Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Balea Q10 Креми для обличчя та крем під очі

Balea Q10 Креми для обличчя та крем під очі
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 258
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Пол: Женский
История продаж
Цена
125 грн    
Актуально на
10 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

3.52(100%)

 • Заходил(а): 14.12.2017 (12:27)

Характеристики товара:

 • Вид
 • Дневной
 • Ночной
 • Предназначен для
 • Век
 • Лица
 • Объем, мл
 • 50
 • Возраст
 • 35+
  Balea Q10 Креми для обличчя, крем під очі і подушки під очі.

Balea Денний крем від зморшок Q10+Omega для вибагливої шкіри (50мл.)   Крем ефективно протидіє вже існуючим зморшкам ( втому числі мімічним), запобігає утворенню нових і сприяє активації біохіміч-них процесів у шкірі. Коензим Q10-це ефективний клітин ний енергетик, який сприяє регенерації шкіри і захищає її від вільних ради-калів. Комплекс Omega багатий поживними речовинами і зміцнює шкіру. Вміст захисту від ультрафіолетових променів, запобігає пе-редчасному старінню шкіри. Тести підтверджують: ефективне зменшеня зморшок та пок ращення еластичності шкіри.   Використаня:  - очистити шкіру засобами для очищення від марки Balea і м´яко втерти крем в шкіру обличчя, шиї та декольте. Крем ідеально підходить для використання в якості основи для макіяжу.

Виготовлений у Швейцарії.  Ціна 125 грн.

Balea Нічний крем від зморшок для вибагливої шкіри (50мл) . Крем ефективно про-тидіє вже існуючим зморшкам (в тому числі і мімічним), запобігає утворенню нових і сприяє активації біохімічних процесів у шкірі. Коензим Q10-це ефективний клітинний енергетик, який сприяє регенерації шкіри і захищає від вільних радикалів. Комплекс Omega багатий поживними речовинами і зміцнює кіру. Вітамін Е підтримує природню властивість шкіри відновлюватись в нічний період. Тести підтверджують: ефективне зменшення зморшок та покращення еластичності шкіри. Використання:-очистити шкіру засобами для очищення від марки Balea і м´яко втирати крем в шкіру обличчя, шиї та декольте.

Виготовлений У Швейцарії.  Ціна 125 грн.

Balea Крем від зморшок для контурів очей для вибагливої шкіри з Q10+ Omega (15мл.)  Крем розгладжує і підтягує Вашу ніжну шкіру навколо очей, ефективно протидіє вже існуючим зморшкам (в тому числі і мімічним), запобігає утворенню нових і сприяє актива ції біохімічних процесів у шкірі. Коензим Q10-це ефективний клітинний енергетик, який сприяє регенерації шкіри і захищає її від вільних радикалів. Комплекс Omega багатий пожив-ними речовинами і зміцнює шкіру. Тести підтверджують: ефективне зменшення зморшок та покращення еластич ності. Дерматологічно та офтальмологічно протестований. Використання: -зранку і ввечері, після очищення шкіри, крем м´яко втирають у шкіру навколо очей.

Виготовлений у Швейцарії. 145грн.

Оплата на карту Приватбанка. Відправка здійснюється транспортними компаніями (Нова Пошта, Гюнсел, Ін-Тайм, Делівері)

Balea Anti - Falten Augen Pads Q 10 Антизморшкові подушки під очі 6*2=12шт. Достатнє зволоження дуже важливе для ніжної ділянки шкіри навколо очей, ці подушечки живлять Ва-шу шкіру вологою і освіжають її. Жирні кислоти Omega насичують шкіру цінними ліпідами і стабілі-зують її стан, відчутно покращують гладкість і еластичність. Зменшуються мімічні зморшки і їх глиби-на.

Використання: 1.Ретельно очистіть ділянку під очами; 2.Зніміть захисну фольгу з подушки. 3.М яко і рівномірно присніть подушечку до шкіри під очами, стороною, там де знята фольга; 4.Залишають для впливу на 20хв. і м яко знімають. Дерматологічно протестовано.

Увага: не використовувати подушечки, якщо Ваша шкіра чутливо реагує на пластир або пілінгові мас-ки, або якщо на ній є прищі і подразнення.

Виготовлено у Південній Кореї.

Подушечки можуть продаватись попарно.

Ціна 192грн. (ціна за пару 32грн.)Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Balea Q10 Креми для обличчя та крем під очі
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
125 грн
Aketpa
 • Рейтинг: 3.52(100)
 • Откуда: