Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Пояс из собачьей шерсти NEBAT

Пояс из собачьей шерсти NEBAT
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 123
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
100 грн    
Актуально на
18 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Статус: сайт smerekova-xata.com.ua
  • Откуда: Украина, Ивано-Франковская область
  • Заходил(а): 21.11.2017 (10:03)
(0... (показать)
Пояс з собачої шерсті NEBAT  
В наявності розміри - 50, 52, 56, - див таблицю на фото  
Виробник Турція  
 *****  
 У лікувальних цілях використовується вовна різних тварин, однак собача шерсть діє особливо ефективно. По-перше, вона трохи поколює шкіру, завдяки чому до хворого мету приливає кров і крім того, володіє відмінним зігріваючим ефектом.  
 *****  
Так, найчастіше пояс з собачої шерсті - це засіб, що допомагає прогріти попереково-крижовий область. При контакті з шкірою собача шерсть робить якусь подобу мікромасажу, що сприяє поліпшенню процесу мікроциркуляції крові.  
 *****  
Собача шерсть має унікальні властивості, завдяки яким такі пояси є дуже ефективними при радикуліті, невриті, остеохондрозі і багатьох інших захворюваннях. Для виготовлення пояса використовується зчесана собача шерсть.  
 *****  
Крім того, пояс з собачої шерсті буде корисно носити людям, які хочуть захистити свій поперек і внутрішні органи від охолодження в будь-яких умовах. Пояси з собачої шерсті при носінні надають профілактичну і лікувальну дію простудних захворювань спини і внутрішніх органів, остеохондрозу, радикуліту, ревматизму, невритів. Також при захворюваннях і в якості профілактики запалень сечостатевої системи, сечокам´яної хвороби буде корисно носити пояси з собачої шерсті. Вони також будуть корисні для профілактики і лікування жіночих запальних процесів і фізичної та статевої активності у чоловіків. Також, якщо ви хочете, щоб ваша фігура завжди була стрункою, а постава - рівною, варто задуматися про придбання пояси з собачої шерсті. Якщо присутня необхідність працювати в умовах протягів, при низьких температурах і підвищеній вологості, без зігріваючого поясу з собачої шерсті напевно не обійтися. Буде доречним носіння собачого пояса на риболовлі, на полюванні, на дачі, при роботі з малою рухливістю, а також при заняттях спортом. *****  
Пояс з собачої шерсті допомагає підсилити і регулювати приток крові до органів, які потребують лікування, а це означає, що такі пояси дуже ефективні при болях у попереку і анеміях з даній області. Також буде корисно носити пояс з собачої шерсті в якості профілактики та лікування защемлення нерва і як захист спини від травм.


Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Пояс из собачьей шерсти NEBAT
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
100 грн
Смерекова Хата
  • Рейтинг: 9.70(99)
  • Откуда: Украина, Ивано-Франковская область