Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Засоби проти випадіння волосся Dercos vichy виши

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Засоби проти випадіння волосся Dercos vichy виши
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
наложенным платежом
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 13.03.2017 (10:12)
  DERCOS
Дбайливий догляд та цілеспрямоване вирішення усіх проблем з волоссям, від коренів до кінчиків.  

Вся гама DERCOS
Фото №1-2 Амінексил Про - інтенсивний засіб проти випадіння волосся для жінок
ПРОТИ ВИПАДІННЯ, ДЛЯ ГУСТОТИ ВОЛОССЯ - ПРОБЛЕМА ВТРАТИ ВОЛОССЯ

Інтенсивний засіб потрійної дії проти випадіння волосся.
Для жінок, які страждають від випадіння волосся.Плоди 10 років досліджень, довели, що Амінексил є інноваційною фармацевтичною молекулою, яка бореться з випадінням волосся. Вона працює шляхом боротьби із затвердінням колагену навколо волосяної цибулини  для того, щоб зберегти пружність і еластичність навколо кореня волосся, дозволяючи йому, закріпитися у шкіри голови. Амінексил, в поєднанні з SP 94, спеціально розроблений для покращення якості волосся. Шляхом забезпечення цибулини енергією елементів, необхідних для росту, він сприяє росту сильнішого, більш товстого волосся. Вітаміни В6 і РР живлять та покращуюють волосся.Вперше їх дія посилюється двома стимуляторами:- Аргінін, щоб стимулювати мікроциркуляцію крові і допомогти забезпечити шкіру голови поживними речовинами, які сприяють росту цибулини.- Новий м´який масажний аплікатор із закругленим, ергономічним, бронзовим наконечником підходить для всіх типів волосся, навіть найбільш чутливого.Засіб можна вмасажувати безпосередньо в шкіру голови, стимулюючи тим самим мікроциркуляцію.Щільність відновлюється, волосся міцнішає.Гіпоалергенна формула, що не містить парабенів, підходить для чутливої шкіри голови.Безперечна ефективність:- 72% випадання волосся. Ефективність доведена під контролем дерматологів в кліничних умовах.Застосовуйте 1 монодозу на день для інтенсивної терапії. в якості профілактики: тричі на тиждень протягом 6 тижнів.
Тримайте аплікатор вертикально. Поверніть його повністю так, щоб аплікатор більше не міг рухатись. Натисніть на кнопку і наносіть на проблемні зони. Вмасажуйте в шкіру голови. Не змивайте.

                     Коробка 12х6 мл - 800.00 грн   АКЦІЯ!!!


Фото №3-4 Амінексил Про - інтенсивний засіб проти випадіння волосся для чоловіків
ПРОТИ ВИПАДІННЯ, ДЛЯ ГУСТОТИ ВОЛОССЯ - ПРОБЛЕМА ВТРАТИ ВОЛОССЯ

Інтенсивний засіб потрійної дії проти випадіння волосся.
Для чоловіків, які страждають від випадіння волосся.Плоди 10 років досліджень, довели, що Амінексил є інноваційною фармацевтичною молекулою, яка бореться з випадінням волосся. Вона працює шляхом боротьби із затвердінням колагену навколо волосяної цибулини  для того, щоб зберегти пружність і еластичність навколо кореня волосся, дозволяючи йому, закріпитися у шкіри голови. Амінексил, в поєднанні з SP 94, спеціально розроблений для покращення якості волосся. Шляхом забезпечення цибулини енергією елементів, необхідних для росту, він сприяє росту сильнішого, більш товстого волосся. Вперше їх дія посилюється двома стимуляторами:- Аргінін, щоб стимулювати мікроциркуляцію крові і допомогти забезпечити шкіру голови поживними речовинами, які сприяють росту цибулини.- Новий м´який масажний аплікатор із закругленим, ергономічним, бронзовим наконечником підходить для всіх типів волосся, навіть найбільш чутливого.Засіб можна вмасажувати безпосередньо в шкіру голови, стимулюючи тим самим мікроциркуляцію.Щільність відновлюється, волосся міцнішає.Гіпоалергенна формула, що не містить парабенів, підходить для чутливої шкіри голови.
Безперечна ефективність: - 72% випадання волосся.
Ефективність доведена під контролем дерматологів в кліничних умовах.Застосовуйте 1 монодозу на день для інтенсивної терапії. в якості профілактики: тричі на тиждень протягом 6 тижнів.
Тримайте аплікатор вертикально. Поверніть його повністю так, щоб аплікатор більше не міг рухатись. Натисніть на кнопку і наносіть на проблемні зони. Вмасажуйте в шкіру голови. Не змивайте.

                            Коробка 12х6 мл - 800.00 грн     АКЦІЯ!!!
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Засоби проти випадіння волосся Dercos vichy виши
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
800 грн
Світлана Святкова
  • Рейтинг: 0.85(100)
  • Откуда: