Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Засоби для догляду за волоссям Шампунь Dercos vichy Виши

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Засоби для догляду за волоссям Шампунь Dercos vichy Виши
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
наложенным платежом
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 28.11.2017 (22:12)
  DERCOS
Дбайливий догляд та цілеспрямоване вирішення усіх проблем з волоссям, від коренів до кінчиків.  

Вся гама DERCOS
Фото №1     Деркос -Себо-регулюючий шампунь-догляд для жирного волосся.
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ДЛЯ ЖИРНОГО ВОЛОССЯ

Волосся легке та слухняне.Для чоловіків та жінок з жирною шкірою голови.Себо-регулюючий комплекс походить від виняткового поєднання чотирьох спеціально підібраних поверхнево-активних компонентів, які ретельно збалансовані, щоб обмежити поширення шкірного сала вздовж волосся. Ці речовини зберігають природний баланс шкіри голови і регулюють жирність. Ультракомфортна формула, що зробить Ваше волосся сяючим та слухняним.
Гіпоалергенна формула без парабенів та силікону. Ефективність доведена під дерматологічним контролем.
Легке, більш об´ємне волосся.Нанесіть на вологе волосся легкими масажними рухами, обережно, щоб не стимулювати сальні залози шкіри голови. Цей шампунь підходить для частого використання.

                      Флакон 200 мл - 222.00 грн


Фото №2 Деркос - Пом`якшуючий шампунь з мінералами для зміцнення волосся.
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ДЛЯ ЧАСТОГО ВИКОРИСТАННЯ

М´який шампунь для всієї родини.Для всієї родини та всіх типів волосся.1-ий м´який зміцнюючий шампунь, збагачений Термальною Водою Vichy з рідкісними мінералами: - Залізо сприяє оксигенації клітин, - Магній стимулює клітинне оновлення, - Марганець - антиоксидант, - Кремній - відновлює тканини, - Кальцій захищає тканини. Ніжно очищує волосся і зміцнює його з кожним миттям. Зміцнення і м´якість поєднано в одному засобі.
Делікатна формула поєднує в собі природні активні речовини і пом´якшувальні активні інгредієнти. Висока переносимість засобу робить його ідеальним для всієї родини, навіть для дітей. Гіпоалергенно, без парабенів та силікону. Протестовано під дерматологічним контролем.
Помітно здоровіше волосся: сильне та сяюче від коренів до кінчиків.Нанесіть шампунь на вологе волосся і залишіть на декілька хвилин. Підходить для частого використання.
 
                    Флакон 200 мл - 222.00 грн
             
       Флакон-дозатор 390 мл - 345.00 грн


Фото № 3   Деркос - Пом´якшуючий бальзам з мінералами для зміцнення волосся.
Бальзам - БАЛЬЗАМ ДЛЯ ЧАСТОГО ВИКОРИСТАННЯ
Бальзам збагачений Термальною Водою Vichy з рідкісними мінералами: - Залізо сприяє оксигенації клітин, - Магній стимулює клітинне оновлення, - Марганець - антиоксидант, - Кремній - відновлює тканини, - Кальцій захищає тканини. Ніжно очищує волосся і зміцнює його з кожним миттям. Зміцнення і м´якість поєднано в одному засобі.
Делікатна формула поєднує в собі природні активні речовини і пом´якшувальні активні інгредієнти.Гіпоалергенно, без парабенів та силікону. Протестовано під дерматологічним контролем.
Помітно здоровіше волосся: сильне та сяюче від коренів до кінчиків.Застосовуйте після шампуню на підсушене рушником волосся. Нанесіть невелику кількість бальзаму на волосся. Залиште на 1 хвилину. Ретельно змийте.

                     Тюбик 200 мл - 250.00 грн


Фото №4 Деркос Неоженк - шампунь для волосся зміцнюючий зі Стемоксидином  
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ

Діє на п’ятьскладових для покращення стану волосся: зміцнює, збільшує густоту, надає об`єм, укріплює, стимулює утримання волосини у волосяному фолікулі
Для чоловіків та жінок, що мають рідке волосся, спричинене випадінням.Перший шампунь для збільшення густоти волосся із запатентованою молекулою Стемоксидин та технологією “ПРО ДЕНСІФІАН”.Без парабенів.Гіпоалергенно
Кристалічна формула з ультра легкою текстурою збагачена стайлінг інгредієнтами, які наче покривають кожну волосину, та роблять її більш товстішою, не обтяжуючи волосся. Застосування: нанесіть необхідну кіль-кість шампуню на вологе волосся, промасажуйте та ретельно змийте теплою водою. У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.

                    Флакон 200 мл - 240.00 грн
                    Флакон-дозатор 390 мл - 355.00 грн


Фото №5 Деркос -Тонізуючий шампунь з Амінексилом
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ПРОТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Єдиний шампунь з Амінекилом - ефективна молекула, що бореться з випадінням волосся.Для чоловіків та жінок, які страждають на невелику, або помітну втрату волосся.Амінексил - ефективна фармацевтична молекула, яка бореться з випадінням волосся, є результатом 10 років досліджень і захищена 2 патентами. Її ефективність була доведена в порівнянні з плацебо. Молекула працює шляхом боротьби із затвердінням колагену навколо волосяної цибулини , забезпечує пружність і еластичність волосся навколо коренів, дозволяє волоссю міцно закріпитися в шкірі голови. Лабораторії Vichy розробили тонізуючий шампунь в якості доповнення до лікування проти випадіння волосся. Це єдиний шампунь з Амінексилом. Волосся стає сильнішим від коренів аж до самих кінчиків. Підтверджено лабораторним тестами.Гіпоалергенна формула без парабенів. Ефективність протестована під дерматологічним контролем.Відновлює силу волосся від коренів до кінчиків. Сильніше волосся: для 89% пацієнтів. Відновлене волосся: для 90% пацієнтів.Підходить для частого використання.

                    Флакон 200 мл - 222.00 грн
                    Флакон-дозатор 400 мл - 370.00 грн


Фото №6 Деркос - Шампунь проти лупи посиленої дії для сухого волосся
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ПРОТИ ЛУПИ

Шампунь проти лупи, який допомагає зберегти мікробіом шкіри голови і видаляє до 100% видимої лупи.Для чоловіків та жінок із помітною лупою, сухим волоссям та/або зі шкірою голови, що свербить.Технологія із Дисульфідом Селену допомагає зберегти мікробіом (мікроорганізми, які від природи присутні на поверхні шкіри).Освіжає та очищує шкіру голови.Єфективність підтверджена користувачами:
- Миттєво надає помітний ефект: 96%
- Попереджує повторну появу лупи:92%
- Заспокоює шкіру голови:97%
- Бореться з лупою більш ефективно, ніж інші відомі мені засоби: 91%.Протестований під дерматологічним контролем. Без парабенів.Видаляє до 100% видимої лупи.
Антирецедивний ефект зберігається протягом 6 тижнів.При першому застосуванні: залиште на 2 хвилини, потім змийте водою.При наступному застосуванні: нанесіть на волосся масажними рухами, потім змийте. Курс догляду - 4 тижні.
При потраплянні в очі негайно промийте їх водою.

                    Флакон 200 мл - 222.00 грн
                    Флакон-дозатор 390 мл - 370.00 грн

Фото №6   Деркос - Шампунь проти лупи посиленої дії для нормального та жирного волосся
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ПРОТИ ЛУПИ

Шампунь проти лупи, який допомагає зберегти мікробіом шкіри голови і видаляє до 100% видимої лупи.Для чоловіків та жінок із помітною лупою, сухим волоссям та/або зі шкірою голови, що свербить.Технологія із Дисульфідом Селену допомагає зберегти мікробіом (мікроорганізми, які від природи присутні на поверхні шкіри).Освіжає та очищує шкіру голови.Єфективність підтверджена користувачами:
- Миттєво надає помітний ефект: 96%
- Попереджує повторну появу лупи:92%
- Заспокоює шкіру голови:97%
- Бореться з лупою більш ефективно, ніж інші відомі мені засоби: 91%.
Протестований під дерматологічним контролем. Без парабенів.Видаляє до 100% видимої лупи.Антирецедивний ефект зберігається протягом 6 тижнів.При першому застосуванні: залиште на 2 хвилини, потім змийте водою.
При наступному застосуванні: нанесіть на волосся масажними рухами, потім змийте. Курс догляду - 4 тижні.
При потраплянні в очі негайно промийте їх водою.

                    Флакон 200 мл - 222.00 грн
                    Флакон-дозатор 390 мл - 345.00 грн


Фото №7  Деркос Подарунковий набір
Склад набору: Шампунь проти лупи посиленої дії для нормального та жирного волосся - флакон 220 мл - 2 шт;

                        Набір - 340.00 грн


Фото №8   Деркос -Живильно-відновлюючий шампунь-крем для сухого та пошкодженого волосся.
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ДЛЯ СУХОГО ВОЛОССЯ

Шампунь 2 в 1 для сухого пошкодженого волосся.Для чоловіків та жінок з сухим, пошкодженим і ламким волоссям.Подвійна ефективність: відновлення та живлення. Засіб насичений керамідами, що відновлюють міжклітинний цемент і зміцнюють волосся і захищають його. Відновлене від коренів до кінчиків, Ваше волосся м´яке і блискуче.  
Гіпоалергенна формула без парабенів та силікону. Ефективність доведена під дерматологічним контролем.
Відновлює та живить волосся.Нанесіть шампунь на вологе волосся і залишіть на декілька хвилин. Підходить для частого використання.

                    Флакон 200 мл - 222.00 грн


Фото №9   Живильно-відновлююча маска для сухого та пошкодженого волосся
- МАСКА ДЛЯ СУХОГО ВОЛОССЯ

Відновлює та живить волосся по всій довжині вже після 10 застосувань, залишає їх м`якими та шовковистими. Надає природнього блиску. Для жінок та чоловіків ыз послабленим та пошкодженим волоссям, які бажають відновити природню красу волосся.Вперше: подвійна концентрація живлення та відновлення із делікатною текстурою, яка підходить навіть для чутливої шкіри голови.
Маска для волосся інтенсивно живить та відновлює волосся, залишає їх м`якими та шовковистими. Надає здорового блиску.1. Живлення. Коктейль з 5 амінокислот+ комплекс укріплюючих керамідів. 2. Відновлення. Три живильних масла: мигдальне, сафлорове та шипшини, обрані за винятковий вміст омега 3, 6 та 9 жирних кислот.
Містить UV-фільтри, які захищають від впливу хімічної завивки.Без парабенів.Без барвників.Гіпоалергенно.Без силікону.Підходить для чутливої шкіри голови.Нанесіть на вологе волося після застосування живильно-відновлюючого шампуню для сухого та пошкодженого волосся. Залиште на 1 хвилину. Ретельно змийте водою.

                     Банка 200 мл - 380.00 грн


Фото №10 Новинка!!! Деркос - заспокоюючий шампунь для чутливої шкіри голови та нормального/жирного волосся
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ДЛЯ ЖИРНОГО ВОЛОССЯ
Діє із першого застосування.Шкіра голови заспокоєна протягом 48 годин.Зменшує відчуття  зуду та дискомфорту.
Зміцнює волосся.Чутлива шкіра голови та нормальне/жирне волосся.Заспокоююча формула із клінічно доведеною ефективністю:Сенсирін : клінічно доведені заспокоюючі властивості.Пантенол : пом`якшує волосся, надає блиску, полегшує розчісування.Вітамін Cg : наділений антиоксидантними властивостями.Без сульфатів, парабенів та силікону. Гіпоалергенно.Наносити на вологе волосся, масажними рухами, залишити на 1 хвилину і змити водою.
 
                        Флакон 200 мл - 222.00 грн


Фото №10 Новинка!!! Деркос - заспокоюючий шампунь для чутливої шкіри голови та сухого волосся
ШАМПУНЬ - ШАМПУНЬ ДЛЯ СУХОГО ВОЛОССЯ
Діє із першого застосування.Шкіра голови заспокоєна протягом 48 годин.Зменшує відчуття  зуду та дискомфорту.
Зміцнює волосся.Чутлива шкіра голови та сухе волосся.Заспокоююча формула із клінічно доведеною ефективністю:Сенсирін : клінічно доведені заспокоюючі властивості.Пантенол : пом`якшує волосся, надає блиску, полегшує розчісування.Гліцерин : наділений зволожуючими властивостями.Без сульфатів і парабенів. Гіпоалергенно.Наносити на вологе волосся, масажними рухами, залишити на 1 хвилину і змити водою.

                      Флакон 200 мл - 222.00 грн
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Засоби для догляду за волоссям Шампунь Dercos vichy Виши
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
222 грн
Світлана Святкова
  • Рейтинг: 0.85(100)
  • Откуда: