Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Засоби для підвищення щільності шкіри Neovadiol vichy виши

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Засоби для підвищення щільності шкіри Neovadiol vichy виши
Состояние:
Новое
Пол: Женский
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
наложенным платежом
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 28.11.2017 (22:12)
  NEOVADIOL
Засоби для підвищення щільності шкіри та відтворення овалу обличчя.Лабораторії Vichy створили оптимальне молекулярне поєднання для реконструкції шкіри: Проксилан, Гепес, Гідрованс и Гедіон. Підходить для чутливої шкіри.

Вся гама NEOVADIOL
Фото №1 Неовадіол - Антивіковий крем-догляд з компенсуючим ефектом для нормальної та комбінованої шкіри - ДЕННИЙ ЗАСІБ

Підвищення щільності шкіри обличчя та відновлення її контурів. Показання: втрата щільності, свіжості та сяяння шкіри.Лабораторії Vichy досліджували вплив менопаузи на процеси старіння шкіри протягом 14 років. В період менопаузи шкіра втрачає вологу, зменшується її щільність та зникає сяяння.Неовадіол антивіковий комплекс з з компенсуючим ефектом - оновлений засіб для догляду за шкірою в особливий для жінки період.
PRO-XYLANE [ПРО-КСИЛАН] ЗБІЛЬШУЄ ЩІЛЬНІСТЬ ШКІРИ
Впливає на 3 складові, що визначають молодість шкіри: сприяє збільшенню вироблення колагену I і III, що відповідає за пружність та щільність; сприяє збільшенню товщини епідермісу; сприяє зменшенню площі пігментних плям, впливаючи на фібробласти.HEPES [ГЕПЕС] ПОКРАЩУЄ ТЕКСТУРУ. Бере участь у процесі природного видалення відмерлих клітин епідермісу. Регулюючи відлущування, стимулює регенерацію клітин, покращує текстуру шкіри. HYDROVANCE [ГІДРОВАНС] ПІДВИЩУЄ ЕЛАСТИЧНІСТЬ ШКІРИ. Зволожуючий інгредієнт, який ефективно утримує воду шкірі та прискорює природне відлущування завдяки стимуляції протеази. HEDIONE [ГЕДІОН] ВІДНОВЛЮЄ РІВЕНЬ ЛІПІДІВ. Цей активний інгредієнт є похідною жасмонової кислоти і сприяє збільшенню природного виробництва ліпідів, які входять до складу шкірного себуму і рівень яких падає, коли шкіра зазнає гормональних змін. Протестовано під дерматологічним контролем. Гіпоалергенно. Без парабенів. Містить Термальну воду Vichy, що заспокоює та відновлює шкіру.ЧЕРЕЗ 4 ГОДИНИ:+39% ТОНУСУ; +22% ПРУЖНОСТІ.
ЧЕРЕЗ 28 ДНІВ: 71% ЖІНОК: КОРЕКЦІЯ КОНТУРІВ ОБЛИЧЧЯ; 90% ЖІНОК: ОНОВЛЕННЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ.
ЧЕРЕЗ 3 МІСЯЦІ: -17,5% ГЛИБОКИХ ЗМОРШОК; -13% ЗМОРШОК НА ШИЇ. Наносити щоранку на очищену шкіру обличчя та шиї.

                      Банка 50 мл - 580.00 грн


Фото №2 Неовадіол - Антивіковий крем-догляд з компенсуючим ефектом для сухої шкіри - ДЕННИЙ ЗАСІБ

Підвищення щільності шкіри обличчя та відновлення її контурів.Показання: втрата щільності, свіжості та сяяння шкіри.Лабораторії Vichy досліджували вплив менопаузи на процеси старіння шкіри протягом 14 років. В період менопаузи шкіра втрачає вологу, зменшується її щільність та зникає сяяння.Неовадіол антивіковий комплекс з з компенсуючим ефектом - оновлений засіб для догляду за шкірою в особливий для жінки період.
PRO-XYLANE [ПРО-КСИЛАН] ЗБІЛЬШУЄ ЩІЛЬНІСТЬ ШКІРИ
Впливає на 3 складові, що визначають молодість шкіри: сприяє збільшенню вироблення колагену I і III, що відповідає за пружність та щільність; сприяє збільшенню товщини епідермісу; сприяє зменшенню площі пігментних плям, впливаючи на фібробласти.HEPES [ГЕПЕС] ПОКРАЩУЄ ТЕКСТУРУ .Бере участь у процесі природного видалення відмерлих клітин епідермісу. Регулюючи відлущування, стимулює регенерацію клітин, покращує текстуру шкіри.HYDROVANCE [ГІДРОВАНС] ПІДВИЩУЄ ЕЛАСТИЧНІСТЬ ШКІРИ.Зволожуючий інгредієнт, який ефективно утримує воду в шкірі та прискорює природне відлущування завдяки стимуляції протеази.
HEDIONE [ГЕДІОН] ВІДНОВЛЮЄ РІВЕНЬ ЛІПІДІВ
Цей активний інгредієнт є похідною жасмонової кислоти і сприяє збільшенню природного виробництва ліпідів, які входять до складу шкірного себуму і рівень яких падає, коли шкіра зазнає гормональних змін.Протестовано під дерматологічним контролем. Гіпоалергенно. Без парабенів. Містить Термальну воду Vichy, що заспокоює та відновлює шкіру. ЧЕРЕЗ 4 ГОДИНИ: +39% ТОНУСУ; +22% ПРУЖНОСТІ. ЧЕРЕЗ 28 ДНІВ: 71% ЖІНОК: КОРЕКЦІЯ КОНТУРІВ ОБЛИЧЧЯ; 90% ЖІНОК: ОНОВЛЕННЯ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ. ЧЕРЕЗ 3 МІСЯЦІ: -17,5% ГЛИБОКИХ ЗМОРШОК; -13% ЗМОРШОК НА ШИЇ.Наносити щоранку на очищену шкіру обличчя та шиї.

                     Банка 50 мл - 580.00 грн


Фото №3 Неовадіол Magistral -Живильний бальзам для збільшення щільності шкіри
ДЕННИЙ ДОГЛЯД - ДЕННИЙ ЗАСІБ

Відновлення контуру обличчя. Інтенсивне живлення шкіри.
Для всіх жінок, що бажають відновити контури обличчя, щільність шкіри, а також забезпечити интенсивне живлення шкіри.Унікальна комбінація Pro-Xylane та Proteic GF для повної реконструкції шкіри+ Відновлюючі масла.
Більш ніж 30-річний досвід у тканинній інженерії дозволили Лабораторіям Vichy віднайти унікальну комбінацію компонентів для відновлення щільності шкіри вже через 10 днів. Ця інновація стала можливою завдяки унікальному поєднанню активних компонентів: Proteic Gf , що стимулює синтез факторів росту, протеїни, для структурованого росту всіх шарів шкіри та Pro-Xylane, що укріплює сполучну тканину, джерело факторів росту. Для інтесивного живлення шкіри були обрані відновлюючі масла.  
Крім своїх живильних властивостей, вони здатні впливати на процеси відновлення шкіри завдяки винятковому вмісту Омега 3,6 і 9 жирних кислот. Сафлорове масло, масло рисових висівок та масло Ши були обрані за свої унікальні властивості: вони заспокоюють, відновлюють та захищають шкіру, а також збагачують її життєвими силами. Гіпоалегенна формула, протестована під дерматологічним контролем. На основі Термальної води Vichy. Без парабенів.  
Відновлення всіх шарів шкіри вже через 10 днів.Забезпечує відчуття комфорту, відновлює контури обличчя день за днем. Наносити щодня вранці та/або ввечері на очищену шкіру обличчя.

                     Банка 50 мл - 640.00 грн


Фото №4 Неовадіол - Нічний антивіковий крем-догляд з компенсуючим ефектом для всіх типів шкіри  
- НІЧНИЙ ЗАСІБ

Підвищення щільності шкіри обличчя та відновлення її контурів.Моментальний охолоджуючий ефект.Показання: втрата щільності, свіжості та сяяння шкіри.В період менопаузи шкіра втрачає вологу, зменшується її щільність та сяяння. Оновлена формула ефективно впливає на основні маркери молодості шкіри. PRO-XYLANE [ПРО-КСИЛАН] ЗБІЛЬШУЄ ЩІЛЬНІСТЬ ШКІРИ .Впливає на 3 складові, що визначають молодість шкіри: сприяє збільшенню вироблення колагену I і III, що відповідає за пружність та щільність; сприяє збільшенню товщини епідермісу; сприяє зменшенню площі пігментних плям, впливаючи на фібробласти.HEPES [ГЕПЕС] ПОКРАЩУЄ ТЕКСТУРУ .Бере участь у процесі природного видалення відмерлих клітин епідермісу. Регулюючи відлущування, стимулює регенерацію клітин, покращує текстуру шкіри.
HYDROVANCE [ГІДРОВАНС] ПІДВИЩУЄ ЕЛАСТИЧНІСТЬ ШКІРИ.Зволожуючий інгредієнт, який ефективно утримує воду в шкірі та прискорює природне відлущування завдяки стимуляції протеази.HEDIONE [ГЕДІОН] ВІДНОВЛЮЄ РІВЕНЬ ЛІПІДІВ. Цей активний інгредієнт є похідною жасмонової кислоти і сприяє збільшенню природного виробництва ліпідів, які входять до складу шкірного себуму і рівень яких падає, коли шкіра зазнає гормональних змін.
ТЕХНОЛОГІЯ AQUAKEEP [АКВАКІП].Це полімери, які здатні утримувати велику кількість води і вивільняти її при контакті зі шкірою.Текстура, потрапляючи на шкіру, ніби, тане і дарує відчуття глибокого зволоження. AIRLICIUM [ЕІРЛІЦИУМ].Потужний абсорбент, який на 99% складається з повітря і вбирає піт і шкірний себум немов губка.Протестовано під дерматологічним контролем. Гіпоалергенно. Без парабенів. Містить Термальну воду Vichy, що заспокоює та відновлює шкіру.
ЧЕРЕЗ 4 ГОДИНИ: +15% ТОНУСУ. ЧЕРЕЗ 2 МІСЯЦІ:
-7% В’ЯЛОСТІ; -12,5% ТЬМЯНОСТІ.Наносити на очищену шкіру обличчя та шиї щовечора.

                     Банка 50 мл - 660.00 грн


Фото№5 Неовадіол Gf-Догляд за шкірою контуру очей та губ
КРЕМ ДЛЯ КОНТУРА ОЧЕЙ - ДОГЛЯД ЗА КОНТУРОМ ГУБ ТА НАВКОЛО ОЧЕЙ

Відновлює контур губ та очей.Для жінок під час менопаузи, які прагнуть здолати прояви гормонального старіння на своїй шкірі: втрату пружності і обвисання шкіри.Для того, щоб краще зрозуміти, як губи і очі змінюються з часом, Лабораторія VICHY провела перший еволюційний аналіз губ і очей. Аналіз включав вимірювання кривизни, кутів і довжини зморшок, що одночасно визначають контури цих зон, на 400 жінках. Це довело, що губи і очі підлягають однаковим вертикальним деформаціям під час старіння. У віці між 30 і 50 роками шкіра навколо рота слабшає і розтягується. Це відкриття стало можливим завдяки унікальній комбінації активних інгредієнтів: Proteic Gf, який стимулює фактори росту, протеїни, які є необхідними, щоб відновлювати текстуру шкіри, і Pro-Xylane, який зміцнює опору тканини, де знаходяться фактори росту. Щоб підсилити активність цих справжніх "відновлювачів шкіри" на контурах губів та очей, їх скомбінували з Еперуліном - екстрактом одного з наймогутніших дерев амазонських тропічних лісів. Протестований in vitro, цей компонент має доведену властивість обмежувати пігментацію і вазодилятацію шкіри, що допомагає зменшити темні кола і мішки під очима. Відновлює контур губ і надає блиску Вашим очам. Гіпоалергенна формула була протестована під дерматологічним і офтальмологічним контролем. Формула збагачена термальною водою VICHY, що заспокоює і відновлює шкіру. Не містить ароматизаторів. Не містить парабенів. Гусині лапки -32% .Зморшки над губами -25%. Більш гладка шкіра навколо очей та губ, відчуття комфорту 84%.Наносити щоденно на контур губ і очей зранку і ввечері.

                    Тюбик 15 мл - 540.00 грн


Фото №6-7 Неовадіол Подарунковий набір

Склад набору: 1) Неовадіол GF - Засіб для збільшення щільності шкіри для нормальної та комбінованої шкіри - банка 50 мл;
2) Неовадіол Gf-Догляд за шкірою контуру очей та губ - тюбик 15 мл
3) Флексіліфт Тон - Тональний засіб проти зморшок, відтінок № 35 ,пісочний - 1 мл

                   Набір - Набір - 815.00 грн  АКЦІЯ!!!
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Засоби для підвищення щільності шкіри Neovadiol vichy виши
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
540 грн
Світлана Святкова
  • Рейтинг: 0.85(100)
  • Откуда: