Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Стартовые пакеты ОгоСМАРТ

Стартовые пакеты ОгоСМАРТ
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 82
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
20 грн    
Актуально на
14 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
наложенным платежом
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 16.11.2017 (11:42)
 Тарифний план «Смарт»

Тарифний  план «Смарт» передбачає  нарахування пакетних коштів у розмірі більшому, ніж абонентна плата, та можливість використовувати отримані кошти за власними потребами: спілкування, перегляд Інтернет-сторінок, надсилання SMS, користування електронною поштою тощо.

«Смарт»  передбачає нарахування пакетних коштів у 2,5  рази більше, ніж абонентна плата.

ВИДИ ПОСЛУГ « СМАРТ » Абонентна плата (за місяць), грн.48Зараховується на пакетний грошовий баланс (бонусні кошти), грн.120Пакетний інтернет трафік (з 1.07.2014 р.), Мбайт100 ПАКЕТНІ БОНУСНІ КОШТИ МОЖНА ВИКОРИСТАТИ НА: Мобільний Інтернет в мереж ТОВ  «ТриМоб» та національному роумінгу, Мбайт1000Голосові або відео звінки у мережі ТОВ  «ТриМоб», до (хв)480Голосові дзвінки у національному роумінгу, до (хв)340

Голосові дзвінки на мережі інших операторів мобільного та фіксованого зв´язку, до (хв)

105SMS для відправки абонентам операторів мобільного зв´язку, до (од.)333 ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ Мобільний Інтернет у мережі ТОВ  «ТриМоб» та у національному роумингу, грн/Мбайт0,18Дзвінки та відео дзвінки на номери абонентів ТОВ  «ТриМоб», на голосову та відео пошту, грн/хв.0,25Дзвінки на номери абонентів ТОВ  «ТриМоб», на голосову пошту при перебуванні в національному роумінгу, грн/хв.0,35Дзвінки на номери абонентів мереж операторів фіксованого та інших операторів рухомого (мобільного) зв´язку України, грн/хв.1,15Відправлення SMS на номери абонентів операторів рухомого (мобільного) зв´язку України, грн/од.0,36Відправлення SMS на номери абонентів операторів фіксованого зв´язку України, грн/од.0,78Відправлення SMS на номери абонентів операторів рухомого (мобільного) зв´язку іноземних країн, грн/од.2,02Відправлення MMS на номери абонентів операторів рухомого (мобільного) зв´язку України, грн/од.0,60

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ.

Пакетний Інтернет трафік можна використовувати в мережі ТриМоб або в мережі національного роумінг-партнера.

Тарифна одиниця послуги доступу до Інтернет/передавання даних у мережі ТриМоб або в мережі національного роумінг-партнера – 1 кБайт. Тарифікується перший повний 1 кБайт з кожних окремих 100 кБайт Інтернет сесії в розмірі вартості 100 кБайт. Інтернет трафік з 2 по 100 кБайт включно Інтернет сесії не тарифікується.

Тарифна одиниця дзвінків в мережі ТриМоб або в мережі національного роумінг-партнера – 1 секунда. Тарифікується перша секунда кожної окремої хвилини дзвінка в розмірі вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту включно не тарифікуються.

Тарифна одиниця послуг передавання коротких текстових повідомлень та передавання мультимедійних повідомлень - 1 (одне) повідомлення.

При активації стартового пакету з тарифним планом "Смарт" Ви отримуєте 200 Мбайт для користування як в мережі ТриМоб, так і в мережі національного роумінг-партнера.

Чи можу я змінити свій тарифний план?

Так, можна змінювати на будь-який, доступний для підключення, тарифний план неконтрактної форми обслуговування.

Для зміни тарифного плану необхідно зателефонувати в контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мережі мобільного зв’язку ТОВ  «ТриМоб») або 0  800  50  1188 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).

При переході на обраний тарифний план сплачується лише його абонента плата та нараховуються відповідний пакетні інтернет трафік (для тарифних планів лінійки «Смарт») або пакетні послуги (для тарифних планів лінійки «Мобільний»).

Що буде, якщо я вчасно не поповню свій рахунок або сума на рахунку буде меншою за абонентну плату?

Якщо сума на рахунку менша за абонентну плату, то пакетний інтернет трафік та  кошти не буде нараховано. При цьому можна користуватися усіма послугами відповідно до тарифів.

У випадку поповнення рахунку на необхідну суму (загальна сума на рахунку має бути не менша абонентної плати), нарахування пакетного інтернет трафіка та коштів відбудеться наступної доби у період з 00:00 до 02:00 год.Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Стартовые пакеты ОгоСМАРТ
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
20 грн
Сержык
  • Рейтинг: 0.90(100)
  • Откуда: