Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Логоритміка в Києві на пр. Правди, 35
Состояние:
Новое
Доставка
Киевский регион
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

1.00(100%)

  • Откуда: Украина, Киев
  • Заходил(а): 15.11.2017 (19:27)
(0... (показать)
  Важливим напрямом розвитку мовлення дітей є навчан­ня їх правильної вимови. Коригування та усунення недоліків звуковимови має безпосередній вплив на збагачення словникового за­пасу, удосконалення психофізичних функцій, сприяє емоційному та комунікативному розвитку малят. Без формування артикуляційного та граматично правильного мовлення повноцін­ний особистісний розвиток дитини та її адаптація в навколишньо­му світі — неможливі.

Тому одним із найважливіших видів мовленнєвої роботи з дітками є логоритміка, що передбачає поєднання мови з ру­хом, сприяє розвитку відчуття ритму, нормалізації та регулюванню темпу вимовляння. Заняття логопедичною ритмікою корисні всім дітям, а не лише тим, що мають слухові, мовленнєві, рухові або ін­телектуальні порушення розвитку.

Логоритмічні заняття мають на меті активізацію вищої психіч­ної діяльності дітей засобами розвитку зорової та слухової уваги, тренування різних видів пам’яті малюків, розвиток їхнього зоро­вого та слухового сприйняття, а також формування рухових навиків.

Зрозуміло, що в основі логоритмічних занять, як і в іншій освітньо-виховній роботі з дітьми дошкільного віку, лежить прин­цип ігрового навчання, адже основною формою діяльності малят є гра.

За­порукою ефективності є використання різноманітних форм та мето­дів роботи з малятами: рухових, мовленнєвих і дихальних вправ, пальчикових та рухливих ігор, вправ для розвитку уваги та пам’яті , простих танцювальних рухів у супроводі ритмічної декламації, артикуляційної гімнастики, віршованих текстів, що супроводжують­ ся рухами та вправами для релаксації тощо.

Для проведення занять із малятами, які активно пізнають довкілля і постійно роз ширюють свій досвід та коло знань про навколишній світ, також необхідне використання наочного матеріалу (ілюстрацій, елементів костюмів, іграшок, світлин тощо), чіткі пояснення педагога.

Під час логоритмічних занять у пригоді малятам стає музика, що дозволяє виконувати відповідні завдання в чітко вираженому ритмі. Важливо також розвивати мовне дихання, цьому сприяє виконання народних поспівок, мелодично- інтонаційних та спеціальних ігрових вправ. Нескладні, але корис­ні вправи для язика та губів передбачає рекомендована артикуляційна гімнастика.

Пальчикові ігри та рухливі фізкультхвилинки, пропоновані на заняттях, проводяться як у музичному супроводі, так і без нього. Запорукою їх ефективності є узгодження ритмічного вимовляння віршованого тексту з ігровими діями. Бага­торазове повторення ігрових рухів (у тому числі й органів артикуля­ції) розвиває їх точність та координованість, сприяє відпрацюванню не тільки рухових, але й слухових, мовленнєвих та вокальних на­вичок.

Сподіваємось, що заняття допоможуть турботливим батькам у розвитку рухових умінь, пізнавальних здіб­ностей їх малят, посприяє їх творчому самовираженню, допоможе урізноманітнити види діяльності, набути важливих особистісних якостей, необхідних для розвитку та адаптації малю­ка в сучасному суспільстві.

 

 

Заняття проводить педагог та дитячий психолог
+380 (96) 931-74-71
+380 (93) 382-89-59
+380 (66) 073-57-51


Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Логоритміка в Києві на пр. Правди, 35
  • Доставка: Киевский регион
  • Cостояние: Новое
250 грн
discurso
  • Рейтинг: 1.00(100)
  • Откуда: Украина, Киев