Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
натуральное эфирное масло лавр
Просмотры объявления
сегодня: 2 | всего: 71
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
245 грн    
Актуально на
12 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 16.11.2017 (11:30)
(0... (показать)
 100% НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ЛАВРУ 🌿🌿🌿

Лавр благородний є давньогрецьким деревом, з яким пов´язані багато міфів і легенд. Часто він був символом чоловічої сили та краси бога Аполлона. Вінками з гілок цього дерева виділяли серед інших людей «лауреатів», тобто тих, хто був прославлений особливими досягненнями.

Широкий спектр медичних властивостей і лікувальних дій цього натурального продукту визначають сфери застосування ефірного масла лавра, які включають не тільки медицину, але і косметологію, ароматерапію.

Ефірна олія лавру застосовується для поліпшення функції травлення, збудження апетиту, для підвищення функціональної активності шлунка. Вона може стати відмінним засобом для очищення нирок, печінки та сечостатевої системи організму людини. Має непогані загальностимулюючі і тонізуючі властивості, які можуть значно поліпшити самопочуття і сприяти якнайшвидшому відновленню після перенесених хвороб. Також, це масло можна використовувати при всіх недугах, що супроводжуються температурою, оскільки лаврове масло володіє хорошими жарознижуючими властивостями.
Застосування ефірного масла лавра рекомендують для зняття різного роду хронічних і ниючих болів: артритних або ревматичних болів в суглобах, м´язових болів і спазмів. Має непогані антиінфекційні властивості, і може допомогти при таких захворюваннях, як бронхіт або різні інфекції вуха.

Масло лавра має відмінну антиалергічну і антисептичну дію, тому цей натуральний продукт часто використовують під час догляду за шкірою. А саме для обробки вугрів, прищів, наривів та інших запальних захворювань шкіри, а також при догляді за жирною шкірою. Ефективними вважаються масажі з додаванням лаврового масла при таких проблемах, як шкірні розтяжки і целюліт. Також лаврове масло дуже часто використовується для стимулювання припливу крові до шкіри голови, тим самим допомагаючи поліпшити стан волосся і запобігти їх випадання.

В ароматерапії лаврове масло застосовується для загального зміцнення нервової системи, зняття напруги , нервозності, зайвого збудження, головних болів, для боротьби зі стресами, депресією, безсонням і іншими розладами. Багатий аромат цієї олії створює атмосферу урочистості та піднесеності, тому застосування ефірного масла лавра допомагає в тих випадках, коли пацієнти страждають від невпевненості в собі, страху перед чимось, або відчуттям власної неповноцінності.

Ціна 245 грн

Наш сайт для замовлення http://www.pqp.com.ua
0976604114


Фото
Фото №1
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
натуральное эфирное масло лавр
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
245 грн
PQP.com.ua
  • Рейтинг: 3.49(100)
  • Откуда: