Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
 Тканина для весільних рушників 60грнм
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 82
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
65 грн    
Актуально на
14 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

1.50(100%)

  • Заходил(а): 14.11.2017 (23:48)
на декоративна тканина може бути використана для виготовлення рушників для національних обрядів. Орнамент періодично повторюєтья по всій довжині тканини. Можна замовляти вже оброблені рушнички, пишіть-обговоримо.


 Цю тканину застосовують не тільки для заручин, весіль, хрестин, але і для оформлень різних інтер´єрів. Використовують її для виготовлення народних, сценічних костюмів, які застосовують в художніх колективах, а також як спецодяг - форму для ресторанів.
З цієї групи тканин можна виготовити ще безліч різновидів продукції: гардини, скатертини, рушники, серветки, кухонні набори, наволочки, сумки та багато іншого.
Кольорова гамма і великий вибір візерунків дозволяє підібрати тканину, яка більше підходить для кожного регіону окремо, а також можна використовувати для пошиття одягу інших національностей.
Ширина тканини 1.5м

Ціна тканини вказана за 1 м/пог. Можна замовляти скільки Вам потрібно від 1 м, цільними метрами. Точна довжина залежить від рапорту тканини, тобто скільки займає орнамент. Це може бути +5см чи 10 см, щоб не прерізати цілісність орнаменту. Замовлення передаю безпосередньо виробнику, тому ціни максимально доступні покупцям. Доставка займе приблизно плюс 3-4 дні до звичайної доставки. Невеликі замовлення 1-5 метрів комбіную протягом тижня, великі від 5 метрів відправляю одразу на склад фабрики.

ХАРАКТЕРИСТИКИ: Виробник-Україна. Тканина жаккард. Вид пряжі-апаратна. Рослинного походження. Плотність 248.0 (г/м2). Ширина тканини 150.0 (см). Призначення - для дому: скатертини, серветки, рушники, виготовлення національного одягу... Вартість доставки вказана символічно, залежить від об"єму замовлення(від 12 грн і вище). Якщо виникають запитання звертайтесь будь ласка, завжди знайдемо компроміс. Гарних покупок!  


Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Тканина для весільних рушників 60грнм
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
65 грн
solmia
  • Рейтинг: 1.50(100)
  • Откуда: