Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Пенка Etude House Baking Powder BB Cleansing Foam
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

0.00(0%)

  • Заходил(а): 20.09.2017 (08:21)
  Миниатюра пенки для умывания Etude House Baking Powder B.B Deep Cleansing Foam Sample  

Объем: 30 мл  

Очищающая пенка Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam из очищающей серии Baking Powder c пищевой содой. Пенка предназначена специально для смывания BB крема и стойкого макияжа.  

Пенка Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam содержит мельчайшие частицы порошка, которые эффективно растворяют и удаляют с кожи даже такое стойкое средство, как BB крем.  
Пенка содержит пищевую соду (бикарбонат натрия), которая глубоко очищает кожу и поры от кожного жира, омертвевших клеток эпидермиса и других загрязнений, и оказывает мягкое отшелушивающее действие, смягчая и освежая кожу.  
Благодаря наличию соды, и цитрусовых эфирных масел (лимона и апельсина), пенка Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam обладает антибактериальным, противовоспалительным действием, регулирует жирность кожи и подходит для проблемной кожи, склонной к воспалениям.

Оплата товарів

Здійснити оплату можна 100% на карту ПриватБанк чи розрахуватися накладеним платежем на Новій пошті. Але не забуваємо, що при даному розрахунку комісію 2% від суми + від 20 грн. доплачується Новій пошті за платіж покупець! При оплаті на картку ПриватБанк присилаємо фотокопію чека.

Доставка товарів

Субота та Неділя вихідні дні, тому посилки не відправляються.  
Будь ласка, ПІБ вказуємо на українській мові, номер телефона та адресу доставки.
1) Нова пошта - оплата доставки здійснюється за рахунок покупця і залежить від тарифів перевізника. Термін доставки від 1-3 дня.
З моменту прибуття Вашої посилки до Нової пошти 5 робочих днів на складі перебуває безкоштовно, потім за кожний день нараховується пеня.
Важливо!!! Посилки з накладеним платежем на Новій пошті перебувають 5 робочих днів, а потім складається акт на повернуння відправнику.  
У випадку ушкодження товара при транспортування ми повертаємо конпенсацію 50% ушкодженого товару при наступних обов´язкових вимогах: "Посилка була розкрита в офісі Новой пошти і зіставлений акт огляду працівником Нової пошти про пошкодження посилки. В акті повинно бути детально вказано що саме пошкоджено. Компенсація можлива лише в тому випадку, якщо по цій же посилки Ви не отримали компенсацію з перевізника.
2) Укрпошта - посилка без оголошеної вартості до 10 кг тариф 5,60 грн., але зазвичай це 12-20грн. залежить від ваги замовлення. Термін доставки від 7 днів.
3) Самовивіз товару в м.Обухів. (за умовою сторін)
Косметична продукція належного вигляду поверненню та заміні не підлягає.

Приємних Вам покупок.
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Пенка Etude House Baking Powder BB Cleansing Foam
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
65 грн
VelikayaEateruna
  • Рейтинг: 0.00(0)
  • Откуда: