Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Наколінники з собачої шерсті NEBAT

Наколінники з собачої шерсті NEBAT
Просмотры объявления
сегодня: 2 | всего: 361
(рейтинг объявления 0.05)
Состояние:
Новое
Пол: Женский
Цена
100 грн    
Актуально на
08 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Статус: сайт smerekova-xata.com.ua
  • Откуда: Украина, Ивано-Франковская область
  • Заходил(а): 12.12.2017 (19:48)
(0... (показать)
 Наколінники з собачої шерсті NEBAT  
 В комплекті - 2 наколінники.  
 В наявності розміри - 4, 6, - див таблицю на фото  
 Виробник Турція  
 *****
 Відмінно зняти втому, біль, а також зменшити і позбутися від запальних процесів в колінних суглобах ефективно допоможуть наколінники з собачої вовни.  
 Наколінники є відмінним терапевтичним засобом при ревматизмі, різних артрозах і артритах колінних суглобах. Носіння наколінників допомагає при відновленні після забитих місць, переломів, вивихів, розтягнень, запалень, а також розривах меніска і операцій на суглобах. Завдяки своїм винятковим властивостям, собача шерсть, з якої виготовляються такі наколінники, допомагає симулювати циркуляцію крові, покращує прохідність судин і ефективно допомагає при варикозному розширенні вен.  
 *****  
Варто відзначити, що наколінники чудово забезпечують колін прогрівання, дарують ефективне сухе тепло, зменшують болю колючого і ниючого характеру, нормалізують стан нервових закінчень, а при різного роду переохолодженнях і запаленнях допомагають стимулювати відтік рідини, яка скупчилася в суглобах.
 *****  
Особливо ефективні будуть наколінники з собачої шерсті для людей, у яких були забиті місця або сильні навантаження на ноги, у яких були переломи, розриви менісків, операції на колінах. Корисно носити такі наколінники спортсменам, людям, які працюють на свіжому повітрі, тим, хто з потреби довгий час проводить в сидячому положенні, а також літнім людям. Якщо працювати доводиться в холодних умовах, при протягах або підвищеної вологості повітря, то варто захистити свої коліна за допомогою наколінників з собачої шерсті.  
*****  
Також корисно носити наколінники з собачої шерсті при відновленні після переломів, забитих місць, вивихів і розтягувань, а також після операцій, що проводяться на суглобах. При варикозному розширенні вен також рекомендується носити наколінники з собачої шерсті. Вироби допомагають знизити больові відчуття, знімають набряки і зменшують запальні процеси, надають ефективну терапевтичний вплив при артрозах, артритах і поліартритах.  
*****  
Наколінники з собачої шерсті найефективніше надягати на голе тіло в районі колінного суглоба. На одяг наколінники можна надягати в тому випадку, якщо вони необхідні лише в цілях збереження тепла, наприклад, якщо доводиться працювати на вулиці.


Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Наколінники з собачої шерсті NEBAT
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
100 грн
Смерекова Хата
  • Рейтинг: 9.70(99)
  • Откуда: Украина, Ивано-Франковская область