Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Теплі шкарпетки з натуральної вовни

Похожие объявления

Теплі шкарпетки з натуральної вовни
Состояние:
Новое
Пол: Женский
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Украина, Киевская область, Буча
  • Заходил(а): 11.12.2017 (13:21)
(0... (показать)
Пропоную здоровий і доступний варіант зігрітися самому та зігріти теплим і корисним подарунком своїх близьких!

Шкарпетки з натуральної овечої вовни

Пересилаю Укрпоштою, Інтаймом, Новою поштою.

Довідка про користь вовни
Натуральна вовна вважається ліками від багатьох бід, наприклад, завдяки носінню повстяного взуття, вовняних шкарпеток, можна помітно поліпшити циркуляцію крові, знизити тиск і розширити судини. Волокна вовни, перебуваючи поруч зі шкірою, здійснюють мікромасаж. Вовняні ворсинки ніжно і м’яко масажують закінчення нервів на тілі людини, що допомагає поліпшити кровообіг і нормалізувати тиск по всьому організму в цілому.
До складу овечої вовни входить ланолін, його ще називають тваринам воском. Він є хорошим антисептиком. Ланолін розчиняється при температурі 36 градусів, а потім проникає крізь шкірний покрив, сприятливо діючи на м’язи, хребет, дихальну систему і суглоби, також він допомагає зняти напругу м’язів, що забезпечує міцний сон.
Овеча шерсть здатна поглинути 40 відсотків вологи і при цьому залишитися сухою. Подібне прогрівання за допомогою сухого тепла вважається дуже корисним для здоров’я. Унікальні властивості овечої вовни допомагають вилікувати захворювання, що стосуються опорно-рухового апарату. До таких захворювань належать артрити, ревматизм.
Волокна вовни сприятливо впливають на рецептори шкіри, що сприяє прискоренню регенераційних процесів в клітинах і зняттю неприємних больових відчуттів.
При будь-якому захворюванні в організмі порушується електростатичний
потенціал, його можна відновити натуральними продуктами. Волокна вовни «труться» між собою, що допомагає створити електростатичне поле.
Завдяки своїй складній структурі, вироби з овечої вовни мають теплозахисні властивості, легкість і м’якість. Зігрівальні властивості благотворно впливають на внутрішні органи людини і сприяють поліпшенню мікроциркуляції крові.
Здоровя вам!

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Теплі шкарпетки з натуральної вовни
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
70 грн
Сонетта
  • Рейтинг: 9.69(100)
  • Откуда: Украина, Киевская область, Буча