Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Засоби для чоловіків Vichy Homme виши

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Засоби для чоловіків Vichy Homme виши
Состояние:
Новое
Пол: Мужской
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
наложенным платежом
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 13.03.2017 (10:12)
  VICHY HOMME
Засоби, спеціально створені для догляду за шкірою чоловіків.
Миттєвий результат та оптимальна переносимість, навіть для чутливої шкіри.

Вся гама VICHY HOMME
Фото №1 Vichy Ом - Кульковий дезодорант екстрасильної дії
- Дезодорант

Екстримальний контроль дезодоранту від поту протягом 72 годин. Для чоловіків, які шукають дезодорант довготривалої дії, проти виділення поту у будь-яких ситуаціях.
Формула, багата на активні інгредієнти антиперспірантів і ультра-абсорбуючі мінерали, регулює потовиділення і вологість протягом 72 годин. Ваша шкіра відчуває комфорт, без прилипання або подразнення протягом всього дня, і навіть більше. Гіпоалергенно. Протестовано під дерматологічним контролем. Не містить спирту та парабенів. Робить шкіру комфортною без прилипання. Оптимальна ніжність: не подразнює.

                    Флакон 50 мл - 215.00 грн


Фото №2 Vichy Ом Гідра Маг С+ - Зволожуючий тонізуючий засіб для обличчя та контуру очей
Крем для обличчя для чоловіків - Засіб проти тьмяного кольору обличчя

Перший зволожуючий крем для обличчя та очей проти утоми 2 в 1, тонізує шкіру і зменшує ознаки втоми. Поєднання магнію, вітаміну C і декстрану заряджає шкіру енергією щодня, зменшуючи мішки під очима і темні круги і допомагаючи епідермісу протистояти подразненням.
Тонізована і зволожена, шкіра стає більш стійкою день за днем. Ознаки втоми помітно зменшуються.
Протестовано під дерматологічним та офтальмологічним контролем на чутливій шкірі. День за днем, вона більш стійка, а ознаки втоми помітно зменшуються.

                     Флакон-дозатор 50 мл - 410.00 грн


Фото №3 Vichy Ом Гідра Маг C+ - Тонізуючий зволожуючий гель для душу для тіла та волосся.
Гель для душу для чоловіків - Гель для душу

Енергетичний гель для душу для тіла та волосся.Формула гелю Гідра Маг С, маючи такий же рівень pH як і шкіра, забезпечує щоденне очищення шкіри і волосся. Засіб не містить мила, збагачений зволожуючими інгредієнтами, що попереджають сухість шкіри.Підходить для чутливої шкіри. Гіпоалергенно. Протестовано на чутливій шкірі під дерматологічним і офтальмологічним контролем. Містить термальну воду Vichy. Без парабенів.Формула, що не містить мила, збагачена зволожуючими агентами, які зупиняють висихання шкіри. Протестовано під дерматологічним та офтальмологічним контролем. Засіб із фізіологічним рН, м´яко очищує волосся і тіло. Наносити та розмилювати у душі.

                      Тюбик 200 мл - 270.00 грн


Фото №4 Vichy Ом - Заспокійливий бальзам після гоління
Догляд після гоління - Гоління

Для чоловіків з чутливою шкірою, які мають пошкодження від бритви і подразнення.Цей засіб для догляду після гоління моментально заспокоює та зволожує шкіру. З кожним голінням шкіра все більш захищена. Формула бальзаму, збагачена кальцієм, заспокоює та зміцнює шкіру після гоління та зволожує її протягом 24 годин.Протестовано під дерматологічним контролем. Підходить для чутливої шкіри. Гіпоалергенно. Містить термальну воду Vichy. Без парабенів. Не містить етилового спирту.Миттєво*: на 60% менше подразнень, на 62% менше почервонінь, на 79% менше тертя. За 15 днів: шкіра зміцнена і менше подразнень від гоління.

                     Тюбик 75 мл - 375.00 грн


Фото №5 Vichy Ом - Крем - гель для гоління  
МУС ДЛЯ ГОЛІННЯ - ГОЛІННЯ
Гель- крем для гоління для чутливої шкіри. Для чоловіків з чутливою або проблемною шкірою (вросле волосся, прищі, викликані голінням, та ін.), які страждають від почервоніння або подразнення після гоління.Поєднання кальцію, глікозильованого вітаміну С і саліцилової кислоти. Захищає шкіру від подразнень викликаних голінням. Він захищає гідроліпідну плівку шкіри і запобігає тертю і роздратуванню. Ваша шкіра захищена і глибоко зволожена.
 Без парабенів. Гіпоаллергенно. Не містить спирту.
Наносьте на чисте, вологе обличчя.

                      Флакон-аерозоль 150 мл – 315.00 грн


Фото №6 Vichy Ом - Піна для гоління для чутливої шкіри
- ГОЛІННЯ
Піна для гоління для чутливої шкіри.Для чоловіків з чутливою та/або проблемною шкірою (врослі волосини, прищі, що викликані голінням тощо), що страждають від почервоніння та подразнення, викликані голінням.Поєднання кальцію, глікозильованого вітаміну С і саліцилової кислоти. Захищає шкіру від подразнень викликаних голінням. Він захищає гідроліпідну плівку шкіри і запобігає тертю і роздратуванню. Ваша шкіра захищена і глибоко зволожена.Містить в складі термальну воду VICHY, багату рідкісними мінералами, що заспокюють шкіру і підвищують її захисні функції.Залишає відчуття комфорту: 87%.Попереджає появу подразнень: 73%.Зволожує шкіру: 73% та очищає: 80%.
Наносьте на чисте, вологе обличчя.

                   Флакон-аерозоль 200 мл – 305.00 грн
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Засоби для чоловіків Vichy Homme виши
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
270 грн
Світлана Святкова
  • Рейтинг: 0.85(100)
  • Откуда: