Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Засоби для корекції глибоких зморшок Liftactiv vichy виши віші

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Засоби для корекції глибоких зморшок Liftactiv vichy виши віші
Состояние:
Новое
Пол: Женский
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
наложенным платежом
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 28.11.2017 (22:12)
  LIFTACTIV
Найкращий засіб з ефектом ліфтингу, що бореться з глибокими зморшками та втратою пружності.
Результати помітні вже через 4 дні. Підходить навіть для чутливої шкіри.

Вся гама LIFTACTIV
Фото №1 Ліфтактив Сюпрем - Засіб тривалдої дії: корекція зморшок та пружність шкіри
ДЕННИЙ ДОГЛЯД - ДЕННИЙ ЗАСІБ ДЛЯ СУХОЇ ШКІРИ

1-й засіб тривалої дії: щоденна корекція зморшок та відновлення пружності шкіри. Миттєво, протягом дня, надовго.Для жінок із сухою та дуже сухою шкірою.[АКТИВНИЙ КОМПЛЕКС «DAY PROOF»] + [РАМНОЗА 5% & НЕОГЕСПЕРИДІН]  
Миттєвий ефект: ТЕХНОЛОГІЯ 3D ОПТИЧНОЇ КОРЕКЦІЇ  
Ефективність протягом усього дня: КОФЕЇН + АДЕНОЗИН  
Довготривалий ефект: РАМНОЗА 5% + НЕОГЕСПЕРИДІН
Підходить для чутливої шкіри. Гіпоалергенно. Містить термальну воду Vichy.Миттєво: оптична корекція зморшок та недоліків шкіри: гладенька оксамитова шкіра.  
Протягом усього дня: свіжий сяючий колір обличчя, відсутність ознак втоми.Вже з 1го місяця: корекція глибоких зморшок та підвищення пружності шкіри.Наносити вранці та/або ввечері на очищену шкіру обличчя, уникаючи діялнок навколо очей.

                    Банка 50 мл - 560.00 грн


Фото №2 Ліфтактив Сюпрем - засіб тривалої дії: корекція зморшок та пружність шкіри
ДЕННИЙ ДОГЛЯД - ДЕННИЙ ЗАСІБ ДЛЯ НОРМАЛЬНОЇ ТА КОМБІНОВАНОЇ ШКІРИ

1-й засіб тривалої дії: щоденна корекція зморшок та відновлення пружності шкіри. Миттєво, протягом дня, надовго.Для жінок із нормальною та комбінованою шкірою.[АКТИВНИЙ КОМПЛЕКС «DAY PROOF»] + [РАМНОЗА 5% & НЕОГЕСПЕРИДІН]  
Миттєвий ефект: ТЕХНОЛОГІЯ 3D ОПТИЧНОЇ КОРЕКЦІЇ  
Ефективність протягом усього дня: КОФЕЇН + АДЕНОЗИН  
Довготривалий ефект: РАМНОЗА 5% + НЕОГЕСПЕРИДІН
Підходить для чутливої шкіри. Гіпоалергенно. Містить термальну воду Vichy.Миттєво: оптична корекція зморшок та недоліків шкіри: гладенька оксамитова шкіра.  
Протягом усього дня: свіжий сяючий колір обличчя, відсутність ознак втоми. Вже з 1го місяця: корекція глибоких зморшок та підвищення пружності шкіри.Наносити вранці та/або ввечері на очищену шкіру обличчя, уникаючи діялнок навколо очей.

                     Банка 50 мл - 560.00 грн


Фото №3 Ліфтактив - нічний засіб глобальної дії проти зморшок
НІЧНИЙ ДОГЛЯД - НІЧНИЙ ЗАСІБ

Повний догляд проти зморшок та надання пружності для довготривалого підтягуючого ефекту.Для жінок, старше 40 років, які прагнуть повної дії проти найглибших зморшок, страждають від втрати пружності та старіння їх шкіри.РОЗШИРТЕ МОЖЛИВОСТІ ВАШОГО АНТИ-ВІКОВОГО ДОГЛЯДУ. Після 10 років досліджень, Vichy відкрив потужність Активатора Дерми, шару дерми, що контролює регенерацію всієї шкіри. Після перевірки більше 50 антивікових молекул, Лабораторії Vichy обрали рамнозу - висококонцентрований антивіковий інгредієнт рослинного походження у дозі від 5%, що діє у папілярному шарі дерми. Його ефективність проти старіння була підтверджена клінічними дослідженнями і захищена 7 патентами. Тим не менш, УФ-промені також є однією з основних причин старіння шкіри. Тепер, лабораторії Vichy пропонують Вам Liftactiv Derm Source Technology - найкращу технологію для Вашої шкіри. Позбавьтесь від старіння з нічним кремом LIFTACTIV і відновіть молодість Вашої шкіри. * Доведено у лабораторних умовах.
Визнана фармакологами через свої заспокійливі властивості. Рамноза не є липкою і прекрасно переноситься чутливою шкірою. Її гіпоалергенна формула без парабенів була протестована під контролем дерматологів. Протестовано на чутливій шкірі. Наносити на обличчя щовечора .

                     Банка 50 мл - 605.00 грн


Фото №4 Ліфтактив - Серум 10 очі та вії
- СИРОВАТКА ДЛЯ ОЧЕЙ

Високоефективна антивікова сироватка для очей та вій. Для всіх жінок, які бажають миттєвого перетворення шкіри навколо очей та вій: ефект ліфтингу + сяяння шкіри + укріплення вій.[РАМНОЗА 10% + СЯЮЧІ МІКРОЧАСТИНКИ + КЕРАМІДИ] РАМНОЗА : Після 10 років досліджень, Vichy відкриває технологію DERME SOURCE, шар дерми, який відповідає за регенерацію всієї шкіри. Після перевірки більш ніж 50 омолоджуючих молекул, Лабораторії Vichy обирають Рамнозу, компонент рослинного походження у високій концентрації 10%. Її антивікова ефективність була продемонстрована* у протоколах медичних досліджень та отримала 7 патентів. Великий крок у боротьбі проти старіння зосереджений у засобі Liftactiv Serum 10 очі та вії.  
СЯЮЧІ МІКРОЧАСТИНКИ: легкі прозорі мікрочастинки, що надають шкірі сяяння. Лабораторії Vichy обрали їх для забезпечення безпеки тендітній шкірі навколо очей.  
КЕРАМІДИ : є природньою складовою вій. Vichy обрали відновлюючі властивості керамідів, що укріплюють цілісність кутикули вій та укріплюють їх.Гіпоалергенна формула, без парабенів, протестована під дерматологічним та офтальмологічним контролем. Підходить для чутливих очей. Містить Термальну воду Vichy, яка заспокоює та відновлює шкіру. Миттєве сяяння шкіри. -10% зморшок вже через 10 хвилин. Відновлені, укріплені вії через 1 місяць.На 42% більш виразні очі через 1 місяць застосування засобу.
Метод нанесення для максимальної ефективності
1. Нанесіть краплю сироватки на кінчики пальців. 2. Закрийте очі, нанесіть сироватку легкими надавлюючими рухами на зону навколо очей. 3. Масажоподібними рухами розподіліть сироватку по всій зоні очей від внутрішього кута до зовнішнього кута ока, включаючи вії. 4. Із закритими очима завершіть нанесення сироватки, розправляючи вії вказівними пальцями від їх основи до верхівки для створення ефекту "підкручених вій".

                     Флакон 15 мл - 595.00 грн


Фото №5 Лифтактив Сюпрем - Серум 10 антивікова сироватка для прискореного відновлення молодості шкіри
- СИРОВАТКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Прискорене відновлення молодості шкіри.Видимий результат через 10 днів.Тривалий ефект ліфтинга.Зморшки зменшуються, навіть глибокі. Підходить для чутливої шкіри. Без парабенів.Корекція 10 основних ознак старіння.  
Прискорює відновлення молодості шкіри.
- Зморшки; - Нерівний колір обличчя; - Втрата пружності; - Втрата щільності; - Глибокі зморшки ; - Втрата тонусу; - Тьмяний колір обличчя ; - Невиразні риси обличчя; - Ознаки втоми ; - Нестача вологи.Нанести 2-3 краплі сироватки на долоні та масажними рухами нанести на обличчя. Застосовувати вранці та ввечері. Можна використовувати як основу під макіяж.

                     Флакон 30 мл - 690.00 грн


Фото №6 Ліфтактив - Ліфтинг - догляд проти зморшок для шкіри навколо очей
КРЕМ ДЛЯ КОНТУРА ОЧЕЙ - ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ НАВКОЛО ОЧЕЙ

Корекція зморшок навколо очей з ефектом ліфтингу 360°
Для жінок, яким потрібен повноцінний догляд за очима: зморшки, повіки, темні кола та мішки під очима. Підходить навіть для чутливої шкіри.1-й корегуючий засіб, який забезпечує глобальний ефект ліфтингу, навіть для чутливих очей. Це нововведення стало можливим завдяки комбінації 3 потужних активних інгредієнтів: - Рамноза - 100% натуральна цукрова рослина- єфективний засіб проти старіння з заспокійливим ефектом, яка може стимулювати Активатор Дерми. Це рушійна сила для відновлення молодості шкіри, та є джерелом для підвищення пружності шкіри. - Кофеїн бореться з темними колами і сприяє покращенню мікроциркуляції в шкірі і виведенню надлишку води. - Escine (екстракт кінського каштана) зменшує мішки під очима і набряки. Шкіра навколо очей омолоджується.
Гіпоалергенна формула, що не має запаху була протестована на чутливій шкірі під дерматологічним та офтальмологічним контролем.Ефективність 360°: розгладжує зморшки, підтягує повіки, зменшує темні круги і мішки під очима.Наносити вранці і ввечері легкими дотиками по всьому контуру очей (на темні кола під очима, на області від повік до лінії брів і на гусячі лапки).

                     Тюбик 15 мл - 480.00 грн


Фото №7 Ліфтактив - Інтенсивний коректор всіх видів зморшок  
НІЧНИЙ ДОГЛЯД - КОРЕКЦІЯ УСІХ ВИДІВ ЗМОРШОК

РЕКОРДНА ЕФЕКТИВНІСТЬ. КОРЕГУЄ ВСІ ВИДИ ЗМОРШОК З 1 МІСЯЦЯ, НАВІТЬ ГЛИБОКІ ТА ВЕРТИКАЛЬНІ.Для жінок, що бажають зменшити всі типи зморшок, навіть глибокі та вертикальні. НАУКОВА ІННОВАЦІЯ: 10 років досліджень, 17 міжнародних патентів. Вперше Vichy поєднує два потужних активних інгредієнта, відомих завдяки ефективності у боротьбі зі зморшками: Чистий ретинол— один з найбільш потужних активних інгредієнтів у боротьбі зі зморшками, в рекордній концентрації. Ретинол присутній у шкірі від природи і є представником групи ретиноїдів. Це активний інгредієнт, що широко застосовується у дерматології та косметології. Ретинол забезпечує шкіру «будівельним матеріалом» для заповнення зморшок зсередини.Вперше, Vichy поєднує ретинол з молекулою LR2412, що діє у всіх шарах шкіри. Зсередини молекула сприяє оновленню клітин епідермісу, і, таким чином, ззовні зміцнює шкірний бар´єр та покращує пружність шкіри.  
Гіалуронова кислота заповнює поверхневі зморшки та зволожує шкіру. Ретинол є дерматологічною молекулою, яка застосовується у боротьбі із зморшками. Оскільки вона дуже потужна, може виникати відчуття поколювання та подразнення. ЧУТЛИВА ШКІРА: підходить для всіх типів шкіри, навіть чутливої. Протествано під дерматологічним контролем. Містить Термальну воду Vichy. Без парабенів.
Миттєво вирівнювання поверхні шкіри та помітна корекція вертикальних зморшок, що надають обличчю стомлений, змарнілий вигляд. Відновлює виразні риси обличчя та надає шкірі свіжого вигляду.\
ВАЖЛИВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на очищену шкіру обличчя вранці або ввечері, уникаючи зони навколо очей. Використовуючи засіб зранку, додатково наносити сонце- захисний засіб з фактором захисту щонайменше SPF15.
Під час застосування LIFTACTIV ІНТЕНСИВНИЙ КОРЕКТОР уникати надмірного перебування під прямими сонячними променями. Не використовувати з іншими засобами, що містять Ретинол. Дія Ретинолу може спричинити відчуття дискомфорту. У разі виникнення відчуття дискомфорту на початку застосування, збільшіть проміжки між використанням засобу для адаптації шкіри до Ретинолу — до 1 нанесення кожні 2 дні. У випадку нанесення на сухий тип шкіри, додатково використовувати зволожуючий засіб.

                      Тюбик 30 мл - 615.00 грн


Фото №8-9 Ліфтактив Подарунковий набір

Склад набору: 1) Ліфтактив Сюпрем - засіб тривалої дії: корекція зморшок та пружність шкіри.ДЕННИЙ ЗАСІБ ДЛЯ НОРМАЛЬНОЇ ТА КОМБІНОВАНОЇ ШКІРИ - банка 50 мл;
2) Ліфтактив - Ліфтинг - догляд проти зморшок ЗА ШКІРОЮ НАВКОЛО ОЧЕЙ - тюбик 15 мл
3) Флексіліфт Тон - Тональний засіб проти зморшок, відтінок № 35 ,пісочний - 1 мл

                   !!!Набір - 745.00 грн.   Акція!!!!!
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Засоби для корекції глибоких зморшок Liftactiv vichy виши віші
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
480 грн
Світлана Святкова
  • Рейтинг: 0.85(100)
  • Откуда: