Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Онлайн шопінг в США
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 680
(рейтинг объявления 0.93)
Состояние:
Новое
История продаж
Актуально на
16 января 2018
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

5.04(100%)

  • Откуда: Украина, Киевская область, Ирпень
  • Заходил(а): 19.01.2018 (20:45)
(0... (показать)

Характеристики товара:

  • Страна
  • Америка
  • США

    Вітаю всіх відвідувачів!

    Навіщо платити більше, якщо можливо придбати якісні товари за привабливими цінами? Немає нічого неможливого, і навіть купівля в закордонних магазинах, вже давно стала реальністю завдяки онлайн шопінгу.

      Особисто я постійно замовляю в інтернет-магазинах США різноманітні речі для себе. Так сталося, що рідні та друзі, а далі друзі друзів теж почали приєднуватись до цього шопінгу. Тому я вирішила створити групу-помічник для всіх охочих, оскільки вже тривалий час організовую спільні покупки для знижок та фрішипу. Приєднуйтесь - будемо разом купувати стильні, гарні та якісні речі в таких магазинах як:

    Amazon         https://www.amazon.com

    6pm                     http://www.6pm.com/

    Gap                     http://www.gap.com/

    Oldnavy         http://oldnavy.gap.com/

    Carters           http://www.carters.com/

      Victoria´s Secret     https://www.victoriassecret.com/

        та ін.

    Перед тим як зробити замовлення, ознайомтесь з правилами та умовами:

В и вирішили оформити замовлення, прошу уважно прочитати умови викупу товару. Якщо Ви оформили замовлення, Ви автоматично прийняли мої умови, не залежно від того, ознайомлені ви з ними чи ні.
1. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
Важливо! При оформленні замовлення обов´язково пишіть в коментарях умови викупу даного замовлення, наприклад якщо Ви хочете придбати товар тільки при умові додаткової знижки -25%, то в коментарях пишіть - викуп тільки при -25%. Багато знижок надається на короткий термін, інколи на добу. Але не забувайте про різницю в часі. Для визначення розміру користуйтесь розмірними сітками, вони є біля кожного товару. Розмірні сітки різних брендів можуть відрізнятись, тому завжди перевіряйте розмір.
2. ВАРТІСТЬ ТА ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ
Вартість замовлення розраховується за формулою: Вартість товару на сайті + комісія 10% + доставка по США (якщо вона є, інколи доставка може бути безкоштовна) + доставка в Україну (залежить від ваги товару в упаковці) Наприклад якщо товар коштує 20$ та важить 0,5кг, то його вартість в Україні буде 20$ + 10%(2$) + 3,5$(за вагу) = 25,5$
Курс викупу замовлення - курс валют Приват Банку на момент викупу замовлення.
Важливо! Повідомляйте про оплату, вказавши час та суму, будь-яким зручним для Вас способом (смс чи приватні повідомлення в фейсбук)
Умова викупу : 100% передплата на карту в гривнях (товар для Вас я купую за Ваші гроші, це дає гарантію в тому, що Ви від нього не відмовитесь), якщо поповнюєте карту через термінал, Ви оплачуєте його комісію, якщо переказуєте гроші на мою карту картою Приват банку, також оплачуєте комісію банку я маю отримати на карту 100% суми вартості замовлення. Якщо магазин не прийняв замовлення ( наприклад, закінчився тоавр), я повертаю Вам кошти. Якщо спільна покупка відмінилась (наприклад не набралась кількість на додаткову знижку або фрішип, а Вас це не влаштовує), я повертаю Вам кошти.
3. ДОСТАВКА В УКРАЇНУ
Строки та вартість доставки Морем 6 - 8 тижнів - 6$ за 1кг Можливі інші варіанти доставки, але повідомляйте про це відразу, і я розкажу Вам умови. Плата за доставку в Україну при отриманні замовлення. Доставка по Україні Новою Поштою, за рахунок отримувача, також є можливість забрати замовлення в Києві. Коли замовлення потрапить до мене, я обов´язково повідомлю Вам про це (смс чи приватні повідомлення в фейсбук)
4. ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН не має. Тому будьте дуже уважними при обранні товару.
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Я не несу відповідальність за вибір товару, його розмір, колір та ін., ця відповідальність лежить повністю на Вас. Моя допомога полягає в оплаті товару та забезпеченні доставки товару з США на Україну, та безпосередньо покупцю, який знаходиться а Україні. Робіть вибір свідомо. Сподіваюсь на Ваше розуміння, оскільки в першу чергу я являюсь таким же покупцем, як і Ви. Замовлення товару через інтернет має певний ризик, від якого ніхто не застрахований. Можливі додаткові послуги - перевірка товару на комплектність у відношенні з замовленням, на видимий брак, колір, розмір, ці послуги коштують 3$за одну річ. Замовляти ці послуги потрібно відразу при оформленні замовлення на на товар в коментарях, оскільки ця перевірки здійснюється в США. +
Оформити замовлення можете тут:

http://avns.bunddler.com/web

 

Якщо виникають питання звертайтесь через приватні повідомлення, рада буду допомогти.

 

Приємних покупок!Фото
Фото №1
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Онлайн шопінг в США
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
avns
  • Рейтинг: 5.04(100)
  • Откуда: Украина, Киевская область, Ирпень