hto-roste-u-parku         - 80 грн. 5-8
Це невеличка історія про важливі речі: про зростання і пошук себе, про схожість і несхожість та важливість мати поряд когось, хто хоч трохи і хоч у чомусь до тебе подібний. А ще - про дерева навколо нас, повз які проходимо, та не завжди знаємо, хто це тут росте. Тому книжка стане в пригоді всім, хто хоче знати на ім´я найпоширеніші паркові дерева, навчитися розрізняти їх: у казковій ігровій формі завдяки чудовим ілюстраціям так легко запам´ятати, як вони виглядають, яка у них кора, насіння, листя, цвіт. Маленький паросток, що виріс у парку, роззирається довкола, уважно приглядається до своїх сусідів - берези, дуба, горобини, клена, ясена, явора, каштана, тополі, верби - і шукає, чий же він. Бо бути нічийним - сумно. Бо щастя – «це знайти у цьому світі когось схожого на тебе».

Слон Трубальський.     Вірші для дітей             http://starylev.com.ua/slon-trubalskyy-virshi-dlya...             - 80 грн. 5-8
Чи ви чули про пана Тралялинського та його співочу сімейку? А про забудькуватого слона Трубальського?         Дотепні та грайливі вірші відомого польського поета Юліана Тувіма читають і вчать напам’ять діти в цілому світі. «Видавництво Старого Лева» дарує маленьким читачам вірші Юліана Тувіма в чудовому українському перекладі Маріанни Кіяновської         та з розкішними ілюстраціями Володимира Штанка.

Коли ще звірі говорили. Франко Іван             http://starylev.com.ua/koly-shche-zviri-govoryly             - 120 грн. 5-10
«Коли ще звірі         говорили» – казки класика української літератури Івана Франка, відомі не одному поколінню читачів. У вчинках казкових персонажів легко «прочитати» людські риси і навіть вади, як-от хитрощі чи підступність і жорстокість. Але, як і завжди в казках,         добро перемагає зло. Чудові ілюстрації художниці Валерії Соколової якнайкраще передають характери         казкових героїв і епоху, в яку Іван Франко писав свої казки.

Казки Різдва. Матіяш Богдана             http://starylev.com.ua/kazky-rizdva         - 150 грн. 5-10
Різдво – це час, повний таємниці, радості й дива. Казки Різдва нагадують про зміст цього свята – чудесне Боже народження, повне довіри й ніжності, – і теж можемо, зачудовані, перед цією таємницею зупинитися, побути малими дітьми, з їхньою вірою і простотою прийти привітати новонародженого Месію. Пережити безліч див, які стаються, коли віримо. Книжка різдвяних казок Богдани Матіяш, повна спокою і лагідності, вчить, як почуватися вдячно у світі, в якому народився добрий Бог. До книги увійшли дві частини "Казок Різдва" Богдани Матіяш.

Пан Сирник і різдвяний пампушок. Лінинська Світлана         http://starylev.com.ua/pan-syrnyk-i-rizdvyanyy-pam...         - 80 грн. 5-10
Найкращий пекар містечка Ясного пан Сирник пошкодував останнього різдвяного пампушка для маленької дівчинки, бо сам був дуже голодним. Після цього усі солодощі почали видаватися пекареві гіркими. Пан Сирник був у відчаї – як же він тепер зможе готувати найсмачнішу та найдухмянішу випічку? Можливо, йому зможе зарадити лікар Апчих? Точно відомо одне – напередодні Різдва можуть трапитися розмаїті дива…

Крамничка тітоньки Мальви. Дерманський Сашк о             http://starylev.com.ua/kramnychka-titonky-malvy             - 100 грн. 5-10
Різдво – пора див і світла, час жаданих подарунків та солодкої смакоти із чарівного фургончика-крамнички доброї й загадкової тітоньки Мальви. Але що буде, якщо раптом усе це зникне? Адже підступний пан Крук та його господиня Мряка ось-ось запанують у світі!.. Перед маленьким Тишком та його вірним песиком Кучугуркою постало нелегке завдання: повернути дідусеві-казкарю чарівну книгу, щоби врятувати Різдво і наповнити сміхом та радістю кожен дім їхнього рідного містечка.

Ліндберґ. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна. Кульман Торбен       http://starylev.com.ua/lindberg-istoriya-neymovirn...       - 100 грн. 6-10
Багато років тому жило у Гамбурзі цікаве до всього Мишеня, яке дуже любило читати людські книжки і мало багато друзів-мишей. Та одного дня з міста зникли всі миші... Щоби знову побачити своїх приятелів, Мишеняті доведеться здолати чимало небезпек, стати справжнім винахідником і навіть — перелетіти через океан.Серія "РОДИННІ АЛЬБОМИ"
Книга мого роду. Родинне дерево       http://starylev.com.ua/knyga-mogo-rodu-zelena             - 120 грн. Обгортка зеленого кольору

Створюйте свою сімейну хроніку, користуючись альбомом «Книга мого роду»! Лише тут можна буде прочитати про кумедні випадки із маминого чи таткового дитинства, відшукати фірмовий бабусин рецепт чи улюблену пісню прадідуся. А проілюструють яскраві миті життя сімейні фотографії. Книга «Видавництва Старого Лева» – це подарунок для усієї родини!

Книга мого роду. Родинне дерево         http://starylev.com.ua/knyga-mogo-rodu-bordova             - 120 грн. Обгортка бордового кольору

Рости, моє деревце, з міцного коріння.       http://starylev.com.ua/rosty-moye-derevce-z-micnog...       - 45 грн.
Людина не приходить у світ нізвідки. Вона завжди є гілочкою на великому дереві свого роду, який сягає корінням у глиб віків, до найдавніших предків, а кроною тягнеться у майбутнє. Кожен рід має історію, що може стати захоплюючою книжкою, яку творить кожен з нас, а з історій наших родів твориться історія великого народу. Альбом «Рости, моє деревце, з міцного коріння» може заповнити навіть дитина.

Наше малятко. Фотоальбом     http://starylev.com.ua/nashe-malyatko         - 120 грн.

Коли народжується малятко - для мами і тата, для бабусі й дідуся воно відразу стає центром Всесвіту. І так важливо дорослим запам?ятати кожен новий день малюка, перший крок, перший зубчик, перше слово. Альбом "Наше малятко", з ніжними ілюстраціями Ольги Шингур, допоможе батькам створити дитині її власну історію від перших кроків життя - у фотографіях, спогадах та важливих записах. Альбом однаково доречний як для дівчинки, так і для хлопчика.


Вторая часть До Старого Лева у гості               https://www.kidstaff.com.ua/tema-12640005.html
Книжки А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА в наличии         https://www.kidstaff.com.ua/tema-21478984.html
Шануймо рідне. Читаймо українське. Дитячі книжки українських видавництв                 https://www.kidstaff.com.ua/tema-11106229.html


Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Видавництво Старого Лева - дітям дошкільного віку і родинні альбоми
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
150 грн
Татьяна1979
 • Рейтинг: 9.70(100)
 • Откуда: Наш интернет-магазин- https://bilyjlebid.in.ua